Įkraunama...
Įkraunama...

Fotografijos pradžiamokslis

Na,ikeliu viena su saules sviesa,ar labai cia grybauju? blush2.gif baisu kelt,na,bet kaip kitaip suzinosiu,kad bloga foto hihihi.gif
user posted image
Atsakyti
Sveikutes smile.gif 4u.gif

Zirzilja, Kernagio "Iseinu" visai idomiai, tik kiek fonas susilieja su zmogaus figura.

kristukass, ziuriu - kaip grazu spalvos ant bato sniego ziema smile.gif
Man trecia pati mieliausia: fainai ant to akmenelio mergina ziurisi, ta sakute labai pagyvina vaizda, fonas super smile.gif

Dar paskutine idomi ir is Flickr 3588 miela, kitos kiek kliuna del modeliuko pozos nenaturalumo (pirmoje tas prasiziojimas, o antroje uzsidarantis ranku sunerimas, tarsi sako "ko cia fotkini?") ir pagurkiuko. Merginos jau minejo, kad reiktu prasyti modeliuko kiek pakelti ir paciai fotkinti kiek is virsaus...

sokejuke86, saulelydis labai grazus, tie debesys, tos spalvos!
Saule centre visose, o priespaskutineje ir horizontas per centra. Aisku, gaila, kad negalejai sustoti, pirmame plane noretusi kokio nors stambesnio plano siluteto: medzio, namo ir pan... nes vien grazaus saulelydzio idomiai nuotraukai neuztenka...

Jau kos katinelis fotogeniskas smile.gif Super.
Turi puiku fotomodeli.
Centre katinelio akytes (kita karta fotografuodama pasistenk trecdaliu taisykle taikyti, komponuodama katinelio akis), fono negali isplauti, bet ji palyginti tikrai gali, dar pabandyk katineli stambesniu planu paimti, tada fonas ne taip akcentuojasi...
Mergaites zvilsniukas fainutis, bet vel reikia padirbeti su komponavimu - akys vel centre, JB vertima reiktu patobuinti wink.gif
Siaip smagu, kad bandai smile.gif Super thumbup.gif


Rita Gude, labai idomu taip saulute pagaudyti.Del reflektoriaus gera ideja.

Su lempa fotografuoti dukrytes portretai sviesus, bet plokstoki, sviesa turetu labiau is sono buti, kad ant veido graziai piestu seseliai ir kiek toliau nuo fono modeliuka reiktu statyti, kad seseliai nekristu ant jo...

hazelnut, smagus katino "portretukas". Prisimerkimas toooks juokingas biggrin.gif thumbup.gif

green_tea, Jurga - Tyliai. Vaikinukas atsipalaidaves, o vat prie lupu pridetas pirstelis, kazkaip keistai atrodo, kazkaip nenaturaliai pridetas...
Snieguoliu nuotrauka mielai padvelke pavasariu. Man grazu smile.gif
Suniukui daugiau apsvietimo noretusi ir ne tai visai is sono, o kokiu 45 laipsniu kampu smile.gif

vienintelė, skanios salotytes. Tik as juoda fona aplin kirpciau, uztenka kilimelio... Per daug fono, norisi arciau salociukiu.

Refresh, labai grazi fotosesija smile.gif Antoji svelni. Man fone tas tamsus apvalumas su pilviuko apvalumu susisaukia smile.gif
Labiausiai "Svietimas" foto patinka. smile.gif
Siaip ziuriu ir mokausi smile.gif

Burka, koks fainas mergytes portretukas pries saule smile.gif Veiduka pasvietinejai kaip nors (atvaitu, blicu) ar sviesinai programa?
Jei pasikabineti prie nuotraukytes techniniu dalyku - fone matyti spalvoti zaisliukai, reiktu pries fotografuojant juos nurinkti... ir as kiek virsaus maziau palikciau...
Zavios vaiku nuotraukos, kol jie pozuoti neismoksta tongue.gif biggrin.gif

Ir as noreciau koliazo uzduoteles...Kokie reikalavimai pirmai koliazo nuotraukytei ir kam siusti?



