Įkraunama...
Įkraunama...

Kovo 11-oji

QUOTE(Lapelokė @ 2011 03 13, 15:15)
Po savaitgalio foto turėtų pagausėt  cool.gif .


Kad panašu, jog Rustė ir savaitgaliais foto tvirtina mirksiukas.gif O padaugės nebent dėl to, kad kažkas turėjo laiko savo idėjas išreikšti smile.gif
Atsakyti
Čia viena foto iš senesnių konkursų, bet manau būtų tikusi ir šiam user posted image
O šiaip kur foto su Lietuvos trispalvės šalikais? Ar išpieštais veidais per varžybas ? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Dzenete @ 2011 03 13, 17:59)
O šiaip kur foto su Lietuvos trispalvės šalikais? Ar išpieštais veidais per varžybas ?  biggrin.gif

Bus tokiu tikrai, nes kkiekvienas save gerbiantis lietuvis tokiu foto turi. lithuania.gif
Papildyta:
user posted image

man sita patinka smile.gif
Atsakyti
QUOTE(jurgitaru @ 2011 03 13, 17:05)
man sita patinka smile.gif

niekuom visiškai neišsiskirianti ar "kitokia" į kuria atkreipčiau dėmesio analogišku pilnas iternetas gal dėl to ?.... GOOGLE..

speju vos kelios bus įdomesnės išskirtinė jos laimės smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Dzenete @ 2011 03 13, 16:59)
Čia viena foto iš senesnių konkursų, bet manau būtų tikusi ir šiam user posted image
O šiaip kur foto su Lietuvos trispalvės šalikais? Ar išpieštais veidais per varžybas ?  biggrin.gif

puikiausiai tinka visa LT atributika, ar tai būtų šalikas, kepurė ar tus gumytės mergaitės kasoje wink.gif
Atsakyti
bet man kažkaip graudžiai skamba - LT atributika - gumytės kasoje...
Atsakyti
gerulė
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Dagilis @ 2011 03 13, 18:32)
bet man kažkaip graudžiai skamba - LT atributika - gumytės kasoje...

na čia kaip pvz, kad fantazija neribojama wink.gif
Atsakyti
man tai gaila,kad patriotizmą daugelis laiko,kaip vėliavos turėjimą,dar baisiau,kai ant automobilių kelia jas doh.gif o to patriotizmo,kuris yra širdyje,nelabai eina nufotografuoti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(mmergyte @ 2011 03 13, 18:52)
o to patriotizmo,kuris yra širdyje,nelabai eina nufotografuoti ax.gif


Ir aš taip pat manau. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Partizanė @ 2011 03 13, 20:34)



aha - ir mane užkabino... kaip atspindys biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(mmergyte @ 2011 03 13, 19:52)
man tai gaila,kad patriotizmą daugelis laiko,kaip vėliavos turėjimą,dar baisiau,kai ant automobilių kelia jas doh.gif  o to patriotizmo,kuris yra širdyje,nelabai eina nufotografuoti ax.gif

Amerikiečiai net "triusikus" su vėliava turi smile.gif
Atsakyti