Įkraunama...
Įkraunama...

J.Crew aptariame ir patariame, 9 tema

QUOTE(rapoja @ 2011 03 11, 14:32)
Taip, matau kad cia yra, bet anksciau buvo ir ne factory ji, tai idomu apie kuria eina kalba foto ax.gif
Atsakyti
QUOTE(savita1 @ 2011 03 11, 15:30)

factory, http://www.jcrew.com...~~~~~/39073.jsp
apie 1,5 dydžio didinta
Atsakyti
QUOTE(SaiMita @ 2011 03 11, 15:33)
jau skauda sirdi, kad mazi sortukai bus  verysad.gif

O kiek pas jus per klubus? ax.gif Pa mane 95cm, tai irgi nezinau ar gerai cia sugalvojau 4 dydi imti g.gif.
Atsakyti
QUOTE(Mangale @ 2011 03 11, 14:59)

Kokia emiai? Man si labai grazi, o kokie dar ismatavimai?
Atsakyti
QUOTE(savita1 @ 2011 03 11, 14:25)
Jau uzsake 4 dydi, tikiuosi nepaskesiu biggrin.gif O faini jie, nera labai ploni/permatomi? Nes is factory vienus turiu, tai prasta medziaga tikrai doh.gif

Saimita, kaip del taves. Medziaga geresne nei factory. I susiglamzyma nekreipiam demesio, nes buvo padeti skalbti.
user posted image
Atsakyti
QUOTE(savita1 @ 2011 03 11, 15:30)

Iš factory šita 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(savita1 @ 2011 03 11, 16:34)
Taip, matau kad cia yra, bet anksciau buvo ir ne factory ji, tai idomu apie kuria eina kalba foto ax.gif


Speju - pagal aprasyma - kad cia kalbama apie factory rolleyes.gif As tokia neseniai gavau pilka XS. Man tai tas prie kaklo neapsiutas krastelis kliuvo - medziaga pati labai svelni ir tempiasi, kaip raso aprase, pagal poreikius smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Girl_not4_you @ 2011 03 11, 15:37)
Iš factory šita 4u.gif

Turiu M tai skestu nerealiai su 94 gal imciau dabar S ar net XS jei yra nes padidinta labai sesuo su L telpa ir dar tempiasi:)
Atsakyti
Man nupirko kelias bliuskeles
user posted image
Factory garland scoopneck tee
user posted image
Factory perfect-fit swirling petals tank
Atsakyti
QUOTE(eglaite2 @ 2011 03 11, 15:36)
O kiek pas jus per klubus? ax.gif Pa mane 95cm, tai irgi nezinau ar gerai cia sugalvojau 4 dydi imti g.gif.

97 doh.gif tikrai neisibraskinsiu... verysad.gif verysad.gif verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Loreta_1973 @ 2011 03 11, 15:40)
Speju - pagal aprasyma - kad cia kalbama apie factory  rolleyes.gif As tokia neseniai gavau pilka XS. Man tai tas prie kaklo neapsiutas krastelis kliuvo - medziaga pati labai svelni ir tempiasi, kaip raso aprase, pagal poreikius  smile.gif

Tai va, man irgi tas neapsiūtas kraštas taip nelabai gražiai atrodė.Bet šiandien vėl išsitraukiau - visai faina man ji. Nors tikiu, kad kur Kristela turi tą ryškią ne iš factory, jos kokybė išvis be priekaištų. Bet, kad niekada jų ten nebeįmeta..
Papildyta:
Na tai rodykitės, panos, ką užsipirkot bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(eglaite2 @ 2011 03 11, 14:36)
O kiek pas jus per klubus? ax.gif Pa mane 95cm, tai irgi nezinau ar gerai cia sugalvojau 4 dydi imti g.gif.

As su 93cm emiau ju 4 rolleyes.gif

QUOTE(linamog @ 2011 03 11, 14:37)
Saimita, kaip del taves. Medziaga geresne nei factory. I susiglamzyma nekreipiam demesio, nes buvo padeti skalbti.

biggrin.gif
Gal tikrai bus geras 4 dydis g.gif g.gif

Papildyta:
As tai siandien tik tiek biggrin.gif
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti