Įkraunama...
Įkraunama...

Gyvas maistas / Žaliavalgystė / Raw Food

QUOTE(*Rūta* @ 2011 03 11, 22:27)
aciu, dar kalausimelis kaip atsiskaitai> pay pall, visa, Visa elektron?

kreditine 4u.gif as pati neturiu, drauge uzsakydavo ir sau, ir man
Atsakyti
Aš nežinau ar kitos forumietės žino, bet Vilniuje yra restoranas žaliavalgiams, jie turi savo tinklapį (jame ir valgiaraštis, ir kainos) ir galbūt kas nors panorės išbandyti naują virtuvę, tai galės apsilankyti: http://www.rawraw.lt/apie-mus

QUOTE(*Rūta* @ 2011 03 12, 07:01)
Rasma  copy paste i bloga padarysiu   ax.gif

Drąsiai.
Parašysiu ir daugiau receptėlių, nes dabar užsikabinusi ant straipsnių straipsnelių, apie įvairias patirtis pasiskaitinėt smile.gif Ir jei jau randu kokį įdomų receptėlį - puolu bandyt smile.gif

Tik nepykit nesu 100 proc. žaliavalgė...labai jau mėgstu įvairias, bet labai karštas sriubas ir pieno produktus (kurių dauguma gaminant gauna karščio)...vasarą galvoju pakartoti delfi.lt eksperimentą, 30 d. grynos žaliavalgystės, kai jau bus didelis didelis visko pasirinkimas ax.gif

QUOTE(*Rūta* @ 2011 03 12, 07:21)
dabar mergaites apie sojų lecitiną  ax.gif  dazname recepte ji matau naudoja, Kesminas taip pat, ypac saldumynų gamyboje, as esu bandziusi be lecitino pavyko viskas pukiai padidinus truputi padidinus Agaro kieki, gal kuri siap mityboje ji naudojate?


Aš tai nenaudoju sojų visiškai ax.gif

Neįtikina manęs teiginiai, kad ji ne genetiškai modifikuota (žinant, kad 97 proc. sojos paaulyje būtent yra GMO), antra - man tikrai neatrodo pagirtina naudoti daug etsrogenus imituojančių produktų, t.y. sojoje gausu izoflavonų fitoestrogenų, kurie sugeba paveikti labai subtilią žmogaus hormoninę sistemą. Nekalbu apie mažai girdimus mokslininkų įspėjimus, kad soją reikia vartoti labai saikingai. Ir aišku trečias, bet man svarbiausia - esu labai alergiška sojai ax.gif
Stengiuosi nevartoti grynos sojos, jos padažų, bet vengiu ir sudėtinių dalių (ypač - sojos baltymų izoliato).
Agaras - brangu, sojos lecitinas - pigus emulsiklis (E322), todėl labai populiarus (ir lecitinas, ir baltymų izoliatai labai mėgiami maisto pramonėje)

LT yra pirkti ir dideliais kiekiais, net maišais galima įsigyti cool.gif
Atsakyti
jus man pasakykit ar as viena tokia, nu kiek bandau ,viska ka sublenderiuoju ar padarau kremo konsistencijos man neskanu doh.gif nu nesivalgo nors tu ka doh.gif
Atsakyti
QUOTE(sindirela @ 2011 03 13, 22:40)
jus man pasakykit ar as viena tokia, nu kiek bandau ,viska ka sublenderiuoju ar padarau kremo konsistencijos man neskanu doh.gif nu nesivalgo nors tu ka doh.gif

Ne viena, ne viena...man irgi nelabai blendiariavimas patinka, tad aš tai darau itin retai.
Geriau ilgiau pastoviu virtuvėje, bet viską labai labai smulkiai susipjaustau/sukapoju, tada estetiškai lėkštėn susižeriu, kad nebūtų makalynės..negaliu pakęsti košių makalošių (o ypač jei labai pakeičia spalvą ir tampa kokia rudai - žalia blink.gif ) ax.gif Bet kartais darau tirštus 'kokteilius', tada pilu į aukštą ledainę ir būtinai ją kuom nors puošiu - kokiu žalumynu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(sindirela @ 2011 03 13, 22:40)
jus man pasakykit ar as viena tokia, nu kiek bandau ,viska ka sublenderiuoju ar padarau kremo konsistencijos man neskanu doh.gif nu nesivalgo nors tu ka doh.gif

