Įkraunama...
Įkraunama...

Mūsų tattoo

Sveikutes, as jau nuo paauglystes noriu tatoo, bet sudariau su savim sanderi, kad jei noresiu iki 25 metu, tai ir pasidarysiu, reiskia cia buvo ne vienadiene uzgaida. na ka liko dar 2metai, bet noras neisbleso.taciau ko labai noreciau dar nerada, vis labiau kyla mintis, pasidaryt ka nors aplink apgama, o jis yra ant ciurnos kauliuko, ryskus toks......
Atsakyti
ikeliciau foto, bet permazai zinuciu turiu doh.gif biggrin.gif teks palaukti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(shvyzy @ 2011 04 03, 15:02)
ikeliciau foto, bet permazai zinuciu turiu  doh.gif  biggrin.gif teks palaukti  ax.gif


Dar ir nuo to priklauso? blink.gif geras
Atsakyti
QUOTE(emigrante @ 2011 04 03, 13:52)
Dar ir nuo to priklauso? blink.gif geras

kazkodel man sitam forume neismeta to langelio, kad galeciau ikelti foto, nors kituose forumuose leidzia g.gif na nieko, teks pasidometi kas cia vyksta rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(shvyzy @ 2011 04 03, 16:10)
kazkodel man sitam forume neismeta to langelio, kad galeciau ikelti foto, nors kituose forumuose leidzia  g.gif  na nieko, teks pasidometi kas cia vyksta  rolleyes.gif

as keliu per fotki.com, tada kopinu paveikslo savybe ir dedu tarp skliausteliuose lauztiniuose img priekyje o gale /img mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(emigrante @ 2011 04 03, 15:44)
as keliu per fotki.com, tada kopinu paveikslo savybe ir dedu tarp skliausteliuose lauztiniuose  img priekyje o gale /img mirksiukas.gif

nu reikes pabandyti. bet fotki.com reikia uzsiregistruoti? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(shvyzy @ 2011 04 03, 19:47)
nu reikes pabandyti. bet fotki.com reikia uzsiregistruoti?  blush2.gif

taip, reikia.
Atsakyti
radau grazia tatto ,man labai ji patinka...nes inicialai yra mano ir MB blush2.gif
user posted image
Atsakyti
dar svieziai kai buvo padaryta 4u.gif
http://images58.fotk...36442/we-vi.jpg
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo shvyzy: 04 balandžio 2011 - 01:49
QUOTE(ojojojIeva @ 2011 04 03, 23:17)
radau grazia tatto ,man labai ji patinka...nes inicialai yra mano ir MB blush2.gif
user posted image

sita man nlb, galima ir ydomaiu inicialus isdestyti, originaliau. BEt jeigu patinka kaspineliai tai gal gal...

QUOTE(shvyzy @ 2011 04 04, 02:48)

thumbup.gif thumbup.gif man labai grazu, tik jei sau pasirinkciau pakeisciau keleta detaliu, daryciau tik juoda, bet ideja ir darbas tikrai grazus wub.gif
Atsakyti
QUOTE(shvyzy @ 2011 04 04, 01:48)


gražu thumbup.gif bet pati tokios nesidaryčiau rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(shvyzy @ 2011 04 04, 01:48)

thumbup.gif 4u.gif
Atsakyti