Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip papuošti tortus . pyragus ir kitus skanėstus

auksiuke , abu dailūs tvarkingi wub.gif , tik gal pirmam tos pakldodės nereikėjo ax.gif , visai gerai ir su ja , bet gal be jos būtų dailiau blush2.gif , čia tik mano nuomonė , neužsigauk 4u.gif , o šiaip šaunulė , miela žiūrėt wub.gif

spygli , cipciukair asseni ,negirsiu kiekvienos atskirai , nes dar iškalbos pritrūks lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo linette: 09 kovo 2011 - 16:46
QUOTE(linette @ 2011 03 09, 17:41)
auksiuke , abu dailūs tvarkingi  wub.gif , tik gal pirmam tos pakldodės nereikėjo  ax.gif , visai gerai ir su ja , bet gal be jos būtų dailiau  blush2.gif , čia tik mano nuomonė , neužsigauk  4u.gif , o šiaip šaunulė , miela žiūrėt  wub.gif

cia paklode is reikalo blush2.gif (tšššš...) kliurka ten buvo, reikejo kazkaip suktis. Man irgi be jos butu labiau patike, bet...
Atsakyti
Sveikutės,
Aš čia su klausimu atėjau:
gal kas žinote, kaip padaryt, kad pvz. puošiant kepintais riešutais - tie riešutai nesudrėktų nuo kremo? Arba, kad ir į vidų dedant kepintus riešutus - man jie visiškai neskanus, suminkštėję nuo kremo būna po kurio laiko g.gif Kaip padaryti, kad būtų tokie skanūs ir traškūs, kaip pvz. Snickers šokolade? Gal kažkuo juos padengia?

Spyglį, labai smagūs tavo futbolistai.. matosi, kad tobulėji su
kiekvienu tortu 4u.gif
Cipciuk, kruopščiai ir dailiai labai padaryta mergytė ant tortuko 4u.gif
Asseni swoon.gif galvojau, kad ten tie žaisliniai poniai uždėti ant pievelės.. Tikrai labai tvarkingi, išbaigti, apgalvoti tortai wub.gif O medis koks bigsmile.gif Matosi, akd labai daug darbo įdėta 4u.gif
Ziu ziu - man labai smagus tavo tortukas, toks žaismingas, ir tikrai gali nesigėdindama jį čia nešti. Aišku man norėtusi arba vieno kaspiniuko, arba tryjų hihihi.gif Nes nuo vaikystės įpratus taip viską dalint.. hihihi.gif Bet šiaip - šaunuolė 4u.gif
Ir skystų konditerinių dažų bent jau anksčiau būdavo čia bet jau labai senai nesu ten buvus, ne Lietuvoje gyvenu dabar.. gal reiktų pasiskambint ir paklaust g.gif
Auksiuke kokie tavo dailūs tortukai.. Kažkaip ypač įstrigo tas rausvas.. Gal tikrai genealumas slypi paprastume g.gif Bet toks tiesiog į reklamą prie kavos puodelio prašos.. hihihi.gif Ir kur su icingu papaišei prie gėlyčių nedideles kompocizijas - labai miela
Bijuna - dideli darbai prasideda nuo didelių svajonių mirksiukas.gif niekada nenuvertink savęs 4u.gif

P.S.
na mergaitės, kam čia tos negatyvios emocijos 4u.gif Kur čia į SM'o temą kokią neįlįsi - vis kažkokie negatyvumai 4u.gif Pradedant konfliktais dėl žindimo, baigiant čia dėl tortų puošimo hihihi.gif Konstruktyvi kritiką yra visada gerai.. Ir išsakytos pastabos, nebūtina gi pult viena kitai į atlapus.. mirksiukas.gif
Realiam gyvenime gi ir taip užtenka visoms streso ir nerimo, kad dar čia gadintis nuotaikas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Auksiuke @ 2011 03 09, 17:45)
cia paklode is reikalo blush2.gif (tšššš...) kliurka ten buvo, reikejo kazkaip suktis. Man irgi be jos butu labiau patike, bet...

