Įkraunama...
Įkraunama...

IVF pleputės

QUOTE(aiste 35 @ 2011 03 09, 06:27)
visa diena negalejau nurimti ,


Ne, nu turite ekstrasensų forume lotuliukas.gif
Jokio straipsnio jokiam LRyte nesu mačius doh.gif Kažkada pačiai skambino žurnalistė, su apklausa statistikai būtent šia tema, kai buvo ruošiamas įstatymas kompensuoti šį reikalą.
O nesusimąstei, gal mano abi dukros kaip tik tokiu keliu pradėtos? Tokių pamastymų nekilo? Iškart avantiūros vaidenasi? Šaunuolė- mastysena "į vienus vartus" TIK doh.gif
Beje- forumas ne tamstos nuosavybė, o viešas. Ir labai džiaugiuosi, kad yra visgi suprantančių 4u.gif


QUOTE(bum @ 2011 03 09, 10:28)

Neteko man pas ją lankytis,


Jau išsiaiškinom- ji gera chirurgė. Pati punkcijas ir kt manipuliacijas atlieka. Dirba KMUK ir Vaisingumo klinikoj. Atmintis nepavedė.
Kažkodėl procedūros vyks tiek kaune tiek Vilniuje g.gif .
Visus įkainius gavom lape biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Terze @ 2011 03 09, 16:30)
Sveikutes,
uzsukau pasilabinti ir BUM pasveikinti!!! Siunciu tau ir tavo seimai gelyte pacia kvapniausia!

Ačiū, eisiu uostyt wub.gif biggrin.gif

QUOTE(Rimantė1 @ 2011 03 09, 16:54)
O mes su šiokiom tokiom naujienom. Užsiregistravome Vaisingumo klinikoje thumbup.gif  Pirmas žingsnis žengtas ax.gif

good.gif

QUOTE(Zubriuka @ 2011 03 09, 17:12)
Registruojuosi naujuose namuciuose ir as...
Tikiuosi, sie man bus sekmingi, nes mano pirmas vizitas jau kitas savaite. Jei viskas pagal plana - startuojam iskart 4u.gif  4u.gif
Laukiu nesulaukiu... ax.gif  4u.gif

Nu va kaip greitai jau thumbup.gif
Atsakyti
Virusuoju kiek tik galiu, gaudykit ir bukit tokios laimingos kaip as nestuke.gif 2.gif 2.gif 2.gif
Atsakyti
QUOTE(bum @ 2011 03 09, 17:18)


Ačiū 4u.gif
Ir šiai dienai, ryšium su klinikos 10 mečiu kaina IVF 3950 lt. Registravo taip. Tikėsimės.
o kainos aukštokos rimtai. Lyginan su paprasta klinika. Ir ultragarso kontrolė ir pirmuonių tyrimai. Nu bet yra kaip yra. Nieko nepakeisi. Ne pirmas kartas, kai iš žmonių bėdų daromas verslas.

Su vyru 'laužo ledus". Labai palengvino variantas, kad spermogramai turinį galima suorganizuot ir namie, nebūtina klinikoj kebinetuke. Tik pristatyt reik per valandą ne vėliau ir šilumoj. Nu pagal gyvenamą vietą - pavyks tikrai.
Na va- kol kas tiek.
Per daug neįkyrėsim perdėtom 'jautruolėm', bet jei kils kokių klausimėlių- apsilankysim pasitart su geranoriškai patirtim besidalinančiom 4u.gif .
Sėkmės geros valios moterims- tokioms ir Dievas padeda.
Atsakyti
QUOTE(Kristuciuke @ 2011 03 09, 18:22)
Virusuoju kiek tik galiu, gaudykit ir bukit tokios laimingos kaip as nestuke.gif  2.gif  2.gif  2.gif

aciuks.gif aciuks.gif imu,o kai psikresiu apkresiu ir kitas
Atsakyti
QUOTE(Rimantė1 @ 2011 03 09, 17:28)
Ačiū 4u.gif
Ir šiai dienai, ryšium su klinikos 10 mečiu kaina IVF 3950 lt. Registravo taip. Tikėsimės.
o kainos aukštokos rimtai. Lyginan su paprasta klinika. Ir ultragarso kontrolė ir pirmuonių tyrimai. Nu bet yra kaip yra. Nieko nepakeisi. Ne pirmas kartas, kai iš žmonių bėdų daromas verslas.

