Įkraunama...
Įkraunama...

Mary Kay

Mergytės kiek ta bazė kainuoja blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(mausiuke @ 2011 04 04, 14:09)
Mergytės kiek ta bazė kainuoja  blush2.gif

65lt:)
Atsakyti
QUOTE(jediara @ 2011 03 18, 13:24)
Jūs pabandykite pas savo konsultantę (pirkau nebandžiusi), juk kitos naudoja ir džiaugiasi. Galbūt mano odai buvo "per daug"(visada ji buvo problematiška verysad.gif )- kremas, korektorius, bazė, apsaugėlė ir mineralinė pudra unsure.gif





Mano oda niekada nebuvo labai jautri, bet kai pradėjau naudot Mary Kay, nebesusitvarkau su ja.. Naudoju Time wise rytinį ir naktinį serumus, paakių kremukus, drėkinantį veido kremą, prausiklį ir toniką.. Dar turiu makiažo pagrindą..
Po nakties akys pastoviai užtinusios, dieną oda jau nuo pat ryto blizga, nors kremas yra grynai drėkinantis, visai neriebus. O jo užtepus ant veido kai kurias vietas ypatingai traukia, tempia.. Predėjo kilt spuogai, jau apie poras net nebešneku... Nors prausiklis ir tonikas giluminio valymo. g.gif Galėčiau apie daug dar ką papasakot, bet jau pakaks.. Mano nuomone ši kosmetika tikrai nėra stebuklinga kaip jau ją pristato konsultantai, o dar kaina kosminė doh.gif
Atsakyti
4ever, jei Jums netinka priemones - konsultante turi parinkt tinkamas ir sias priimt atgal. Matyt Jums parinktos ne tos priemones g.gif
Atsakyti
QUOTE(4ever @ 2011 04 12, 20:41)
Mano nuomone ši kosmetika tikrai nėra stebuklinga kaip jau ją pristato konsultantai, o dar kaina kosminė  doh.gif

Aš taip pat , vis labiau ja pradedu nusivilti verysad.gif -tikėjausi, kad ilgiau naudojant oda gražės, bet darosi atvirkščiai verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(4ever @ 2011 04 12, 19:41)

Akivaizdziai parinkta ne ta linija...kaip gali atsirasti poru nuo kremu, tiktai jis netinkamas ir todel uzkemsa jas doh.gif ieskokite naujos konsultantes, arba prasykite pas senaja naujos konsultacijos, tegul is naujo viska parenka, grazinkit kas netinka...
Atsakyti
Tikrai blogai parinkta sistema:) Mielosios pakalbekite su savo konsultante ir pasakykite jai kas negerai ji turi jums pakeisti tinkama rinkinuka:)
Atsakyti
QUOTE(4ever @ 2011 04 12, 18:41)
Predėjo kilt spuogai, jau apie poras net nebešneku... Nors prausiklis ir tonikas giluminio valymo.  g.gif Galėčiau apie daug dar ką papasakot, bet jau pakaks.. Mano nuomone ši kosmetika tikrai nėra stebuklinga kaip jau ją pristato konsultantai, o dar kaina kosminė  doh.gif



Spuogai pradejo kilt po to kai pradejot naudoti, pries tai nebuvo?
Tai kodel tada parinktos priemones giluminio valymo?.... g.gif

QUOTE(jediara @ 2011 04 12, 20:15)
Aš taip pat , vis labiau ja pradedu nusivilti verysad.gif -tikėjausi, kad ilgiau naudojant oda gražės, bet darosi atvirkščiai verysad.gif



Tai ir turi buti, kaip tikejotes. Sakykit konsultantei kas ne taip, tegul kažką keičia. Gal truksta dregmės ar dar kas nors.

Merginos, priemones įsigojote ne parduotuvėje, todėl drąsiai skambinkit konultantei ir sakykit kas ne taip. Konsultantės tam ir dirba, kad būtų rastas geriausias sprendimas. smile.gif
Netinkant vienai priemonei, nereikėtų manyti kad netinka visos smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Saula* @ 2011 04 13, 10:51)

Tai ir turi buti, kaip tikejotes. Sakykit konsultantei kas ne taip, tegul kažką keičia. Gal truksta dregmės ar dar kas nors.



Dar naudosiu, o vėliau keisiu kosmetiką rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(jediara @ 2011 04 13, 10:26)
Dar naudosiu, o vėliau keisiu kosmetiką  rolleyes.gif

Jei ji jums netinka butinai keiskite ir nenaudokite daugiau:) nes galite daugiau problemu susilaukti nuo netinkamo produkto:)
Atsakyti
QUOTE(jediara @ 2011 04 13, 09:26)
Dar naudosiu, o vėliau keisiu kosmetiką  rolleyes.gif



QUOTE(Gintare_Mary Kay @ 2011 04 13, 16:40)
Jei ji jums netinka butinai keiskite ir nenaudokite daugiau:) nes galite daugiau problemu susilaukti nuo netinkamo produkto:)



Nu iš tikųjų! Taigi ant savo odos tepat!!!! Turbut nera blogai, kad vistiek norit sunaudot iki galo. Daug paprasciau pakeisti priemone (gal tiesiog kazkuri viena netinka) ir nedaryti sau zalos.
Atsakyti
QUOTE(Saula* @ 2011 04 13, 22:34)
Nu iš tikųjų!  Taigi ant savo odos tepat!!!!  Turbut nera blogai, kad vistiek norit sunaudot iki galo. Daug paprasciau pakeisti priemone (gal tiesiog kazkuri viena netinka) ir nedaryti sau zalos.

Nemažai sumokėta, gaila mesti į šiukšlinę verysad.gif
Atsakyti