Įkraunama...
Įkraunama...

Mūsų tattoo

QUOTE(miligerta @ 2011 07 28, 22:22)
Jau turiu grozi wub.gif kita savaite pasirodysiu smile.gif


Prisiminiau,kad nepasirodziau biggrin.gif tad prasome ivertinti,cia tik viena dalis tatto,tik meistras patare pagalvoti del dydzio tad dabar giliuose apmastymuose lotuliukas.gif bet kaip sakoma karta paragaves negali sustoti thumbup.gif
Man skausmas prilygo -depiliacijai ,neskaudejo schmoll.gif nors turbut esu atspari skausmui cool.gif

user posted image
Papildyta:
Tiesa,pamirsau parasyti tatto fotkinta iskart po padarymo ,ir jokiu papurvinimu tikrai negali buti,meistras super dariausi Ink factory pas Sauliu,beprotiskai svelnus ir malonus zmogelis thumbup.gif
Atsakyti
miligerta, šiaip man spalvotos ne prie širdies, bet gražu wub.gif gal galima foto dabar, kai jau viskas sugiję? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(marcipane* @ 2011 09 22, 20:52)
schmoll.gif
meistras švariai visko nenuvalo. Apvalo, bet visko nenuvalo. reikia pačiam namie po poros valandų su šiltu muiluotu vandeniu nusiplauti  smile.gif


na man asmeniskai viska nuvale kuo graziausei ir pasake kad viskas galima tik netrinti ir nemuiluoti tos vietos tikslei nepamenu 1 ar 2 savaites.
Atsakyti
QUOTE(pudrine @ 2011 09 26, 03:20)
na man asmeniskai viska  nuvale kuo graziausei ir pasake kad viskas galima tik netrinti ir nemuiluoti tos vietos tikslei nepamenu 1 ar  2 savaites.


drinks_cheers.gif man irgi kai darė, viską nuvalė ir pati kažkiek laiko nešlapinau tos vietos, juo labiau po kelių valandų su muilu jau rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(miligerta @ 2011 09 23, 22:10)
Prisiminiau,kad nepasirodziau biggrin.gif tad prasome ivertinti,cia tik viena dalis tatto,tik meistras patare pagalvoti del dydzio tad dabar giliuose apmastymuose lotuliukas.gif bet kaip sakoma karta paragaves negali sustoti thumbup.gif
Man skausmas prilygo -depiliacijai ,neskaudejo schmoll.gif nors turbut esu atspari skausmui cool.gif

user posted image
Papildyta:
Tiesa,pamirsau parasyti tatto fotkinta iskart po padarymo ,ir jokiu papurvinimu tikrai negali buti,meistras super dariausi Ink factory pas Sauliu,beprotiskai svelnus ir malonus zmogelis thumbup.gif


labai, labai grazi tatuiruote, as irgi kazkokios noriu bet labai bijau, viena karta net buvau nuejusi, pradejo spausdinti piesini ant lapo, bet kai dave lapa pasirasyt sudvejojau ir pasakiau kita karta blush2.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(miligerta @ 2011 09 23, 22:10)
Prisiminiau,kad nepasirodziau biggrin.gif tad prasome ivertinti,cia tik viena dalis tatto,tik meistras patare pagalvoti del dydzio tad dabar giliuose apmastymuose lotuliukas.gif bet kaip sakoma karta paragaves negali sustoti thumbup.gif
Man skausmas prilygo -depiliacijai ,neskaudejo schmoll.gif nors turbut esu atspari skausmui cool.gif

user posted image
Papildyta:
Tiesa,pamirsau parasyti tatto fotkinta iskart po padarymo ,ir jokiu papurvinimu tikrai negali buti,meistras super dariausi Ink factory pas Sauliu,beprotiskai svelnus ir malonus zmogelis thumbup.gif


smile.gif labai grazi ir nebanaliai saldi tatuiruote smile.gif super smile.gif
Atsakyti
QUOTE(miligerta @ 2011 09 23, 22:10)

grazu thumbup.gif
Atsakyti
Ką gi prisižiūrėjau aš čia visokių grožybių ir ne tik...reiks ir man dairytis minčių kaip atsinaujinti savają. Norėčiau užtatuškinti savo drakoną, kuris darytas prieš 14 gal metų. Dbar jis nekoks, išblukęs kažkoks..
Atsakyti
QUOTE(hirundo* @ 2011 09 22, 10:52)
schmoll.gif
meistras švariai visko nenuvalo. Apvalo, bet visko nenuvalo. reikia pačiam namie po poros valandų su šiltu muiluotu vandeniu nusiplauti  smile.gif