Su vyru 'laužo ledus". Labai palengvino variantas, kad spermogramai turinį galima suorganizuot ir namie, nebūtina klinikoj kebinetuke. Tik pristatyt reik per valandą ne vėliau ir šilumoj. Nu pagal gyvenamą vietą - pavyks tikrai.
Na va- kol kas tiek.
Per daug neįkyrėsim perdėtom 'jautruolėm', bet jei kils kokių klausimėlių- apsilankysim pasitart su geranoriškai patirtim besidalinančiom  4u.gif .
Sėkmės geros valios moterims- tokioms ir Dievas padeda.


Sakyčiau perskaičiau, ką rašėt apie jūsų (draugės?) problemą, gal ką praleidau, bet man neaišku: tyrimai jokie nė vienam nepadaryti, o keliaujama tiesiai į IVF temą, nuskambėjo taip, lyg jau užsiregistruota pačiam IVF ir pan.? Man gydytoja, kol nežinojom problemos, apie jokius IVF net nekalbėjo, juk gali būt visokių kitokių trukdžių, kuriuos kitaip "pataisyti" galima... Žodžiu sorry, man irgi jūs įtartina.

Virusiukas visoms nestuke.gif
Atsakyti
QUOTE(Rimantė1 @ 2011 03 09, 17:28)
Per daug neįkyrėsim perdėtom 'jautruolėm', bet jei kils kokių klausimėlių- apsilankysim pasitart su geranoriškai patirtim besidalinančiom  4u.gif .
Rimante, nepykit, bet sarkazmo čia visiškai nereikia. Šiame skyrelyje besirenkančias merginas vienija bėdos ir rūpestukai. O jūs ateinate ir tarsi iš aukšto drebiate "jautruolės". Merginos tik išsakė tai kas joms nepatiko ir netiko jūsų atžvilgiu, argi reikia dėl to pykti ir bandyti kandžiotis? Jūs nesate aukštesnėje pozicijoje už mane ar kitas čia esančias. Jei jau ieškote informacijos, tai galėtumėte tai daryti truputį mandagiau. smile.gif

Atsakyti
QUOTE(Svirple @ 2011 03 09, 18:01)
Man gydytoja, kol nežinojom problemos, apie jokius IVF net nekalbėjo, juk gali būt visokių kitokių trukdžių, kuriuos kitaip "pataisyti" galima... Žodžiu sorry, man irgi jūs įtartina.


Pora bando susilaukti kūdikio jau 5 metus. Bando- tai jau reiškia bando. Rašiau.
Moters amžius (jis svarbus šiuo atveju, todėl vyro nesakysiu) prikapsėjo iki 38 metelių. Rašiau, kad ištekėjo nejauna ir amžius jau stuksi kaip reikiant ir sudarys papildomų problemų.
Konsultacinėje PK ginekologė šaltu veidu pasakė "per maži moters reprodukciniai organai- maža gimdutė, mažos kiaušidės. Pastojimo galimybė 50/50."
Ir žmonės bandė toliau. Ir tebebando. Trūksta žinių, drąsos. Pasiryžimą temdo dogmatinis požiūris.
Kodėl IVF? Mano, kad reik griebt jautį už ragų ir pradėt aukščiausiu lygiu- ne nuo apačios, o nuo viršūnėlės. Yra ir taip galvojančių mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Zubriuka @ 2011 03 09, 18:12)
Registruojuosi naujuose namuciuose ir as...
Tikiuosi, sie man bus sekmingi, nes mano pirmas vizitas jau kitas savaite. Jei viskas pagal plana - startuojam iskart 4u.gif  4u.gif
Laukiu nesulaukiu... ax.gif  4u.gif


