Įkraunama...
Įkraunama...

Mūsų tattoo

QUOTE(rimmuske @ 2011 03 31, 23:12)
noreciau ir as tatto pasidaryt ant rieso ,tik nezinau ka,dabar labai populiaru tai pedutes gal jos ir daryt.tik man atroda kad tokioi vietoi labai skauda o taip turiu viena tatto is mokyklos laiku ant peties ROZE nors ji ne  labai vaizdo duoda bet jos nenoriu lest noriu kad ji liktu tokia kokia yra smile.gif


TIk nesidarykit taip kaip visi schmoll.gif Man kaip tik norisi kazko savo ir aplamai man kazka reiskiancio simbolio, o darytis tik tai kas kitiems grazu tai man labai schmoll.gif schmoll.gif
Gal dar pagalvokite ir neskubekite, ateis kazkas i galva tada pasidarysit mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(october' @ 2011 04 01, 09:34)
Keistai nuskambėjo, kad norit darytis tai, kas populiaru biggrin.gif  Aš irgi noriu ant riešo, bet greičiausiai darysiuos ormentą su žodžiais.

As kzkaip nesiryztu ant rieso darytis, vis abejoju del ateities, del darbo blush2.gif Bet siaip labai grazu man ant rieso o zodziai ir ornamentas tai aplamai thumbup.gif wub.gif
Kai jau turesit tai butinai laukiam foto mirksiukas.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(emigrante @ 2011 04 01, 10:48)

As kzkaip nesiryztu ant rieso darytis, vis abejoju del ateities, del darbo blush2.gif Bet siaip labai grazu man ant rieso o zodziai ir ornamentas tai aplamai  thumbup.gif  wub.gif
Kai jau turesit tai butinai laukiam foto mirksiukas.gif  mirksiukas.gif

tai va, kad mano profesija tokia rimta ir dėl to dar dvejoju g.gif bet manau, kad darysiuos ant tos rankos, ant kurios laikrodį dažniausiai nešioju, tai jis paslėptų, kai labai nenorėčiau, kad matytų kas biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(october' @ 2011 04 01, 11:10)
tai va, kad mano profesija tokia rimta ir dėl to dar dvejoju g.gif bet manau, kad darysiuos ant tos rankos, ant kurios laikrodį dažniausiai nešioju, tai jis paslėptų, kai labai nenorėčiau, kad matytų kas biggrin.gif


Bet velgi gal geriau pasirinkti kita vieta, kad butu netokia pastebima. Darytis ir dengti laikrodziu neiseitis mirksiukas.gif Juk ja isvien trins g.gif
Atsakyti
QUOTE(emigrante @ 2011 04 01, 12:21)
Bet velgi gal geriau pasirinkti kita vieta, kad butu netokia pastebima. Darytis ir dengti laikrodziu neiseitis mirksiukas.gif  Juk ja isvien trins g.gif

bet taip gražu cray.gif
Atsakyti
QUOTE(october' @ 2011 04 01, 14:44)
bet taip gražu cray.gif

Del grozio nesiginciju, bet...
Atsakyti
sveikutes... 4u.gif
planuoju vasara pasidaryti tatto,ant nugaros,kur nugarkaulis...gal kas jau turite? ar laaaaabai skauda? nes noro yra,bet baime didesneuser posted image
Atsakyti
QUOTE(ojojojIeva @ 2011 04 01, 20:57)
sveikutes... 4u.gif
planuoju vasara pasidaryti tatto,ant nugaros,kur nugarkaulis...gal kas jau turite? ar laaaaabai skauda? nes noro yra,bet baime didesneuser posted image


Nugarkaulis? Tokio dar negirdėjau g.gif Gal stuburas?
Aš turiu tokioj vietoj (čia ne aš jei ką lotuliukas.gif )
user posted image
Man neskaudėjo. Bet baikit pagaliau apie tą skausmą klausti, gi čia labai individualus dalykas. Man nei vieną tattoo darant neskaudėjo taip, kad rėkt norėtųsi. Man savotiškai patiko. O mačiau tokių, kurios verkė, klykė ir t.t. darant.
Atsakyti
nu stuburas ir yra nugarkaulis lotuliukas.gif
tik va noreciau ko nors unikalaus...gal reikia paciai ka nusiopiest pabandyti g.gif
Atsakyti
QUOTE(october' @ 2011 04 01, 09:34)
Keistai nuskambėjo, kad norit darytis tai, kas populiaru biggrin.gif  Aš irgi noriu ant riešo, bet greičiausiai darysiuos ormentą su žodžiais.

zodziai man ir patinka kiniskai ,pas drauge per visa nugaros kaula padaryta kiniskai ir labai ciotkai atroda
Atsakyti
svekos 4u.gif atejau akiu paganyt i tatto, tik ziuriu, kad ner cia ju doh.gif as turiu pakolkas viena nemaza ant mentes. 5 metus islaukiau , kol pasidariau ja. Norejau patikrinti pati save, ar tikai to noriu ir ar tikrai to man reikia, ogi reikia, ir dar kaip doh.gif antros tattoo vizija jau yra, tik del vietos neapsisprendziu, bet manau metu begyje bus thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo shvyzy: 02 balandžio 2011 - 23:48
QUOTE(shvyzy @ 2011 04 03, 00:47)
svekos 4u.gif  atejau akiu paganyt i tatto, tik ziuriu, kad ner cia ju  doh.gif  as turiu pakolkas viena nemaza ant mentes. 5 metus islaukiau , kol pasidariau ja. Norejau patikrinti pati save, ar tikai to noriu ir ar tikrai to man reikia, ogi reikia, ir dar  kaip  doh.gif  antros tattoo vizija jau yra, tik del vietos neapsisprendziu, bet manau metu begyje bus  thumbup.gif


Tai savo įdėkit ir bus į ką akis paganyti bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(shvyzy @ 2011 04 03, 00:47)
svekos 4u.gif  atejau akiu paganyt i tatto, tik ziuriu, kad ner cia ju  doh.gif  as turiu pakolkas viena nemaza ant mentes. 5 metus islaukiau , kol pasidariau ja. Norejau patikrinti pati save, ar tikai to noriu ir ar tikrai to man reikia, ogi reikia, ir dar  kaip  doh.gif  antros tattoo vizija jau yra, tik del vietos neapsisprendziu, bet manau metu begyje bus  thumbup.gif

Musu daugumos tattoo liko kitoje temukeje mirksiukas.gif Bet zinau, kad greitu laiku bus papildymo ar ne taip merginos biggrin.gif thumbup.gif
Atsakyti