Įkraunama...
Įkraunama...

Tušai blakstienoms. 12 namai.

QUOTE(Tikrė @ 2011 08 10, 11:49)
Ne, mano bandytas Smokey Eyes 4u.gif šepėtėlis jos keistokos formos, be ne guminis. Tokie tušai, mano nuomone, gali trupėti, nes neaišku kokį nusiperki, jie be gamyklinių lipdukų, prieš tai gali būti juos kas nors jau atidaręs, todėl ir nusiperki ne visai šviežų g.gif aš stengiuosi vis apžiūrėti, kad būtų kuo mažiau nučiupinėtas, šįkart neprašoviau, buvo naujas ir šviežias, o šiaip įprastai renkuosi tušus su gamykliniais užklijavimais.

Tame ir įdomiausia, kad pirkau celofanuotą tušą, naują šviežią ir byrėjo nuo pat pirmos dienos smile.gif
Atsakyti
sveikos , paneles 4u.gif
as naudoju Giorgio Armani tusa, labai fainas smile.gif

cia aprasymas smile.gif
Tankinamasis tušas idealiai nudažo blakstienas. Guminis šepetėlis kruopščiai jas padengia storu sluoksniu nuo pat šaknų iki galiukų. Rezultatas – sodrios spalvos ryškios, ilgos ir tankios blakstienos


Atsakyti
Gal galėtų kas nors pakomentuoti million lashes waterproof, ar efektas analogiškas kaip paprasto?
Atsakyti
Sveikos merginos, norejau pasiteirauti, gal kas yra bandes HR lash queen feline extravaganza, kokie atsiliepimai? 4u.gif nes viena isgyre man, bet norejau pasiteirauti dar jusu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(mocha @ 2011 08 11, 11:55)
Tame ir įdomiausia, kad pirkau celofanuotą tušą, naują šviežią ir byrėjo nuo pat pirmos dienos smile.gif


Gal netinkamai laikomas buvo, arba koks galiojimo laikas pasibaigęs?
Atsakyti
Labai mažai atsiliepimų apie KANEBO Sensai 38*C? Net youtube review nėra. Pudra ideali Sensai, o kaip tušas?
Atsakyti
niekaip nesusidraugauju su Lancome definicils tusu doh.gif turejau meginuka, buvo idealus, nusipirkau normalia pakuote doh.gif Beja, siunciausi abu is sephora.com
Atsakyti
Taigi išbandžiau Maybelline One by One. Kolkas man super tušas ax.gif Puikiai atskiria, pailgina. Kvapas šiek tiek erzina, bet galima pakentėt kol dažaisi. Turbūt mano Telescopic jau uždžiūves, nes taip puikiai neatskyrė. Na esu patenkinta pirkiniu, juolab su nuolaida apie 20 lt. Galvoju gal dar nusipirkt Maybelline New York Great Lash Mascara su nuolaida apie 16 lt kainuoja. Kokia jūsų nuomonė apie šį tušą?
user posted image
Atsakyti
Sveikos, mergaitės 4u.gif
Patarkite man, prašau, kokį tušiuką išsirinkti, kad patenkintų mano lūkesčius? Išbandžiau labai daug ką, tiesiog kaip pamišus besibaigiant senajam pradedu ieškoti naujo ir kaskart tikiuos, kad rasiu tą TOBULĄJĮ doh.gif
Išbandžiau visus YSL tušus - nieko gero, apie Loreal ir Mac, tikrai nieko gero negaliu pasakyti, labai vidutiniški. Dabar tiriu PUPOS divas lashes, neblogas, bet ne svajonių tušas tikrai. Mano blakstienos pakankamai ilgos ir riestos, tad norių,kad tušas padarytų jas storas ir dideles, bet tokio tušo dar neradau. Labai prašau, patarkit blush2.gif
Atsakyti
Beje, gal kuri bandėte naują Maybelline cat eyes? g.gif Gal reikia bandyti pigesnius tušus, nes brangūs ne visada reiškia gerą kokybę schmoll.gif
Atsakyti
Uoj, merginos, padėkit biggrin.gif Niekaip neissirenku tarp Loreal Milion Lashes, max factor false lashes ar maybelline one by one ? g.gif
Atsakyti
Na va prasisukau ir aš šiandien paskaičius jūsų komentarus pro tušus parduotuvėse, nusipirkau jūsų girtajį Loreal Volume Million Lashes Extra Black ir Essence oranžinį, tai man Essence dažo žymiai geriau, padažiau vieną akį su juo, o kitą su Loreal. Tai tas oranžinis ir pailgino ir pastorino, ir nesukibdė blakstienų, o Loreal man per didelis šepetėlis, žaidimo su juo daugiau kol pasidažai, gal kas norit galiu perleist Loreal Volume Million Lashes pigiau, vieną kartą tik patepiau, įdėsiu į išparduotuvę.
Atsakyti