Įkraunama...
Įkraunama...

Raudonojo Kryžiaus ligoninė(RK)

Aš savo abu vaikus gimdžiau šioje ligoninėje, greitu laiku žadu ten pat gimdyti ir trečią. Galiu atsiliepti tik teigiamai. Pirmąją gimdžiau pas Raguckienę, antrąją pas Domžą. Neturiu nei vienam ko prikišti, abu padarė viską ką reikia, kad sėkmingai pagimdyčiau. Antrąjį kartą teko daryti cezarį, nes mano mergaitė sėdėjo. Tada Domža man regis buvo dar neseniai pradėjęs ten dirbti, gal rezidentas, nes darė operaciją prižiūrimas vedėjos, bet padarė labai gražiai, randas visai plonytis. Kitas personalas irgi malonus, jokios arogancijos smile.gif Tiesa čia kai kurioms mamoms slogų įspūdį paliko ginekologė prižiūrinti po gimdymo, bet tokios aš nepamenu, gal ir buvo kokia pasiraukusi, bet neimkite į širdį, jei tokių pasitaikis, visi juk žmonės su savo charakteriais.
Dėl lėliukų dėjimo ant krūtinės po gimdymo tai aš negavau palaikyti, bet mano ir atvejai buvo neįprastiniai. Pirmąją sunkiai gimdžiau, tai tik jai gimusi seselės puolė ją žiūrėti, nes gimė pamėlusi, bet jau kažkur po 20 min gavau ją, o po cezario irgi davė tik pažiūrėti ir išnešė, nes gal po cezario ir taio neduoda, be to po cezario ilgiau jos ir neatnešė, nes leidžia mamai atsigauti po operacijos, tik tame aš nieko blogo nematau. Nereikia bijoti, kad jei iškart negausi vaiko ant krūtinės tai ryšys nesusiklostis, ar maitinimas nenusiseks, viskas ten pasiseka, o ryšys priklauso nuo to kaip toliau bendrausi su savo vaiku.
Beje su daktarais nesitariau, važiavau gimdyti ir tiek, nepajutau, kad būtų žiūrėję į rankas ir laukę kokio atlygio smile.gif
Atsakyti
Sveikos mamytes. 2008 m. RK gimdziau savo dukryte. Nesitikejau nieko ypatingo, nieko ypatingo ir nebuvo: parkavimo problema, sovietine aplinka, palatoje gulejome dviese, patalyne svari, bet baisiai nudeveta, maistas normalus. Net is 3 gydytoju turejau rekomendacijas planiniam CP, taciau atvykus i istaiga man vis tiek buvo pasiulyta gimdyti paciai. Gerai, kad nesutikau, nes viksrele buvo labai trumpa. Kazkodel vis tiek dare klizma, o patys daktarai velavo apie pusvalandi. Operacija atliko toks Bronius Ziliunas. Del dalines nejautros jutau tik tempima, kai siuvo. Istraukta savo mergyte maciau maziau minutes, tada ja isnese ir atnese man tik kita ryta. Kaip kazkuri mamyte rase, gydytojai buvo grieztai pasidaline i priziurincius vaika ir tuos, kurie rupinasi gimdyve, ir net nesileido i kalbas apie kito sriti, nors Ziliunui ikisome 400 lt. Kitadien buvau perkelta i iprasta palata ir toliau viskas vyko daugmaz normaliai: vaiku sesutes buvo malonios, o vat gydytojai, apziurintys gimdyves, salti ir griezti: mano palatos kaimyne buvo grieztai isbarta, kad devejo iprastines kelnaites su iklotais, o ne tas specialiasias, o as - kad uzsidejau pilva palaikanti dirza, nors del cezario pjuvio teko vaikscioti susirietus ir skaudejo nugara. Sunkiausia buvo, kad lankytojams - net vyrui - galima buvo pabuti tik 2 val., o taip norejosi ne tos ramybes, kuria bruka ligonine, o vyro pagalbos su vaikeliu. Juk kai vaikelis pirmas, nezinai, ka su juo daryti, o sesutes, net jei ir malonios - svetimi zmones.
Siuo metu laukiuosi antrojo ir ketinau vaziuoti gimdyti i Trakus, taciau ten manes nenori priimti - liepos men. man diagnozavo Laimo liga. Ir nors sugeriau antibijotiku kursa, spec. istaigose mane uztikrino, kad tai nieko baisaus, as sveikstu, o vaikui is viso niekas nepakenke, nes jau buvo 33 savaites, o ir Laimo liga nera kazkoks siaubo filmas, ir gimusiam vaikeliui jokiu tyrimu ar gydymu nereikes, Traku ligonines gydytojai kratosi atsakomybes ir siuncia mane i Vilniu. Net ne i Antakalni, o bet kur, kad tik ne pas juos. Idomu, ar mane nores priimti RK ar VGN, ar irgi sius "kur kitur", o gimdyti galiu bet kada. Gal kuri susidurete su panasia problema?
Atsakyti
Bet cia juk normalu kad ju kompetencija neleidzia vaiku daktarei kalbet apie gimdyve,o gimdyma priemusi daktarai apie vaiko bukle,cia naturalu,kiekvienas dirba savo darba ax.gif del lankymo nesuprantu nei pries 6metus nei dabar pries 2men jokiu apribojimu nebuvo,tik noro reikia ir visi padeda ir buna kiek nori ax.gif tik reikia sypsotis ir nebijot klaust tongue.gif stengiasi,jei tik yra palatu laisvu guldyt po viena ax.gif
Atsakyti
QUOTE(*Madmozela* @ 2012 08 25, 12:39)
Bet cia juk normalu kad ju kompetencija neleidzia vaiku daktarei kalbet apie gimdyve,o gimdyma priemusi daktarai apie vaiko bukle,cia naturalu,kiekvienas dirba savo darba  ax.gif del lankymo nesuprantu nei pries 6metus nei dabar pries 2men jokiu apribojimu nebuvo,tik noro reikia ir visi padeda ir buna kiek nori  ax.gif tik reikia sypsotis ir nebijot klaust  tongue.gif stengiasi,jei tik yra palatu laisvu guldyt po viena  ax.gif

