Įkraunama...
Įkraunama...

IVF pleputės

QUOTE(Rimantė1 @ 2011 03 09, 19:31)
O dabar pati pasijaučiau kaip kokia šnipė lietuvos ryto.

pagal tavo pareikstas mintis ir bendravimo tona - turetum taip ir jaustis...
Daug kartu norejau pakomontuoti tavo postus, bet vis pratyledavau "duok d... kelia", bet kai pradedi izeidineti merginas, kad jos jautrios ir skausmingai raguoja i tavo pasisakymus, tai jau nervai nelaiko... Buk prasau mandagesne 4u.gif
Atsakyti
Rimantė1
Jei Jus tikrai jau 5 metus planuojate vaikuti, tai kaip Jums pirstai pasivercia klaviaturoje izeidineti kitas? Jums taip konfortiskiau? Visi zmones, kaip zmones, o Jus - karaliene?!

Atsakyti
Sveikutes , merginos smile.gif na ir as isiliesiu i jusu skyreli IVF, nes ir as startuoju, su savo pirmu bandymu, kovo 11 darysiuos punkcija smile.gif jau gal savaite seku , kaip jums cia sekasi, ir kazkaip noretusi ir man pasidalint savo sekme arba nesekme.... rolleyes.gif
Atsakyti
Oi kaip "mandagiai" priimate savo forume.
tiek jau to- absieisim.
Atsakyti
Oij, jus musu nestuke.gif , susargdinkint tais virusais visas cia esancias biggrin.gif O viena virusiuka ir as sau paiimu, aciuuuuu wub.gif

ingulll sveika prisijungus, kuo didziausios tau sekmes 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ingulll @ 2011 03 09, 19:52)
Sveikutes , merginos  smile.gif  na ir as isiliesiu i jusu skyreli IVF,  nes ir as startuoju, su savo pirmu bandymu, kovo 11 darysiuos punkcija  smile.gif  jau gal savaite seku , kaip jums cia sekasi, ir kazkaip noretusi ir man pasidalint savo sekme arba nesekme.... rolleyes.gif


Sveikute 4u.gif Drasiau tiktai mirksiukas.gif Kartu bus lengviau laukt 4u.gif
Kur darotes ? Kiek folikulu turi ? Papasakok ax.gif

Zubriuka, nu ir greitai tas laikas bega doh.gif Tuoj laikysim ir uz tave kumstukus thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Beta1: 09 kovo 2011 - 20:01
Na, pasisakysiu ir as lotuliukas.gif

P. Rimante1, tikriausiai Jums cia ne vieta, nes cia moterys susirenka ir psichologiskai pasikonsultuoti, palaikyti viena kita... O kai ateina naujas zmogus ir pradeda izeidineti tas, kurios jau seniausiai gydosi NEVAISINGUMA... neskanu, dar ir zinant Jusu amziu...
Nevaisingumas yra liga, kuria diagnozuoja GYDYTOJAI, o ne Jus pati 4u.gif

Duok D..., kad Jums netektu pasilikti siame skyrelyje ir problemos pasirodytu daug mazesnes, nei Jus isivaizduojate, nes tokioms ASMENYBEMS jautriuose IVF namuciuose tikrai ne vieta... cool.gif
Atsakyti
QUOTE(ingulll @ 2011 03 09, 08:52)
nes ir as startuoju, su savo pirmu bandymu, kovo 11 darysiuos punkcija

Sekmes didziausios!!!! 4u.gif 4u.gif

QUOTE(Beta1 @ 2011 03 09, 10:00)
Zubriuka, nu ir greitai tas laikas bega  doh.gif  Tuoj laikysim ir uz tave kumstukus  thumbup.gif

thumbup.gif thumbup.gif Jau spirgu!!! Lektuvas sekmadienis, kita ketvirtadieni jau Rygoj!! yahoo.gif
Atsakyti
QUOTE(ingulll @ 2011 03 09, 19:52)
Sveikutes , merginos  smile.gif  na ir as isiliesiu i jusu skyreli IVF,  nes ir as startuoju, su savo pirmu bandymu, kovo 11 darysiuos punkcija  smile.gif  jau gal savaite seku , kaip jums cia sekasi, ir kazkaip noretusi ir man pasidalint savo sekme arba nesekme.... rolleyes.gif

sveikute , geriausios tau sekmes !Busime labai laimingos pasidziaugti su tavimi , o paguodos tikekimes neprireiks mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Zubriuka @ 2011 03 09, 21:16)
Sekmes didziausios!!!!  4u.gif  4u.gif
thumbup.gif  thumbup.gif Jau spirgu!!! Lektuvas sekmadienis, kita ketvirtadieni jau Rygoj!! yahoo.gif

