Įkraunama...
Įkraunama...

Raudonojo Kryžiaus ligoninė(RK)

QUOTE(moriube @ 2012 07 27, 16:05)
visai akla, pirmam puslapy pamaciau adresa  blush2.gif 

labai issiblaskius as, todel geriau klausiu nei ieskosiu info - ar ten yra kudiikiu renimacija? ar vaikiuka duoda is karto ant krutines? 4u.gif

jei vaikas ypatingai sukios bukles,staigiai isvezamas i santariskes 4u.gif
Atsakyti

Jei savaitgalis nemokamai parkuotis galima prie mokyklos zygimantu g., o visur kitur, kur mokama, geriau nerizikuoti ir tikrai moketi, nes gaudo kiekviena diena. Mano palatos langai i Radvilu g. buvo, tai stebejau as ten, kaip raso kvitukus smile.gif
Papildyta:
QUOTE(moriube @ 2012 07 27, 17:05)
visai akla, pirmam puslapy pamaciau adresa  blush2.gif 

labai issiblaskius as, todel geriau klausiu nei ieskosiu info - ar ten yra kudiikiu renimacija? ar vaikiuka duoda is karto ant krutines? 4u.gif


vaikiuką ant krutinės duoda smile.gif as irgi dėl to pergyvenau ir vis kartojau savo akušerei prieš gimdymą, kad noriu laikyti vaiką prie savęs, kaip priklauso pora valandų smile.gif

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo akkk: 30 liepos 2012 - 21:55
kaip tik ten 07.29d sulaukiau savo stebuklelio, ir tikrai padeda ant krutines kudikeli tik gimusi ir dar gimdykloje jau duoda kad pirma kart pamaitinti krutim
Atsakyti
labas busimos mamytes:) duosiu patarima- negimdykit sioje ligonineje,as daugiau sitos klaidos nedarysiu....Jei kam bus ydomi mano liudna patirtis galesiu placiau parasyt....yra tikrai geresniu ligoniniu:)
Atsakyti
QUOTE(jurgita24:)) @ 2012 08 08, 18:45)
labas busimos mamytes:) duosiu patarima- negimdykit sioje ligonineje,as daugiau sitos klaidos nedarysiu....Jei kam bus ydomi mano liudna patirtis galesiu placiau parasyt....yra tikrai geresniu ligoniniu:)

na,ir kas tokio blogo nutiko?
Atsakyti
QUOTE(jurgita24:)) @ 2012 08 08, 18:45)
labas busimos mamytes:) duosiu patarima- negimdykit sioje ligonineje,as daugiau sitos klaidos nedarysiu....Jei kam bus ydomi mano liudna patirtis galesiu placiau parasyt....yra tikrai geresniu ligoniniu:)

Manau kiekvienoj gimdymo įstaigoj pasitaiko įvairių patirčių, bet jeigu jau esate taip kategoriškai nusiteikusi, tai bent pagrįskite savo požiūrį.
Atsakyti
QUOTE(jurgita24:)) @ 2012 08 08, 18:45)
labas busimos mamytes:) duosiu patarima- negimdykit sioje ligonineje,as daugiau sitos klaidos nedarysiu....Jei kam bus ydomi mano liudna patirtis galesiu placiau parasyt....yra tikrai geresniu ligoniniu:)



sveika.
ir man idomu kas tokio atsitiko?
esu 3 kart gimdzius RK ir visko likau patenkinta.
Atsakyti
Mamytės profilio info aiškiai nusako, kas atsitiko verysad.gif unsure.gif tik vat pačios istorijos viešai turbūt nenori skelbti unsure.gif
Atsakyti
Jei viskas bus gerai, planuoju vėl gimdyti RK. tik geriausi prisiminimai po pirmojo gimdymo, na gal išsskyrus vaikus prižiūrinčias seseles. bet tai galima išgyventi. ir maistas, ir priežiūra thumbup.gif Palatą irgi išsipirkę buvom, tai visa šeimynėlė 3 dienas gyvenom.
O kraustosi jie jau nuo 2006 m., tai labai tikiuos, kad pusmetį dar pratemps čia, na o jei ne, tia Santariškės irgi tiks 4u.gif
Atsakyti
Sveikos esamos ir busimos mamytes smile.gif
As taip pat gimdziau RK liepos pabaigoje. Daugiau cia gimdyti nenoreciau, taciau ne tiek del personalo, kuris buvo labai ivairus, bet del pacios sistemos - ligonines tvarkos. Kiek girdejau atsiliepimu daugelis patenkintu, kurios gimde naturaliai, taciau man buvo cezaris ir nezinau kaip kitoms, bet man prieziura po jo labai nepatiko. Galbut reikejo pasigerinti pinigeliais ar dovanomis sesutems, ko mes nedarem, nezinau... Vaiko nemaciau 5 val po operacijos, nenese man jo nes miegojo, vyras lakste pas vaikeli i vaiku kambari labai daznai, tai prasidejo komentarai visokie is vaiku sesuciu. Buvo ir visokiu kitu smulkmenu, kuriu nenoriu cia aprasineti, bet bendrai dar kai pasneku ir su kitomis kam buvo darytas cezaris kitose ligoninese, tai prieziura kaip diena ir naktis, man net saves pagailo.... Pirmiausia ir kas man buvo svarbiausia, kad ir po cezario per 2 val duoda vaikeli pamaitinti, cia ne. Kitose ligoninese vaikas buna su mama (jeigu yra kas jai padeda, pvz vyras), cia neleido...
Ir dar kas man nelabai patiko, nors neturiu su kuo palyginti, kad yra 2 atskiros brigados: akuseriai ir vaiku gydytojai. Jeigu akuseriu kazko paklausi apie vaika, atsakymo negausi, o jeigu vaiku gydytoju paklausi kas nors kas susije su tavimi, tai irgi gausi atsakyma, kad ne ten kreipiesi ir nieko nezinau.
Taciau likau suzaveta vedejos Angeles Puzienes darbu. Ji mane ir operavo. Jos bendravimas ir rupestis tikrai superinis. Taip pat labai gera ispudi paliko neonatologe Danute, akusere, kurios vardo taip ir neszinojau, bet ji buvo labai rupestinga ir dar iki gimdymo mane priziurejes gyd.Domza. Su kitais gydytojais labai mazai susiduriau tai nelabai galiu ir pakomentuoti.
Jeigu turesit kokiu klausimu mielai atsakysiu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Route @ 2012 08 10, 08:59)
Taciau likau suzaveta vedejos Angeles Puzienes darbu. Ji mane ir operavo.

Sena tiesa, kad jo CZ gerai daro ax.gif

prisiminimuose liko tik slogios mintys apie vaikus aptarnaujantį personalą, bet antrą kartą taip neužsileisčiau 4u.gif
Atsakyti
As taip pat gimdziau RK pries 2 savaites ir pries 1.5 metu, esu labai suzaveta personalu ypac Jelena Volohovic, superine daktare, labai rekomenduoju is visos sirdies, aciu jai kad padejo gimti mano antrai dukrytei, nustabi daktare. Pirma dukryte gimdziau pas daktara Domza irgi super daktariukas thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo natalyka: 17 rugpjūčio 2012 - 18:41