Įkraunama...
Įkraunama...

J.Crew aptariame ir patariame, 9 tema

QUOTE(Girl_not4_you @ 2011 03 11, 15:53)
Na tai rodykitės, panos, ką užsipirkot bigsmile.gif

Jau lauksiu lauksiu biggrin.gif
user posted image
http://www.jcrew.com...D=1299844315393
user posted imageuser posted image
http://www.jcrew.com...D=1299844315401
Atsakyti
šviesi lapė
Jau lauksiu lauksiu biggrin.gif

Koki dydi pirkor marskinuku ir su kokiom apimtim? As vis stabdau save kazko doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo preta: 11 kovo 2011 - 15:04
As dar pasigirsiu tongue.gif Kad jau 100% gausiu sita paltuka nes atejo saskaita wub.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(preta @ 2011 03 11, 16:03)
Koki dydi pirkor marskinuku ir su kokiom apimtim? As vis stabdau save kazko  doh.gif

Per liemenį apie 84, o krūtinės nežinau, liemenėlę nešioju 80A. Turiu kitus factory marškinukus M, laisvoki, bet ir šituos ėmiau M, nes per pečius S gali tempti.
Atsakyti
QUOTE(šviesi lapė @ 2011 03 11, 15:07)
Per liemenį apie 84, o krūtinės nežinau, liemenėlę nešioju 80A. Turiu kitus factory marškinukus M, laisvoki, bet ir šituos ėmiau M, nes per pečius S gali tempti.


Aisqz. O as vis galvoju per krutine su 86 cm galvoju i S ar XS tilpciau g.gif
Atsakyti
As tai ikirtau Sanur juodaja suknia XL dydzio blink.gif , nors nesioju S-M, bet taip ji man patiko, kad stveriau kas liko, kai dingo M cool.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(preta @ 2011 03 11, 15:08)
Aisqz. O as vis galvoju per krutine su 86 cm galvoju i S ar XS tilpciau  g.gif

As sakyciau gal s reiktu, nes su 84 turiu xs, gal kazkiek ir tilptu dar, bet jau butu rankos peciai aptemptoki g.gif
Atsakyti
QUOTE(Loren @ 2011 03 11, 16:09)
As tai ikirtau Sanur juodaja suknia XL dydzio  blink.gif , nors nesioju S-M, bet taip ji man patiko, kad stveriau kas liko, kai dingo M  cool.gif  biggrin.gif

tai galėsit pasidaryt dvi suknias iš xl lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo šviesi lapė: 11 kovo 2011 - 15:11
QUOTE(preta @ 2011 03 11, 15:08)
Aisqz. O as vis galvoju per krutine su 86 cm galvoju i S ar XS tilpciau  g.gif

As is Factory turiu S dydzio marskinukus su 93cm, tai nesiau siaurinti, nes buvo dideli, tai jums gal xs reiktu g.gif

QUOTE(Loren @ 2011 03 11, 15:09)
As tai ikirtau Sanur juodaja suknia XL dydzio  blink.gif , nors nesioju S-M, bet taip ji man patiko, kad stveriau kas liko, kai dingo M  cool.gif  biggrin.gif

Prajuokinot lotuliukas.gif thumbup.gif Reikejo palaukti, gi daznai pasipildo, vakar jau ta suknele maciau, buvo visa laika M dydis
Atsakyti
QUOTE(Laputa @ 2011 03 11, 15:10)
As sakyciau gal s reiktu, nes su 84 turiu xs, gal kazkiek ir tilptu dar, bet jau butu rankos peciai aptemptoki  g.gif

Oi sumaisiau, ten 0 dydis ax.gif 4u.gif
Atsakyti
Sveikos,
Gal kuri turit tokia striukyte..Kaip jos dydis? Ar atitinka, ar didinta?
Striuke
Atsakyti
Nu va, ateinu su nekokiom ziniom, nes antrakart man pagavo vien maikele ax.gif :
user posted image
Ir ryte jau pasidziaugiau sia suknyte wub.gif:
user posted image

O graziuju sortuku su maikele negavau verysad.gif:
user posted image
user posted image

Tai jei kam netiktu sortuku 4 dydis - rasykit i AZ ax.gif.
Atsakyti