Įkraunama...
Įkraunama...

Breketai ir plokštelės

o kiek tos ploksteles kainuoja suaugusiam zmogui? ir kas jas gamina? mano mieste ju negamina, tad nieko apie tai nezinau
Atsakyti
Labadiena, gal kas turi patirties dedant briketus Alytaus ligonineje?
labai noreciau suzinoti apie ten dirbancius ortodontus. unsure.gif
Atsakyti
Labas,
Noriu paklausti jūsų dėl breketų, tiksliau - dėl beligatūrinių:
Kokios Vilniuje kainos, nes pas gydytoją kur nešiojau plokštelę kainuoja 5000 Lt, o "Pilenėj" 4000 Lt. Girdėjau jus sakant jog kai kur kainuoja tik 3200 Lt, tai kur smile.gif ? Ar geri ten daktarai? Ar galima jais pasitikėt? Nors šiaip neseniai breketai brango, ar ne?
Beje kiek užtrunka nuo pirmos konsultacijos iki breketų uždėjimo, na tarkim jei eilių didelių nėra.
Ir kokie beligatūrinių breketų privalumai? Žinau tik kad mažiau 'tempia' dantis, rečiau reikia raut, rečiau lankytis pas gydytojus ir gydymas trunka trumpiau, ir viskas?
Beje kai buvau pas tą 'brangininkę' kur siūlė už 5000 Lt tai sakė, jog dedant paprastus tektų raut nuo 4 iki 8 dantų! Daug ar ne smile.gif? O jei neraut ir dėt paprastus tada labai pasvirtų. Tai sakė geriausia išeitis dėt beligatūrinius, bet tai dar buvo be visų rentgenų.
Atsakyti
QUOTE(Varvekliukea @ 2007 10 30, 22:34)
o kiek tos ploksteles kainuoja suaugusiam zmogui? ir kas jas gamina? mano mieste ju negamina, tad nieko apie tai nezinau


tai kad man rodos jos nieko nesiskiria ar vaikui deda, ar suaugusiam g.gif
bet kokiu atveju as mokejau apie 200lt, cia pries kelis metus beje, dare ten kur ir dejaus smile.gif
Atsakyti
sveiki 4u.gif Patarkit, kur geriau Vilniuj nueiti vaikui 10m. (del ploksteles ar breketu) g.gif dar pati nezinau, nes kreivi priekiniai dantukai.
Atsakyti
Sveiki,
Norėjau paklausti gydytojos : mano vaikui buvo išoperuoti polipai 3-4m. Dabar jam 7,6m ir reikia dėti dantų plokštelę, bet gydytoja sako, kad jam ataugę polipai ( antra stadija ) ir vėl reikia gydyti ligą, o tik tada dėti plokštelę.AR TAIP GALI BŪTI? g.gif
Atsakyti
atradau tokį tinklalapį http://akizas.com/kainos.html jame rašo, kad plokštelė betarpiška kainuoja tik 100lt.. o kaip ji atrodo ir kuo skiriasi nuo tos, kuri kainuoja 300lt?
beje, kokiam mieste yra ta klinika gal kas netyčia žinot, nes kontaktų neradau..
Atsakyti
Manau kad 'betarpe' yra ta kuri dedama po breketu kitaip sakant 'reteineris' o su tarpu skirta vaikams, tam kad plesti zandikauli specialiu rakteliu verziant. Ir tiesiog pleciasi plokstele ir stumia dantis. Bet ne tokia efektinga kaip breketai. As nesiojau virs 5 metu.
Atsakyti
Sveiki, o gal kas nesioja ta vielele? gal galit parasyt, ar ji labai maiso? ar netrukdo kalbeti?
nes as nesiosiu breketus, o po jus reikes nesioti ta viela ir turbut visa gyvenima.
tai as susijaudinau ar nebusiu svepla del jos wink.gif
Atsakyti
Sveiki smile.gif rimtai galvoju dėtis breketus ir labiausiai mane traukia beligatūriniai ir damon system http://www_ortodonta...ul=Damon System Skaičiau,kad juos nešiojant nereikia traukti dantų ir rezultatas pasiekiamas labai greitai per 1-1,5 metus,o toks greitas dantų ištiesinimas nepakenkia? Ir jei kas nors juos turite kur geriausiai juos detis? g.gif biggrin.gif wub.gif
Atsakyti
Sveiki 4u.gif
va,turiu toki klausimuka,pas mane yra tik vienas kreivas dantis,t.y atsikises iltinis dantukas.ar galima butu det briketa tik ant vieno dantuko,o ne ant viso zandikaulio?o gal paprasciausiai uztektu ploksteles?buciau labai dekinga uz atsakyma mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Maat`e @ 2008 01 08, 17:53)
Sveiki 4u.gif
va,turiu toki klausimuka,pas mane yra tik vienas kreivas dantis,t.y atsikises iltinis dantukas.ar galima butu det briketa tik ant vieno dantuko,o ne ant viso zandikaulio?o gal paprasciausiai uztektu ploksteles?buciau labai dekinga uz atsakyma mirksiukas.gif

Ir kaip tu įsivaizduoji ką tas vienas uždėtas breketas veiks ir kokiu būdu jis ištiesins tą kreivą dantį? doh.gif Visų pirma manau pravartu būtų susirast internete informaciją apie breketų veikimo principą, tuomet gal suprasi savo klausimo beprasmiškumą mirksiukas.gif
Atsakyti