Įkraunama...
Įkraunama...

Tušai blakstienoms. 12 namai.

Balalaika labai grazu 4u.gif sis tusas ir mano favoritas ..vis pabandau kitus , bet sugryztu prie jo jau koki 5 nusipirkau... si karta ta rudom akim pirkau ...
Labai didelio skirtumo kazkaip nematau dazo taip pat gerai kaip ir auksinis , bei extra black.. tik man jau tiek daug sutankina kad grynai kai J.Lo reklamoj.. ir sis gal labiau ilgina smile.gif o gal tik taip atrodo ax.gif Kuria diena galesiu idet foto..

Keletas pastebejimu... kazkada MF naudojausi, bet kad ir kaip nenorejau pripazinti, bet tikrai man irgi vienos akies ypac prareteje buvo blakstienos... dabar lyg ataugineja..

Neseniai pirkau Essense oranzini ,tai padazo labai graziai , bet man nubyra visdelto...

Loreal 4D pradzioj labai patiko, bet neilgai ,nes byrejo ir akis griauze ...

Dar labai patinka Mary Kay Ultimate.. super patankina....tik jau ilginimo tai man truksta su juo...
Dabar laukiu naujojo su plastikiniu sepeteliu , parvykstant...

Loreal telescopic labai patiko, nes isilgindavo graziai , bet jo vieta uzeme Milion lashes... bigsmile.gif
O Loreal milion lashes man pats geriausias .. blakstienos storos ir dideles ... gryztu vis prie jo vel..ir vel ... wub.gif
Muscade grazu nugi... Nu kaip sakiau as buvau MF gerbeja iki kol nepradejau stebeti savo blakstuciu... svarbu tau tinka
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Elija*: 08 rugpjūčio 2011 - 11:42
Baiginėjas mano n-tasis Masterpiece Max. A verta bandyti MF False Lash Effect ar likti prie Masterpieco? biggrin.gif "Natūraliai" atrodyt nenoriu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo solo: 08 rugpjūčio 2011 - 12:59
MF false lash effect naudojančios skundės, kad joms blakstes nualino......
Atsakyti
QUOTE(Vitulka @ 2011 08 08, 13:07)
MF false lash effect naudojančios skundės, kad joms blakstes nualino......

hm, nu reiks paskaitinėt. iš esmės Masterpiece labai puikus tušas, tik kažkaip trumpai laiko, gal 2 mėn g.gif
Atsakyti
O kokia Maybelline - Volum' Express One by One kaina? Manau apsistosiu ties šiuo, reikia išbandyt. Turėjau Loreal Million Lashes extra black, man visiškai nepatiko. Nubyrėdavo įdienojus, erzino akis. Galvoju gal negerai užsukdavau tūbelę ir uždžiūvo, na nežinau,šis man nepatiko. Dabar naudoju Loreal Telescopic , tai man jis puikus thumbup.gif Tankinimo trūksta, bet nenubyra, gerai laikosi, tik va norisi kažką naujo išbandyt.
Atsakyti
Maybelline one by one 30 lt su biškiu . Dabar Sarmoj naujam tušui Maybelline Colossal cat eyes 20 proc. nuolaida "milžiniškai blakstienų apimčiai ir išraiškingam katės žvilgsniui" (iš reklamos)
Atsakyti
Nu va mano Loreal Milion Lashes rudoms akims. Kaip ir sakiau skirtumo nera nuo tu iprastiniu. turejau ir paprasta, o kai atsirado extra black, visad tuo dazydavausi.Dabar kaina droge vienoda visiems akcija , tad isbandziau si, rudaakems...
Tankina labai daug.. gal net per daug reiks viena sluoksnuka sumazinti , dabar dazyta gal 3 sluoksniais tik ziuriu dar truputi pasukuoti apatinias reiketu, o ir sporbati issiemiau jau is akies... biggrin.gif
user posted image

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Elija*: 09 rugpjūčio 2011 - 08:05
O gal šįkart surizikuot vietoj masterpiece - L'oreal Volume Million lashes? g.gif kiekvieną kartą baiginėjantis tušui tos pačios bėdos. Svarbiausia, kad ilgintų ir storintų.
Atsakyti
QUOTE(EgleG @ 2011 08 07, 21:06)
Sveikos, gal patartumet koki gera vandeniui atsparu? Atsibodo kaskart paziurejus i veidrodi nuo veido rankiot tuso trupinius  doh.gif


Turiu šitą L'oreal Volume Million lashes Waterproof, irgi tikėjausi didelio patvarumo, bet trupa jis man kaip pasiutęs ir dar tepa vokus (čia dažna mano bėda, per riestos blakstienos, bet jau iš vandeniui atsparaus šito tikrai nesitikėjau)

Pabandymui įsigijau kai kurių merginų išgirtą Essence oranžinį, padažo labai gražiai, bandysiu jo "ištvermę". Sulyginau su L'oreal Volume Million lashes Waterproof, tai Essence vienas sluoksnis tolygus dviem sluoksniams L'oreal g.gif o kainų skirtumas doh.gif
Atsakyti
Muscade, suuuper wub.gif man irgi sis tusas vienas geriausiu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(SaiMita @ 2011 08 09, 14:49)
Muscade, suuuper  wub.gif  man irgi sis tusas vienas geriausiu thumbup.gif


Ačiū. O kaip tau blakstienos? Nesilpnėja kaip kitoms? Mano šitas baiginėjasi, tai neapsisprendžiu ką čia naujo išbandyti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Muscade @ 2011 08 09, 15:10)
Ačiū. O kaip tau blakstienos? Nesilpnėja kaip kitoms? Mano šitas baiginėjasi, tai neapsisprendžiu ką čia naujo išbandyti biggrin.gif

As, zinok, tikrai nepastebejaau g.gif as, manau, kad cia labai individualus dalykas.. Gal kazkuri sudedamoji dalis netinka, ir tiek g.gif
Atsakyti