Įkraunama...
Įkraunama...

Ariana

Man tai pats gražiausias mergaitiškas vardas.Jei susilauksiu dukrytės,tai pavadinsiu ja tokiu vardu:).
Atsakyti
QUOTE(ariana31 @ 2012 02 27, 19:16)
Man tai pats gražiausias mergaitiškas vardas.Jei susilauksiu dukrytės,tai pavadinsiu ja tokiu vardu:).

labai grazus vardas. svarbiausia ne kokio medzio pavadinimas biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(AGrazina @ 2012 02 29, 22:45)
labai grazus vardas. svarbiausia ne kokio medzio pavadinimas biggrin.gif

thumbup.gif ,Labai grazus vardas. wub.gif
Atsakyti
O ar yra toks vardas Ariane?
Atsakyti
Negerai paklausiau, aisku, kad yra, bet kaip tuomet vertint, jei Lietuvoj vardynuose nera (tikrinau tik internetinius kelis ir siaip googlinau), o uzsieny yra. Vardo kilme nelietuviska siaip ar taip. Bet ar 'uzsiskaito' kaip vardas, ar Lietuvoj jis utu laikomas kaip kazkoks isgalvotas? g.gif Grazus ar ne tai cia jau subjektyvi nuomone.
Atsakyti
QUOTE(biti atskrend @ 2012 03 04, 02:25)
Vardo kilme nelietuviska siaip ar taip. Bet ar 'uzsiskaito' kaip vardas, ar Lietuvoj jis utu laikomas kaip kazkoks isgalvotas? g.gif 


Tikriausiai butu kaip ir pvz Danielis - egzistuojantis vardas, bet siek tiek pakeistas.
Atsakyti
Danieli ismeta net ir tevu darzelis, su vardo populiarumo statiska, reiksme ir tt. O Ariane tokio vardo nerandu lietuviskuose tinklapiuose g.gif Jaunoji Olandijos princese pavadinta Arianes vardu. MB apsvaiges del sito vardo, o as nesu tokia tikra unsure.gif
Atsakyti
Man labai gražus smile.gif Duočiau pati tokį, jei geresnio neturėčiau sugalvojus biggrin.gif
Atsakyti
Grazus vardas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(biti atskrend @ 2012 03 03, 23:25)
Negerai paklausiau, aisku, kad yra, bet kaip tuomet vertint, jei Lietuvoj vardynuose nera (tikrinau tik internetinius kelis ir siaip googlinau), o uzsieny yra. Vardo kilme nelietuviska siaip ar taip. Bet ar 'uzsiskaito' kaip vardas, ar Lietuvoj jis utu laikomas kaip kazkoks isgalvotas? g.gif Grazus ar ne tai cia jau subjektyvi nuomone.


O kodėl Lietuvoj jis nebūtų laikomas vardu? Tikras vardas. Gerai pagalvojus ir šventąją globėją turi - Šv. Arija (08.21) - Romos kankinė, Šv. Ariadnė (09.17) - 130 metai , arba Šv. Arianelė (06.27) - 6 amžius. Pastaroji beje, netgi Škotijos princesė buvo.
Viskas su tuo vardu tvarkoje:) tik gal neįprastas lietuviškai ausiai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Chouchou: 07 kovo 2012 - 05:20
QUOTE(Chouchou @ 2012 03 07, 04:08)
Šv. Arianelė (06.27) - 6 amžius. Pastaroji beje, netgi Škotijos princesė buvo.



bigsmile.gif Gal kokia nuoroda imestumet? Labai idomu butu paskaityt. Bandau ir pati surast, bet pakolkas nesekmingai.
Atsakyti
O man nelabai... Graziai skamba anglu k. ir tinka prie ju pavardziu. Ir mazybinis vardas bus koks? Kaip mokykloj sutrumpins?
Atsakyti