Įkraunama...
Įkraunama...

Kovo 11-oji

Rimtas konkursas. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Cukraus pudra @ 2011 03 12, 15:40)
Rimtas konkursas.  thumbup.gif

ir pirmos foto tokios rimtos biggrin.gif
Atsakyti
bent vienas tikras fotokonkursas, o ne skirtas bile kokių foto, kad tik su vaikais krovimui thumbup.gif pirmos foto tikrai stiprios smile.gif
Atsakyti
QUOTE(l'eau @ 2011 03 12, 20:11)
bent vienas tikras fotokonkursas, o ne skirtas bile kokių foto, kad tik su vaikais krovimui thumbup.gif pirmos foto tikrai stiprios smile.gif

Hm, paskatinsi dalyvauti biggrin.gif

Bet man atrodo prastos kažkodėl blush2.gif Nes manau, kad SM kaip dės kokių gėrių, kokių meniškų ir t.t.
Atsakyti
QUOTE(l'eau @ 2011 03 12, 20:11)
pirmos foto tikrai stiprios smile.gif

Kuo jos stiprios? Objektai gal 'stiprus' biggrin.gif , bet nuotraukos kaip fotografijos............. cool.gif
Atsakyti
QUOTE(l'eau @ 2011 03 12, 21:11)
bent vienas tikras fotokonkursas, o ne skirtas bile kokių foto, kad tik su vaikais krovimui thumbup.gif pirmos foto tikrai stiprios smile.gif

Mano akimis žiūrint nieko gero, o juolab stipraus. Neįdomios, net nykios sakyčiau.
Atsakyti
QUOTE(c-girl @ 2011 03 12, 20:18)
Kuo jos stiprios? Objektai gal 'stiprus' biggrin.gif , bet nuotraukos kaip fotografijos............. cool.gif

na žinoma, tik jūs kompetetinga spręsti, kiti savo nuomonės turėti negali biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(l'eau @ 2011 03 12, 22:03)
na žinoma, tik jūs kompetetinga spręsti, kiti savo nuomonės turėti negali biggrin.gif

Kaip suprantu, ji taip pat tik savo nuomonę išsakė. Juk neparašė, kad jūs neteisi, labiau kaip klausimas nuskambėjo ir, beje, man taip pat įdomu, kuo jos jums atrodo stiprios? smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Labruscum: 12 kovo 2011 - 21:28
Tai žmonių nebūtina, kad veidai matytųsi?
Atsakyti
QUOTE(Labruscum @ 2011 03 12, 21:27)
Kaip suprantu, ji taip pat tik savo nuomonę išsakė. Juk neparašė, kad jūs neteisi, labiau kaip klausimas nuskambėjo ir, beje, man taip pat įdomu, kuo jos jums atrodo stiprios? smile.gif

Butent biggrin.gif
O smagiausia, kad daugiau dalyviu pasake savo nuomone, jog nieko gero is tu foto, bet va tik mano nuomone uzkliuvo cool.gif biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo c-girl: 12 kovo 2011 - 23:51
QUOTE(c-girl @ 2011 03 12, 23:51)
Butent biggrin.gif
O smagiausia, kad daugiau dalyviu pasake savo nuomone, jog nieko gero is tu foto, bet va tik mano nuomone uzkliuvo cool.gif  biggrin.gif

Na kur neužklius kai toks skaičius ties apdovamojimais biggrin.gif Nors ir Jūsų tiesa... 4u.gif
Atsakyti
Po savaitgalio foto turėtų pagausėt cool.gif .
Atsakyti