Įkraunama...
Įkraunama...

Ariana

QUOTE(Mrs. @ 2012 03 18, 16:24)
O man nelabai... Graziai skamba anglu k. ir tinka prie ju pavardziu. Ir mazybinis vardas bus koks? Kaip mokykloj sutrumpins?

O vardo nereikia trumpint.Jeigu leisi save pravardziuoti,tai turesi pravardi,o ne VARDA. smile.gif
Atsakyti
Gražus vardas,bet man grazesnis Aria.
Atsakyti
Kazkaip pradejo sis vardas patikti smile.gif
Atsakyti
Musu dukrytes vardas Ariana. Mums 10 menesiu.
Su vyru kito variant ir neturejome.
O kadangi vyras ne lietuvis ir gyvename UK, tai norejome vardo tokio international, kad visi ji suprastu.
thumbup.gif

Del trumpiniu, tai mes ja svelniai pavadinam Arianchik biggrin.gif
Kadangi su vyru kalbam rusiskai. smile.gif
Atsakyti
Man tai truksta D raides varde.
Atsakyti
šiaip sau schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Snieguota_Ela @ 2013 04 05, 19:34)
Man tai truksta D raides varde.

Adriana daznokas vardas.
Dar daug metu pries gimstant dukrai, norejau savo vaika pavadinti Adriana, bet atsirado vardelis Ariana thumbup.gif wub.gif
Atsakyti
man grazu smile.gif
Atsakyti
Kai MB suskėlė apie vardą Arianė, akis tik išpūčiau blink.gif Praėjo kiek laiko, dabar visai nieko smile.gif
Atsakyti
Negražu
Atsakyti
Labai grazus vardelis,musu dukryte tokiu pavadinta,kadangi vyras ne lietuvis,tai reikejo kad skambetu vardas visom kalbom aiskiai,nelauzant liezuvio.Kai mes rinkom varda jis buvo is retesniu,dabar jau girdziu dazniau:).
O vardo kilme graikiska,kas reiskia "Svenciausia". thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Aylin @ 2013 04 19, 14:57)
Adriana daznokas vardas.



Man irgi "d" raidės trūksta, tik ne ten, geriau būtų Ariadnė (Kretos karaliaus Mino dukra, išvedusi Tesėją iš labirinto); Ariana - būtent šio vardo versija. O Adriana - tiesiog "adrijietė", "nuo Adrijos jūros". Lietuviams Lietuvoje gyvenantiems - keistokas vardas, nebent mergytė būtų "užsakyta" kur nors tuose kraštuose.
Atsakyti