Atsakyti
QUOTE(o la la la @ 2011 03 13, 14:35)
Refresh, labai grazi fotosesija smile.gif Antoji svelni. Man fone tas tamsus apvalumas su pilviuko apvalumu susisaukia smile.gif
Labiausiai "Svietimas" foto patinka. smile.gif
Siaip ziuriu ir mokausi smile.gif

Ir as noreciau koliazo uzduoteles...Kokie reikalavimai pirmai koliazo nuotraukytei ir kam siusti?


Ačiū. rolleyes.gif

Lyg jokių reikalavimų praeitą kartą nebuvo.
Atsakyti
QUOTE(Refresh @ 2011 03 13, 15:39)
Ačiū.  rolleyes.gif

Lyg jokių reikalavimų praeitą kartą nebuvo.


Yra siokie tokie smile.gif
Formatas 600x600, 600x900 arba 900x600 (paskutini karta neblogai susitvarkeme ir su horizontaliomis, ir su vertikaliomis). Rasykites i sarasiuka, ruoskite nuotraukas, o as siandien arba ryt issiusiu i az el.p. adresa, kur siusti nuotraukas.
Maisom ir dalinam antradieni vakare! Atlikimui - 2 savaites. Veluojantiems Yvettes fotografine uzduotis (sunki!) smile.gif
koliazo nuotraukas keisti vietomis galima!
Atsakyti
o la la la, aciu uz pastebejimus. Taisysimes del veido israisku ir pagurkliuko. rolleyes.gif
Atsakyti
Mano garbės reikalas kada nors perdaryt dainą, bet atsiskaitau...

Beautiful Day

user posted image



Atsakyti
QUOTE(o la la la @ 2011 03 13, 14:35)
Burka, koks fainas mergytes portretukas pries saule smile.gif Veiduka pasvietinejai kaip nors (atvaitu, blicu) ar sviesinai programa?
Jei pasikabineti prie nuotraukytes techniniu dalyku - fone matyti spalvoti zaisliukai, reiktu pries fotografuojant juos nurinkti... ir as kiek virsaus maziau palikciau...
Zavios vaiku nuotraukos, kol jie pozuoti neismoksta tongue.gif  biggrin.gif

Vos vos su programa pasviesinau,nes ir taip sviesu buvo,tai daar abejojau ar nepadariau persviesiai ax.gif o del fono,tai taip,sykart i ji demesio mazai buvo,daugiau i saule tongue.gif ir rankytes tiesinant nusikapojo doh.gif
Atsakyti
O čia šiaip


user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Rita Gude @ 2011 03 13, 16:24)
O čia šiaip

Pirmoji labai miela. rolleyes.gif
Atsakyti
Lyg ir paskutini sarasa nukopijavau g.gif


Cheles
Zirzilija
Yvette
Žydraakė
Dalyja
Astyte
Alabama.
Burka
hazelnut
sokejuke86
rarity
Refresh
vienintelė
eurikaite
dosa
green_tea
stashiene

Atsakyti

Cheles
Zirzilija
Yvette
Žydraakė
Dalyja
Astyte
Alabama.
Burka
hazelnut
sokejuke86
rarity
Refresh
vienintelė
eurikaite
dosa
green_tea
stashiene
Rita Gude



Pabandysiu ir aš. Iki antradienio vakaro atsiunčiam kažkokią nuotrauką, kurią kažkas turi pratęsti?
Atsakyti
QUOTE(Burka @ 2011 03 13, 13:52)
Na,ikeliu viena su saules sviesa,ar labai cia grybauju? blush2.gif baisu kelt,na,bet kaip kitaip suzinosiu,kad bloga foto hihihi.gif


Graziai zaidzia saule plaukuose smile.gif Kazkada (pries kokius metus) sioj temoj buvo idetas pavyzdys, kai modelis stovi vietoj, o kamera keliauja po skirtingus kampus, ir kaip keiciasi nuotraukos. Viena is tu nuotrauku panasi buvo - su saule plaukuose smile.gif

QUOTE(Rita Gude @ 2011 03 13, 15:21)
Mano garbės reikalas kada nors perdaryt dainą, bet atsiskaitau...



Sauniai! Antros gal kiek sviesenes/linksmesnes noretusi, bet siaip abi puikiai dera, o pirma mano ausiai ir akiai tinka prie dainos 4u.gif
Atsakyti