Įkraunama...
Įkraunama...

Pagyrų puodas

Otemos juoda dėžutė, aviacijos arbatinės, buskos vestuviniai bijūnai, possibilities wub.gif ir visa kita... labai gražu 4u.gif
Atsakyti
Jau kelintą kartą sugrįžtu pasižiūrėt į L M A veidrodėlį...man jis laaabai gražiai išpildytas, tiek technika, tiek spalvomis,tiek kompozicija...ir dar margas stalo serviravimas prieš akis stovi wub.gif

Bus_ka...gražu... 4u.gif kažkiek neįprastai vidus su išore šaukiasi, bet tuom ir įdomu smile.gif
Atsakyti
user posted image

user posted image
Atsakyti
veidrodziai uzsakymui
user posted imageuser posted imageuser posted imageuser posted imageuser posted imageuser posted image
Papildyta:
buteliukas dovanu
user posted imageuser posted imageuser posted image
Atsakyti
Sobieskos berniukiska dezele grazi 4u.gif
Atsakyti
Whatever?, Bus ka - 4u.gif 4u.gif
Sobieska, tavo ivertinimas man labai svarbus, aciu labai drinks_cheers.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(sobieska @ 2011 06 23, 15:45)

Gražu 4u.gif matosi, kiek daug darbo įdėta.
Atsakyti
Doviliux, čia geras, kaip tik šiandien tokią servetėle delioju su boružėm, labai patiko Tavo spalvų ryškumas thumbup.gif , o ir krikštadėžę su tais angeliukais irgi esu darius biggrin.gif

sobieska, wub.gif (pradžiai pagalvojau, jog krikštadėžė, bet įsižiūrėjus matau, jog čia ta mažytė. Ot, ką reiškia nuotraukos, kaip nori galima pateikti.)
Atsakyti
Vis ateinu i jusu darbus pasizvalgyti, akim tikra atgaiva. Ir vis kyla ranka mest visus darbus i sonus ir imtis jau kiek uzmirstu dalyku.

L.M.A. labai grazus remelis!
sobieska darbai jau seniai mane zavi ir vis nenustoja zaveje!

Visoms darbstuolems po 4u.gif
Atsakyti
Kokie jūsų darbai nuostabūs wub.gif wub.gif wub.gif

Aš pati ką tik ant dežutės dekupažą padariau , pažiūrėsime kas gausis. rolleyes.gif
Atsakyti
aciu atkreipusioms demesi i mano kuklius darbelius mirksiukas.gif
Atsakyti
L.M.A., sobieska ir akwariuma, labai gražūs dekupažiukai good.gif
Atsakyti