Galėčiau pasirašyti po kiekvienu žodžiu, nes panašiai buvo 2007 m. vasarį.

Tikiu, kad ir dabar nieks nepasikeitė į blogą, tik gal žmonės kartais tikisi per daug...
Atsakyti
Sveikutes mamytes,
Mes geguzes 22 sekmingai pagimdem berniuka 4.400 kg / 55 cm RK. Pradejom nakti su gyd. Raguckiene, baigem su gyd. Puziene. Puikus profesionalus personalas. Gimdykloj jauciausi kaip namie ir buvo visai nebaisu :-) Jau mastom apie antra... :-)
Atsakyti
QUOTE(vysnyte :-) @ 2012 08 31, 21:14)
Sveikutes mamytes,
Mes geguzes 22 sekmingai pagimdem berniuka 4.400 kg / 55 cm RK.  Pradejom nakti su gyd.  Raguckiene, baigem su gyd. Puziene. Puikus profesionalus personalas. Gimdykloj jauciausi kaip namie ir buvo visai nebaisu :-) Jau mastom apie antra... :-)

Šilčiausi sveikinimai jums wub.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(vysnyte :-) @ 2012 08 31, 21:14)
Sveikutes mamytes,
Mes geguzes 22 sekmingai pagimdem berniuka 4.400 kg / 55 cm RK.  Pradejom nakti su gyd.  Raguckiene, baigem su gyd. Puziene. Puikus profesionalus personalas. Gimdykloj jauciausi kaip namie ir buvo visai nebaisu :-) Jau mastom apie antra... :-)


sveiki.
tai mes matyt kartu gimdem 2012.05.22,ir jai gerai skaiciuoju tai mes po jusu pagimdem berniuka 56cm ir 4500gr,dar akusere Birute jokavo kad sumusem rekorda (4400) itariu cia jusu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jolatele: 31 rugpjūčio 2012 - 23:38
Abu kartus gimdziau sioje ligonineje ir abu kartus nesitariau, bet esu labai patenkinta visais.
Atsakyti
QUOTE(jolatele @ 2012 08 31, 23:37)
sveiki.
tai mes matyt kartu gimdem 2012.05.22,ir jai gerai skaiciuoju tai mes po jusu pagimdem berniuka 56cm ir 4500gr,dar akusere Birute jokavo kad sumusem rekorda (4400) itariu cia jusu.


Geras :-)
Mes gimem 11.45, o pries mus dvinukus pagimde
Atsakyti
QUOTE(vysnyte :-) @ 2012 09 05, 20:25)
Geras :-)
Mes gimem 11.45, o pries mus dvinukus pagimde


o mes 13.25
Atsakyti
QUOTE(Sky Cloud @ 2012 08 31, 20:16)
Šilčiausi sveikinimai jums  wub.gif  thumbup.gif

Aciu aciu aciu :-)
Atsakyti
QUOTE(vysnyte :-) @ 2012 09 05, 20:25)
Geras :-)
Mes gimem 11.45, o pries mus dvinukus pagimde

beje kaip augat?kiek dabar sveret?
mes 3men. sverem 8300gr ir 66cm.
Atsakyti