Sekmes tau , spirgu su tavimi thumbup.gif . Negaliu sulaukti tavo starto ir geru rezultatu . O kokiame tu steite ? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(ingulll @ 2011 03 09, 16:52)
Sveikutes , merginos  smile.gif  na ir as isiliesiu i jusu skyreli IVF,  nes ir as startuoju, su savo pirmu bandymu, kovo 11 darysiuos punkcija  smile.gif  jau gal savaite seku , kaip jums cia sekasi, ir kazkaip noretusi ir man pasidalint savo sekme arba nesekme.... rolleyes.gif


Sveikute 4u.gif Linkim Tau sekmes dideliausios, o apie nesekme net nedrisk galvoti! smile.gif

QUOTE(Zubriuka @ 2011 03 09, 18:16)
Sekmes didziausios!!!!  4u.gif  4u.gif
thumbup.gif  thumbup.gif Jau spirgu!!! Lektuvas sekmadienis, kita ketvirtadieni jau Rygoj!! yahoo.gif


OOOO, kaip jau greitai, lauksim is Taves ziniu ir sirgsim uz Tave wub.gif


O man siandien paskambino is klinikos ir pasake, kad gali man daryti sekanti IVF jau geguze, (mano eile buvo rugpjuti numatyta, atsirado vakancine vieta tongue.gif ) Tai butu super thumbup.gif . Tik dar noreciau daugiau tyrymu pasidaryti.
Noreciau paklausti apie vitaminus PREGNACARE conception. As nuo ju vemiu, bijau, kad neisisavins mano organizmas ju, gal kam yra tai buve, gal as neteisingai juos vartoju, nors valgau po valgio ar valgio metu ir uzgeriu stikline vandens. O gal yra kokiu analogu?



Rimante1, as manau irgi, kad jus nesazininga. IVF is karto daro tik tada, kai moteris neturi kiausintakiu ar turi dar kokius svarbius sutrikimus. Bet pries darydami IVF, jeigu pas vyra spermiukai pakankamai geri ir pas moteri nerasta jokiu didesniu patalogiju daroma IUI ir tik po nepasisekusiu IUI siulo IVF. As irgi nelabai suprantu medicininius terminus, bet nematau jokios problemos nesuprasti kas yra rasoma cia, nes merginos labai draugiskos ir jeigu ko nesupranti visad gali paklausti -paaiskins. Nesuprantu jusu drauges drovumo, nes cia galima prisiregistruoti bet kokiu slapyvardziu ir laisvai bendrauti, nieks gi nezinos, kad tai tu.
Atsakyti

Rimante1, as manau irgi, kad jus nesazininga. IVF is karto daro tik tada, kai moteris neturi kiausintakiu ar turi dar kokius svarbius sutrikimus. Bet pries darydami IVF, jeigu pas vyra spermiukai pakankamai geri ir pas moteri nerasta jokiu didesniu patalogiju daroma IUI ir tik po nepasisekusiu IUI siulo IVF. As irgi nelabai suprantu medicininius terminus, bet nematau jokios problemos nesuprasti kas yra rasoma cia, nes merginos labai draugiskos ir jeigu ko nesupranti visad gali paklausti -paaiskins. Nesuprantu jusu drauges drovumo, nes cia galima prisiregistruoti bet kokiu slapyvardziu ir laisvai bendrauti, nieks gi nezinos, kad tai tu.
drinks_cheers.gif su jolantulia ir kitom mergaitem
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lenkaK: 09 kovo 2011 - 21:02
QUOTE(jolantulia @ 2011 03 09, 21:50)

Noreciau paklausti apie vitaminus PREGNACARE conception. As nuo ju vemiu, bijau, kad neisisavins mano organizmas ju, gal kam yra tai buve, gal as neteisingai juos vartoju, nors valgau po valgio ar valgio metu ir uzgeriu stikline vandens. O gal yra kokiu analogu?

O tu gerdavai folio rugsti pries pradedama siuos vitaminus? Jei ne tai gal nuo jos? Nes kai as pradejau vartoti foline tai budavo bloga labai kol pripratau.. Gal nuo to? g.gif
Atsakyti