lotuliukas.gif lotuliukas.gif a nu tada viskas aišku lotuliukas.gif
, svarbu nebuvo palikta su kliurkom, o trūkumas paverstas privalumu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Auksiuke @ 2011 03 09, 17:45)
cia paklode is reikalo  blush2.gif (tšššš...) kliurka ten buvo, reikejo kazkaip suktis. Man irgi be jos butu labiau patike, bet...

dar nepamacius sio posto,pagalvojau,kad turbut ten kazka maskavai,nes siandien paciai teko maskavimu uzsiimti lotuliukas.gif
grazus visu tortukai 4u.gif
Atsakyti
Ziu Ziu ...na gražus tas tavo tortukas bigsmile.gif , žaismingas , paprastas , bet žvilgsnį sustabdė , šaunuolė smile.gif ....ir baik čia sosinti ...ieškai to , ko ne tik Vilniuje , bet ir Lietuvoj nerasi tongue.gif .

Aksiuke ...abu be galo dailūs tortai wub.gif .

Asseni puikūs poniai wub.gif .
----------------------------------------------------------------------

Gal galima paprašyti jūsų , neužsivesti , su tų dengiamų masių storiu , ir " galima " , " negalima " ... nes nervai nėra geležiniai user posted image...

--------------------------------------------------------------------

Anot naitas , mestelsiu gluodenų hihihi.gif , kurias ji gaudė jaunystėje.

Morenginis tortas , pastilažas , masytė .


user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Cipciukas: 09 kovo 2011 - 17:58
sveikos smile.gif nu visų tortai kaip visada nuostabūs, asseni ir cipciukas kaip visada super:)
Atsakyti
Dar tik atsidare temele,o jau tiek graziu tortu turim thumbup.gif kadangi ziurineju dar nuo buvusios temos,visu vardu neprisimenu,bet tikrai visu tortai nuostabus,labiausiai istrigo su arkliukais. O cia visoms uz tokius nuostabius tortus 4u.gif
Atsakyti
Cipciuko mergyte wub.gif wub.gif wub.gif
Asseni arkliukai bigsmile.gif bigsmile.gif bigsmile.gif

Imetu savo papulius smile.gif
Biskvitinis su riesutais sokoladiniu ganasu bei kriausinis karamelinis (dvieju tortu mixas), dengta pirktine mase + gum tragachan.

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Cipciukas @ 2011 03 09, 19:57)
Anot naitas , mestelsiu gluodenų hihihi.gif , kurias ji gaudė jaunystėje.

Morenginis tortas , pastilažas , masytė . 

ačiū, Mieloji, buvo skanus ir gražus tortas. Mano svečiai nukrito nuo koto 4u.gif
Atsakyti
Cipciuko bigudukai ir kocelas mane sudrausmino, ateinu su atsiprasymu

torte jau aprasytas Karibu piratu Napoleonas, Cipciuko pastilazas
user posted image
user posted image
Papildyta:
QUOTE(eda.dita @ 2011 03 09, 20:09)
Cipciuko mergyte  wub.gif  wub.gif  wub.gif
Asseni arkliukai  bigsmile.gif  bigsmile.gif  bigsmile.gif

Imetu savo papulius smile.gif
Biskvitinis su riesutais sokoladiniu ganasu bei kriausinis karamelinis (dvieju tortu mixas), dengta pirktine mase + gum tragachan.



wow bigsmile.gif kaip tikri silikonai thumbup.gif thumbup.gif speneliai dazyti? naturaliau atrodo nei priklojuoti thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo julioske: 09 kovo 2011 - 19:52
QUOTE(brukniukas @ 2011 03 09, 17:47)
matosi, kad tobulėji su kiekvienu tortu  4u.gif


laugh.gif laugh.gif oi, ačiū kam tos gėlės bis.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo spyglis2: 09 kovo 2011 - 20:00