Įkraunama...
Įkraunama...

Mūsų tattoo

QUOTE(sufle @ 2012 04 22, 20:22)
LABBRA grazu 4u.gif


Dekui 4u.gif
Atsakyti
Kažkaip į galvą toptelėjo mintis, kad noriu tatuiruotės biggrin.gif Noriu išsitatuiruoti savo ir mamos vardo pirmąsias raides, bet kadangi pas mane fantazijos nėra, tai neįsivaizduoju, kaip įdomiau ją pasidaryti. Tai gal turit kokių idėjų su raštais ar pačiu pateikimu? Norėčiau elegantiško rašto. Ir šiaip tattoo noriu mažutės 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(LABBRA @ 2012 04 20, 20:35)
sveikos,jungiuosi ir as prie tu tatuiruotu merginu-moteru.. 4u.gif

Ka heroglifai reiskia, jei nepaslaptis? blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ramintuske21: 23 balandžio 2012 - 15:18
QUOTE(Ramintuske21 @ 2012 04 23, 15:17)
Ka heroglifai reiskia, jei nepaslaptis? blush2.gif


Ji reiskia "Ugnies stichija zemeje" Na as esu temperamentinga baisiai biggrin.gif ir plius esu ugnies zenklas sioje zemeleje,taigi vat tokia fraze apie mane sau(jei taip galima pasakyti g.gif ) ax.gif
Atsakyti
QUOTE(pudrine @ 2012 03 08, 14:56)
user posted image
Atsiprasau uz kokybe, fotikas sugedo tai ft daryta is tel blush2.gif labai smulkus 'indiskas' rastas, bet dar nebaigta dar tesis ir ant uzkulnio ir planuoju laikui begant kojos sonu isilgai visa koja g.gif bet cia tik planai neaisku ar galesiu istverti toki skausma bet....svajoju 4u.gif

man grazu
Atsakyti
QUOTE(Bozenyte @ 2012 04 27, 12:15)


grazu!!!! siulau skausma kesti 4u.gif ne toks jau ir baisus..isivaizduoju, kad per koja bus dar graziau..
Papildyta:
upss,ne ten parasiau 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo LABBRA: 27 balandžio 2012 - 17:27
QUOTE(LABBRA @ 2012 04 23, 15:54)
Ji reiskia "Ugnies stichija zemeje" Na as esu temperamentinga baisiai  biggrin.gif  ir plius esu ugnies zenklas sioje zemeleje,taigi vat tokia fraze apie mane sau(jei taip galima pasakyti  g.gif  )  ax.gif

Aisku 4u.gif
Atsakyti
sveikos,

kaip jums sios tattoo ?

http://www.flickr.co...oos/3479674472/[/IMG]

http://www.google.lt.../...x=96&ty=115[/IMG]
Atsakyti
QUOTE(Laurut933 @ 2012 04 29, 08:46)



Man asmeniskai antrasis variantas grazesnis,pirmoji tattoo labai tuscia tokia... g.gif
Atsakyti
QUOTE(LABBRA @ 2012 04 29, 10:47)
Man asmeniskai antrasis variantas grazesnis,pirmoji tattoo labai tuscia tokia... g.gif

drinks_cheers.gif
Atsakyti
svajoju ir aš apie tattoo. kartais noras praeina, bet po kurio laiko vėl grįžta doh.gif taip kad manau nenusiraminsiu, kol nepasidarysiu biggrin.gif mąstau darytis rožes ant pečių, gal šiektiek pereinančias ant nugaros, bet ne tik rožių žiedus, o kažką panašaus į išsiraizgiusias laukines rožes.. išdėstymas panašus kaip nuotraukoje, tik pačios gėlės gal būtų kiek kitokios g.gif ką manote? smile.gif
user posted image
rožės galėtų būti panašios į šitas, tik netęsčiau tatuiruotės tiek žemai ant nugaros
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo venus*from*mars: 29 balandžio 2012 - 21:58
QUOTE(venus*from*mars @ 2012 04 29, 21:46)
svajoju ir aš apie tattoo. kartais noras praeina, bet po kurio laiko vėl grįžta doh.gif  taip kad manau nenusiraminsiu, kol nepasidarysiu  biggrin.gif  mąstau darytis rožes ant pečių, gal šiektiek pereinančias ant nugaros, bet ne tik rožių žiedus, o kažką panašaus į išsiraizgiusias laukines rožes.. išdėstymas panašus kiap nuotraukoje, tik pačios gėlės gal būtų kiek kitokios  g.gif  ką manote?  smile.gif
user posted image


liuks,super,grazu..man... 4u.gif laukiam kitu nuomoniu biggrin.gif jei labai norisi ir jau grizta ta ideja,tai reikia daryt.. rolleyes.gif as taip kelerius metus save kankinau..uzeina,praeina,uzeina,preina..nuejau ir pasidariau,kaip akmuo nukrito koks biggrin.gif dabar jau uzeina noras ant kitos biggrin.gif
Atsakyti