Aš į visus tuos žalius kokteilius pilu gerą stiklinę vandens. Skanu, net vaikai geria smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Abi @ 2011 03 14, 11:54)
Aš į visus tuos žalius kokteilius pilu gerą stiklinę vandens. Skanu, net vaikai geria  smile.gif

tai as turejau omeny ne smucius vadinamus, tie labai skanus ir geriami, o siaip visokio kreminio pobudzio konsistencijos kremus ir pan.
beje gal kas gali parekomenduoti kokia gera knyga ar apie zaliavalgyste ar aplamai apie tinkama mityba ir sveika gyvenimo buda, vakar knygyne visko ziurejau tai nezinau ka pirkti g.gif
Atsakyti
Labas 4u.gif

QUOTE(sindirela @ 2011 03 14, 11:53)
tai as turejau omeny ne smucius vadinamus, tie labai skanus ir geriami, o siaip visokio kreminio pobudzio konsistencijos kremus ir pan.
beje gal kas gali parekomenduoti kokia gera knyga ar apie zaliavalgyste ar aplamai apie tinkama mityba ir sveika gyvenimo buda, vakar knygyne visko ziurejau tai nezinau ka pirkti g.gif



na padazai man sueina gerai ax.gif tik va tas avokado labai jau negrazios slapvos buna (ilgiaa pastovejas ruduoja) doh.gif tai dazau ji burokeliais arba spinatais ax.gif jug juos pili ant salotu, arba juos kabini su kokia morka ax.gif vienu negaleciau nuryt veltusi labai ax.gif

kokteilius taip pat skiedizu vandeniu

Rasma aciū 4u.gif

O del Agaro nu ner jis toks brangus as uz 200ml mokejau 4,5 lt ax.gif

Atsakyti
QUOTE(sindirela @ 2011 03 14, 13:53)

beje gal kas gali parekomenduoti kokia gera knyga ar apie zaliavalgyste ar aplamai apie tinkama mityba ir sveika gyvenimo buda, vakar knygyne visko ziurejau tai nezinau ka pirkti g.gif


As labai visoms siuliau pirkti pigiau Campbell'o knyga ''Naturalus budas isvengti ligu'', bet susigunde tik Ruta:) Tikrai idomi ir, mano nuomone, vertinga knyga. Autorius pagrindzia issamiais tyrimais, kodel reiketu rinktis veganiska augaline mityba, o nuo jos iki zaliavalgystes - ne taip jau ir toli 4u.gif
Atsakyti
as rekomeduoju Fermentu Faktoriu, tai knyga pastumejusi mane kaska keisti savo mitybije, parasyta daktaro tikro ir praktikoje dirbamcio isradusiu neviena tyrimams reikalinga aparata ir pan. man nepatinka tik knygos antraste (labai akcentuoja onkologija) bet visos zinome nuo ko prasideda ligos mirksiukas.gif

„Fermentų faktorius“
Hiromi Shinya

http://www.versus.lt...mentu-faktorius
Atsakyti
QUOTE(*Rūta* @ 2011 03 14, 12:02)
Labas  4u.gif
na padazai man sueina gerai  ax.gif  tik va tas avokado labai jau negrazios slapvos buna (ilgiaa pastovejas ruduoja) doh.gif  tai dazau ji burokeliais arba spinatais  ax.gif  jug juos pili ant salotu, arba juos kabini su kokia morka  ax.gif  vienu negaleciau nuryt veltusi labai  ax.gif

kokteilius taip pat skiedizu vandeniu

Rasma aciū  4u.gif

O del Agaro nu ner jis toks brangus as uz 200ml mokejau 4,5 lt  ax.gif

Jei avokadą apšlaksysi citrina- neruduos mirksiukas.gif
O kur ir kada tas seminaras KLP bus?
Atsakyti
QUOTE(Abi @ 2011 03 14, 14:24)
Jei avokadą apšlaksysi citrina- neruduos  mirksiukas.gif
O kur ir kada tas seminaras KLP bus?



vistiek juoduoja arba per rugstus padazas, siap skaiciua kad kauliuka reika laikyt tame padaze, ir pajuoduos tik virsus