Dar graziau doh.gif ,negalima jos slapinti,kokie dar plovimai muilu,isprotejot biggrin.gif .
Atsakyti
Sveikos.Grazu ziuret smile.gif As labai jau seniai apmastymuose del tatu.Man buvo nupiesta laikina ant nugaros, kokia as isivaizduoju ir kokios noreciau.Taip, grazu, bet atbaido vienas dalykas- skausmas.Esu labai nepakanti skausmui.Pvz..vere auskara i liezuvi,dar dar, i bamba-nualpau, kai tekdavo ''duoti'' pirsta kraujo tyrimui gyd.istaigose,man labai skaudedavo, taip kad nezinau,rizikuot ar ne?Nes prades daryt ir po to nutraukt, tai irgi be rysio jau bus..
Ar cia tikrai tai yra taip skausminga?Nes kai prisiziurejau video, kur zmones alpsta, verkia ar net rekia visa gerkle, tai irgi kiek atbaide biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(KTK @ 2011 11 24, 22:46)
Dar graziau  doh.gif ,negalima jos slapinti,kokie dar plovimai muilu,isprotejot  biggrin.gif .


Va čia tai didžiulis klausimas ar to negalima. Aš turiu dvi tatu, darytas pas skirtingus meistrus, skirtingose valstybėse. Po padarymo abi reikėjo plaut muilu, tepti specialiu tepalu ir neklijuoti, nebent tada kai neturi ilga laika jos pasitepti, tai apsaugo nuo išdžiūvimo. Su plovimu užgijo labai greitai. Bet pažystami kas darėsi kitur, sakė, kad jiems irgi liepė neplauti, net nešlapinti.
Tai viena tatu paryškinant atspalvi, taip ir padariau, neploviau. Ir man nepatiko, gijo labai ilgai, ilgai buvo užsidėjus tokia plėvelė. Ir ilgai dar šerpetojo.

Papildyta:
QUOTE(Kakavinė @ 2011 11 25, 02:23)
Sveikos.Grazu ziuret  smile.gif  As labai jau seniai apmastymuose del tatu.Man buvo nupiesta laikina ant nugaros, kokia as isivaizduoju ir kokios noreciau.Taip, grazu, bet atbaido vienas dalykas- skausmas.Esu labai nepakanti skausmui.Pvz..vere auskara i liezuvi,dar dar, i bamba-nualpau, kai tekdavo ''duoti'' pirsta kraujo tyrimui gyd.istaigose,man labai skaudedavo, taip kad nezinau,rizikuot ar ne?Nes prades daryt ir po to nutraukt, tai irgi be rysio jau bus..
Ar cia tikrai tai yra taip skausminga?Nes kai prisiziurejau video, kur zmones alpsta, verkia ar net rekia visa gerkle, tai irgi kiek atbaide  biggrin.gif


Kakavine - skausmas yra kiekvieno žmogaus individualus barjeras. Man neskaudėjo visiškai, kaip ir veriant auskarą į bambą (labiau skauda depiliuojant kai kurias kūno sritis). Tai vienas jums sakys, kad skauda, kitas sakys, kad ne. Jei jau jums taip skaida, kad alpstant net imant kraują iš piršto, tada manau reiktų nedaryt, nebent tas noras tūrėti tatų yra stipresnis už skausmą, tuomet PIRMYN.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo juruliutuke: 25 lapkričio 2011 - 10:55
QUOTE(juruliutuke @ 2011 11 25, 11:56)
Kakavine - skausmas yra kiekvieno žmogaus individualus barjeras. Man neskaudėjo visiškai, kaip ir veriant auskarą į bambą (labiau skauda depiliuojant kai kurias kūno sritis). Tai vienas jums sakys, kad skauda, kitas sakys, kad ne. Jei jau jums taip skaida, kad alpstant net imant kraują iš piršto, tada manau reiktų nedaryt, nebent tas noras tūrėti tatų yra stipresnis už skausmą, tuomet PIRMYN.

Na, greiciausiai,,kad kelias bus tik pirmyn smile.gif Nezinau, kaip reikes iskest ir prisiversti, bet noras labai stiprus ir jau en laiko neblesta.
Atsakyti