Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip papuošti tortus . pyragus ir kitus skanėstus

QUOTE(Asseni @ 2011 03 09, 11:38)
Cipciukeli, KOKIA mergyte fainute  wub.gif O paslapciu sodas  thumbup.gif
Solen, idomus labai tortukas
spyglis2, saunuole, tavo figureles labai grazios, su judesiais. Labai bus laimingas mazas sportininkas bigsmile.gif

As su arkliukais



Tortas su vysniomis ir persikais. Pastilazas dengimui. Arkliukai irgi is pastilazo dengimui

wub.gif kaip grazu wub.gif o tas medis cukrinis,ar is torto padarytas?
Atsakyti
Bijuna, k.lapelyte aciu

k.lapelyte, medis padarytas is vafliu perteptu sokoladu. Butu nusikaltimas daryti is mases, o is bulvytes butu labai sunkus
Atsakyti
QUOTE(Florexile @ 2011 03 09, 14:29)
sakykit is ko ta tinkliuka sumeistravot? kokia mase ir kokiu budu?..  blush2.gif man reiktu tinklinio tinkla kazka panasaus sumeistrauti  unsure.gif

dariau iš MMG ir pyniau wink.gif iš pradžių pasidariau rėmą, uždėjau ant stačiakampio plastmasinio indelio, tada kočiojau plonas MMG juostas ir pyniau wink.gif galima daryti iš aisingo,bet patingėjau su juo žaist...
Atsakyti
Cipciuko paslapčių sodo personažai kokie tikroviški, taip ir nužengę iš filmuko bigsmile.gif ir tas su lėlyte patiko, tokia fainuolė mergaičiukė wub.gif

Solen, dailus torčiukas thumbup.gif

spyglis2, figūrėlės labai dailios, puikus siužetinis torčiukas thumbup.gif

Asseni, pasakiškas torčiukas wub.gif Ir medis linksmuolis mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Cipciukas @ 2011 03 09, 09:33)
Labas rytas visoms  smile.gif .

Kiekviena turi savo mėgiamą masę , ir puikiai su jomis dirba ....reik bandyti , ir atrasite savąją  .


tai as visas bandzius isskyrus pastiliaza, ir galvoju ar verta bandyti g.gif ar jis kuom vertesnis demesio nei mmg ? g.gif

paskutinis darbelis, nu bet geda man cia su savo tortais blush2.gif

mmg, viduj rafaelo ax.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ziu Ziu: 09 kovo 2011 - 14:35
QUOTE(Asseni @ 2011 03 09, 14:50)
Bijuna, k.lapelyte aciu

k.lapelyte, medis padarytas is vafliu perteptu sokoladu. Butu nusikaltimas daryti is mases, o is bulvytes butu labai sunkus

mm kaip idomiai,dar ir skanus turetu buti labai rolleyes.gif


Atsakyti
[quote=Ziu Ziu,2011 03 09, 15:23]
paskutinis darbelis, nu bet geda man cia su savo tortais blush2.gif
mmg, viduj rafaelo ax.gif

Nu va, as toki pati zadu pasigaminti sau ( tik vidui Žozefina), savo gimtadienio proga blush2.gif Iki figureliu man tai kaip ..........iki Paryziaus biggrin.gif O rutuliukus tai gal sugebesiu, tarp kitko man, kaip jau pagyvenusiai moteriškei, jis labai tiks wub.gif
Bet is tikro, jis labai grazus, na toks ne is fantastikos serijos lotuliukas.gif Nes "profiu" darbus, bent jau as, tai tik žiuriu ir grožiuosi, kad taip darysiu kada, tai net nesvaigstu wub.gif Čia kaip atviruka su palme ir smeletu pliazu, pasiimi, paziuri, pasvajoji ir supranti, kad ne tau verysad.gif biggrin.gif
Atsakyti
SOS
kur staigiai nusipirkti vilniuje juodu dazu?
Atsakyti
QUOTE(julioske @ 2011 03 09, 11:13)

Cipciuko labai grazus tortukai, tas su igliais piglias labai grazus (nors kaip kai kurios galetu pasakyt, mases daugoka, bet kaip kitaip padarysi, jei to klientas pats paprase biggrin.gif mano mergiote vyresnioji kai kocioju mase aplink visada sukasi ir 'saldainiuko' praso, jau labai skanu lotuliukas.gif )

blink.gif , negi būtina rašyt kas ką ir kur pasakytų , gal užtektų tik savo nuomonę pareikšti doh.gif
Atsakyti
Kad nebuciau tik nuolatine stebetoja, pasirodau, nors ir labai retai ax.gif
Balti+rudi biskvita, varkinis+grietineles pertepimas su braskem. Masyte. I darzeli, drugeliu grupei.
user posted image
Zozefina, grietinele. Valentino dienai. Ideja bezdzioniauta is Nerytes blush2.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(linette @ 2011 03 09, 17:05)
blink.gif , negi būtina rašyt kas ką ir kur pasakytų , gal užtektų tik savo nuomonę pareikšti  doh.gif

na gal as cia perriebiai, ir nenoriu izeisti Cipciuko. tiesiog nervina kai puikus tortai kiekvienoj temoj kritikuojami. va man galima papriekaisaut, nemoku 'steriliai' dirbt, o tai jau akivaizdus brokas.... atrodo valai valai visus kliackus, o nuotraukoj ziurek dar pamatai, po to kai tortas jau atiduotas blush2.gif

atspirasau uz tai kad cia vel veja keliu...
Atsakyti
QUOTE(julioske @ 2011 03 09, 16:30)
na gal as cia perriebiai, ir nenoriu izeisti Cipciuko. tiesiog nervina kai puikus tortai kiekvienoj temoj kritikuojami. va man galima papriekaisaut, nemoku 'steriliai' dirbt, o tai jau akivaizdus brokas.... atrodo valai valai visus kliackus, o nuotraukoj ziurek dar pamatai, po to kai tortas jau atiduotas blush2.gif

atspirasau uz tai kad cia vel veja keliu...


doh.gif o kodel negalima kritikuot??? blink.gif
Atsakyti