Įkraunama...
Įkraunama...

Mary Kay

Tesiam tema

user posted imageuser posted image



Mary Kay jau Lietuvoje!!!
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tigriukee: 10 kovo 2011 - 23:53
QUOTE(Sidabrinė Fėja @ 2011 03 11, 01:05)
Aš tai supratau, kad jūs klausiate kuo skiriasi mineralinė skaistinamoji pudra pink stardust ir pink porcelain, ar teisingai jus supratau ?  ax.gif

pink stardust pudrytė yra su mažyčiais blizgučiais ir suteikia blizgesio.
pink porcelain pudrytė yra visiškai matinė ir tiesiog šviesina odą.

Pagal bendrą taisyklę, blizgią pudrytę galima tepti po antakiu, išryškinti skruostikaulį, paryškinti raktikaulius ir dekoltė sritį. O su matine - dažniausiai šviesinami paakiai, kaktos vidurys bei modeliuojami kiti veido bruožai priklausomai nuo to, ką norite paryškinti, o ką - paslėpti, kaip ir minėjo Tigriukee  smile.gif

Ačiū už išsamų išaiškinimą 4u.gif Klausimą teisingai supratote thumbup.gif
Atsakyti
Laba diena. Noriu paklausti kuo skiriasi valomasspienelis su plaušine ir dušo gelis. Kiek suprantu abu šie produktai yra kūno prausimui, taip? Kuris geresnis?
Atsakyti
QUOTE(viliuosi @ 2011 03 11, 12:39)
Laba diena. Noriu paklausti kuo skiriasi valomasspienelis su plaušine ir dušo gelis. Kiek suprantu abu šie produktai yra kūno prausimui, taip? Kuris geresnis?

Valomasis pienelis - salina nuo odos pavirsiau nesvarumus,sveicia (pilinguoja )oda,galima naudoti kasdien.
Duso zele - svelniai valo oda,taip pat naudojama kasdien.
As duso zele naudoju kasdien rytais,o pieneli su plausine vakarais. smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tigriukee: 11 kovo 2011 - 13:33

 i 
Tema skirta diskusijoms apie priemones, ne darbo reikalams aptarti.
Atsakyti
Vitulka, taip nepykit ax.gif nes negalesiu apie priemones klaust, kai neleis uzsakymo daryt, o as ir nedirbu, del saves perku biggrin.gif Cia temoj suzinai tai, ko nesugeba paaiskint tas, kam tai priklausytu padaryt doh.gif

Man idomu kaip apsaugeles skaiciukus atrinkt, jie lyg keitesi, nes mano direktore nezino doh.gif 304 ir 400 numeriukai. As juos abu sumaisau ax.gif Arba koks numeriukas atitiktu siu abieju misinuka, nes taip ir neatradau tinkamiausio atspalvio, sias dvi spalvas sumaisius gaunu geriausia varianta
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo šarlotė: 12 kovo 2011 - 19:27
QUOTE(šarlotė @ 2011 03 12, 21:27)
Vitulka, taip nepykit ax.gif  nes negalesiu apie priemones klaust, kai neleis uzsakymo daryt, o as ir nedirbu, del saves perku biggrin.gif Cia temoj suzinai tai, ko nesugeba paaiskint tas, kam tai priklausytu padaryt doh.gif

Man idomu kaip apsaugeles skaiciukus atrinkt, jie lyg keitesi, nes mano direktore nezino doh.gif 304 ir 400 numeriukai. As juos abu sumaisau ax.gif Arba koks numeriukas atitiktu siu abieju misinuka, nes taip ir neatradau tinkamiausio atspalvio, sias dvi spalvas sumaisius gaunu geriausia varianta

drinks_cheers.gif

Ar Tu maišydavai 304 ir 400 apsaugėles? g.gif
Atsakyti
taip, as maisydavau ax.gif As misrios odos, bet man apsaugele misriai odai nelabai tiko, o ir atspalvis ne toks, kokio reikia, bet sumaisiau abi spalvas - ir tekstura ir spalva kaip tik biggrin.gif Gal nelabai gerai, bet man tiko blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(šarlotė @ 2011 03 13, 01:02)
taip, as maisydavau ax.gif As misrios odos, bet man apsaugele misriai odai nelabai tiko, o ir atspalvis ne toks, kokio reikia, bet sumaisiau abi spalvas - ir tekstura ir spalva kaip tik biggrin.gif Gal nelabai gerai, bet man tiko blush2.gif

bigsmile.gif Net negalvojau, kad taip galima daryti, tačiau svarbu, kad Tau tiko Turiu mineralines pudras Beige1 ir Beige2 - reikės sumaišyti ir gausiu norimą spalvą biggrin.gif
Bandžiau priemonę akių vokams, kad ilgiau laikytųsi šešėliai, bet ryte prabudau tokiais "užtinusiais" vokais, kad doh.gif Negi jos negalėsiu naudoti g.gif
Atsakyti
QUOTE(jediara @ 2011 03 12, 23:27)
Bandžiau priemonę akių vokams, kad ilgiau laikytųsi šešėliai, bet ryte prabudau tokiais "užtinusiais" vokais, kad  doh.gif  Negi jos negalėsiu naudoti g.gif

Na va o aš kaip tik gundžiausi ją užsisakyti blink.gif
Atsakyti
QUOTE(jediara @ 2011 03 13, 00:27)
Bandžiau priemonę akių vokams, kad ilgiau laikytųsi šešėliai, bet ryte prabudau tokiais "užtinusiais" vokais, kad  doh.gif  Negi jos negalėsiu naudoti g.gif

Bandėt akių vokų pagrindą? Na, neturėtų taip, kad užtintų. g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo IvanVaida: 13 kovo 2011 - 11:31
QUOTE(IvanVaida @ 2011 03 13, 13:30)
Bandėt akių vokų pagrindą? Na, neturėtų taip, kad užtintų. g.gif

Taip unsure.gif Tačiau mano akys jautrios ir su kosmetika man sunkoka. Tačiau labai geras produktas - nuo ryto iki vakaro šešėliai laikėsi puikiai thumbup.gif Bandysiu akių vokus po truputį "pratinti" prie šios priemonės - tepsiu labai mažą kiekį ir nedėsiu šešėlių, o dabar odai gal buvo šokas - priemonė, pieštukas, šešėliai, tušas rolleyes.gif
Atsakyti