Sveika atvykus 4u.gif Neuzsibuk mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Rute @ 2011 03 09, 18:12)
Jei jau ieškote informacijos, tai galėtumėte tai daryti truputį mandagiau.  smile.gif


Taip dariau iki "kokia čia PONIA" apsireiškė mat ir panašiai, vos ne melagė, atėjus vos ne 'šnipė neaiškiom intencijom", "pasityčiot", 'jokia ne medikė" ir pan. Ekstrasensų būrelis mat atsirado.
Nu kas perdaug tai irgi nesveika. Rusų filme vienas personažas sakė Nenado, my tože niervnyje. Tai va ir nenado tada ir viskas bus gerai.

kiekviena mes su bėdom, kiekviena nervuota. Tiesiog reik priimti atvejį kad ir koks keistas iš asmeninės pozicijos jis bebūtų. Tiesiog- nu būna gi ir taip. Ir visai tas žmogus ne šnipas ir ne PONIA ir ne dar velniai žino kas.
Yra Lietuvoj visokių žmonių, visokių porų, visokių problemų, atvejų ir variantų, visaip pradedančių, visaip baigiančių.
Vieniems atrodo vienaip, kitiems kitaip. Bet į eterį piešt savo nuomonės, paremtos spėliojimais ir fantazijom gal nereikia. Nu gal kiek palaukt, o tada išsakyt.
Nežinau- aš bent taip manau. O dabar pati pasijaučiau kaip kokia šnipė lietuvos ryto.

Atsakyti
QUOTE(Rimantė1 @ 2011 03 09, 18:17)
Ne, nu turite ekstrasensų forume lotuliukas.gif
Jokio straipsnio jokiam LRyte nesu mačius doh.gif Kažkada pačiai skambino žurnalistė, su apklausa statistikai būtent šia tema, kai buvo ruošiamas įstatymas kompensuoti šį reikalą.
O nesusimąstei, gal mano abi dukros kaip tik tokiu keliu pradėtos? Tokių pamastymų nekilo? Iškart avantiūros vaidenasi? Šaunuolė- mastysena "į vienus vartus" TIK doh.gif
Beje- forumas ne tamstos nuosavybė, o viešas. Ir labai džiaugiuosi, kad yra visgi suprantančių  4u.gif
Jau išsiaiškinom- ji gera chirurgė. Pati punkcijas ir kt manipuliacijas atlieka. Dirba KMUK ir Vaisingumo klinikoj. Atmintis nepavedė.
Kažkodėl procedūros vyks tiek kaune tiek Vilniuje  g.gif .
Visus įkainius gavom lape biggrin.gif

Na visdelto atspejau . istorijas kuria tiesiog eigoje lotuliukas.gif lotuliukas.gif Ir jei atejai issilieti , tai tikrai ne ten pataikei , nes tai pagaliau yra nepadoru ... blush2.gif
Atsakyti
kad ir dabar- va "studijuoju" schemas. Vaistukus hormoninius reikalingus. Visi receptiniai griežtai. Nu ir kontraceptiniai receptiniai. Nenuostabu. Laikas griežtai, kiekiai griežtai ir tt.
O va čia forume skaityt teko kad tokius vaistus parduoda be receptų "jei jų prireikia" (kiek pamenu kalba apie duphaston ėjo), "pasiskiriam pačios". Natūraliai kyla klaismas- o kodėl "jų prireikia" papildomai? O tai su daktare nesikonsultuojama, kas nors daroma be jos žinios? Kaip tai "pasiskiriu sau"? Ar čia turima omeny, kad juos naudoja ne tam reikalui, o kito sutrikimo atveju. Nu bet forumas čia IVF.
Normalu, kad kyla klausimai, nors ir keisti, nes instrukcijos griežtos. Nėra aprašyta apie pasiskyrimą sau.
Atsakyti