Memelyje 17 val, 3 aukšte, kalbės daktaras, bus rodomi filmukai zarnyno veiklos apdorojant maista tema (aptariami su gydytoju) ir gyvai gaminami keli patiekaliukai, cukiniju spageti, migdolu pienas (keli smoociai su juo pamaisyti) triufeliai, ir bus gatavi "sokoladinai" tortai kaina jei per mani tai 30lt , jei is "gatves" ax.gif 50Lt
Papildyta:
Lazdyno riesutai 4u.gif

Šis skanėstas, pasak dietologų, praktiškai neturi trūkumų. Garsusis gydytojas Hipokratas teigė, kad riešutai padeda išgydyti skrandžio, kepenų ir inkstų ligas. Žmonės, nuolatos valgantys riešutų, yra sveikesni, rečiau serga širdies ligomis.

Harmoningasis
Lazdyno riešutai - vitaminų ir mineralų šaltinis. Juose yra kalio, magnio, fosforo, geležies, cinko, seleno, 9 vitaminų ir daug augalinių baltymų, taip pat mums reikalingų aminorūgščių.

Energingasis
Riešuto branduolyje yra 60,5 proc. aliejaus, tai stiprus energijos užtaisas. Turkų vyrai lazdyno riešutais stiprinasi eidami į pasimatymą. Moterys taip pat vertina šiuos riešutus, padedančius įveikti lėtinio nuovargio sindromą.

Dietiškasis
Baltymų lazdyno riešutuose beveik tiek pat kiek mėsoje, o angliavandenių - mažai. Todėl jei mėgstate sausainius su riešutais, rinkitės su lazdyno.

Šildantysis
Rytais jums nuolatos šalta? Kepdami omletą įberkite smulkintų lazdyno riešutų ir juodųjų pipirų, kaip rekomendavo graikų gydytojas Dioskoridas, šią riešutų savybę aptikęs beveik prieš du tūkstančius metų. Beje, tas pats gydytojas tvirtino, jog medaus ir lazdyno riešutų mišinys padeda įveikti kosulį.

Širdingasis
Norėdami, kad jūsų širdis ir kraujagyslės būtų sveikos, patikėkite jas riešutams. Lazdyno riešutuose yra flavonidų, kurie mažina riziką sirgti širdies ir kraujagyslių ligomis.

Jauninantis
Lazdyno riešutuose gausu vitaminų A ir E. Abu jie ilgina jaunystę.

Žvalinantis
Šiuose riešutuose yra folio rūgšties - stipraus antidepresanto, atstatančio nervų audinius. Minėta rūgštis didina protinį ir fizinį aktyvumą; būtina nėštumo metu, nes yra atsakinga už kūdikio nervų sistemos formavimąsi.

Bendringasis
Lazdyno riešutai "draugauja" su daugeliu produktų. Dera ir prie sūrių, ir prie saldžių patiekalų. Juo galima gardinti desertus, jogurtus, konditerijos gaminius, mėsą, tinka jis ir su sūriais. Lazdyno riešutų aliejus ne toks kaloringas kaip, pavyzdžiui, žemės riešutų, be to, nesukelia alergijos.

Ištikimasis
Nes gali būti ilgai laikomas. Kad riešutai nekarsteltų, juos geriau laikyti šaldytuve, sandariai uždarytame inde. Riešutų branduoliai užšaldyti šaldiklyje puikiai išsilaiko iki dvejų metų.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Rūta*: 14 kovo 2011 - 14:46
QUOTE(*Rūta* @ 2011 03 14, 16:14)
as rekomeduoju Fermentu Faktoriu, tai knyga pastumejusi mane kaska keisti savo mitybije, parasyta daktaro tikro ir praktikoje dirbamcio isradusiu neviena tyrimams reikalinga aparata ir pan. man nepatinka tik knygos antraste (labai akcentuoja onkologija) bet visos zinome nuo ko prasideda ligos  mirksiukas.gif

„Fermentų faktorius“
Hiromi Shinya

http://www.versus.lt...mentu-faktorius


Mes irgi seimyniskai sita knyga skaitem, desimtis ju padovanojau draugams. Parasyta gyvai, idomiai ir itikinanciai smile.gif
Atsakyti