Įkraunama...
Įkraunama...

Breketai ir plokštelės

Gal kas patarsit kur galima Vilniuje detis breketus issimoketinai? 4u.gif
Atsakyti
la
Atsakyti
Laba diena,

Kur klaipedoje arba Taurageje galima pasidaryti panoramine nuotrauka?
Atsakyti
QUOTE(renachiuke @ 2008 01 09, 19:30)
Gal kas patarsit kur galima Vilniuje detis breketus issimoketinai?  4u.gif

Sveika. Cia yra vilnieciu breketininkiu tema, paskaityk, gal ka ten rasi. Jei nerasi, tai galesiu parasyti klinikos, kur lankausi kontaktus, galesi paskambinti ir paklausti.
http://www.supermama...howtopic=241640
Atsakyti
QUOTE(renachiuke @ 2008 01 09, 19:30)
Gal kas patarsit kur galima Vilniuje detis breketus issimoketinai?  4u.gif


Aš lankausi Denticijoje ir Vilniaus implantologijos centre- ten galima mokėti dalimis.
Atsakyti
norėjau paklausti ar visiems be išimčių prieš dedant breketus liepė pasidaryti higieninį valymą? g.gif
Atsakyti
QUOTE(La fraise @ 2007 09 15, 21:24)
suderinama  cool.gif


Na kam aktualu del breketu ir nestumo tuo laikotarpiu, tai kalbejau su gydytoja, tai sake tikrai viskas suderinama, tik svarbiausia kad pacioj pradzioj nebut nesciai, nes reik nuotraukas dantuku pasidaryt smile.gif
Beje as jau prisijungiau prie jusu burio ir jau esu pagrazinta breketukais, o jei rimtai tai visas grozis bus matyt po keliu metu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(AruaL:) @ 2008 03 15, 17:24)
norėjau paklausti ar visiems be išimčių prieš dedant breketus liepė pasidaryti higieninį valymą? g.gif


Man deja neliepe.
Atsakyti
Man irgi neliepe.
Atsakyti
Aciū už atsakymus 4u.gif Jau buvau pamaniusi kad odontologė kažką netaip daro smile.gif
Atsakyti
sveikutes 4u.gif
turiu ir as toki klausimuka, skaitinejuosi cia temeles apie breketus jau antra diena, bet neradau kazko panasaus i savo problemele... o gal ieskoti nemoku sad.gif
zodziu, man israutas vienas dantis desineje virsutinio zandikaulio puseje, penktas nuo galo, ir vienas kaireje apatinio zandikaulio puseje trecias nuo galo. dar mano virsutiniai dantys neatsikise i prieki, kaip daugumos problemele, bet, nemoku paaiskint, na i vidine puse atsikise smile.gif tai va, ar yra galimybe uzsidejus breketus, kad dings tie tarpai, kur nera dantu, kad dantys bus tiesus, neatsikises i gomuri? dar nepasakiau, kad mano labai gilus sukandimas, kai sukandu dantis, virsutiniai visiskai uzdengia apatinius.
gal kam ir kvaili mano klausimai, bet tikiuosi labai nesijuoksit ir atsakysit, jei bent siek tiek nusimanot g.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Uga_: 22 kovo 2008 - 13:59
QUOTE(Uga_ @ 2008 03 22, 15:57)
sveikutes 4u.gif
turiu ir as toki klausimuka, skaitinejuosi cia temeles apie breketus jau antra diena, bet neradau kazko panasaus i savo problemele... o gal ieskoti nemoku sad.gif
zodziu, man israutas vienas dantis desineje virsutinio zandikaulio puseje, penktas nuo galo, ir vienas kaireje apatinio zandikaulio puseje trecias nuo galo. dar mano virsutiniai dantys neatsikise i prieki, kaip daugumos problemele, bet, nemoku paaiskint, na i vidine puse atsikise smile.gif tai va, ar yra galimybe uzsidejus breketus, kad dings tie tarpai, kur nera dantu, kad dantys bus tiesus, neatsikises i gomuri? dar nepasakiau, kad mano labai gilus sukandimas, kai sukandu dantis, virsutiniai visiskai uzdengia apatinius.
gal kam ir kvaili mano klausimai, bet tikiuosi labai nesijuoksit ir atsakysit, jei bent siek tiek nusimanot  g.gif  4u.gif  4u.gif




Jei teisingai tave supratau, tai mano dantys taip pat daugiau i vidu pasvire nei i isore, man gydytoja minejo, kad taip yra lengviau atstatyt nei kai buna atsikise smile.gif . Na pagal tavo pasakojima tai tavo sukandimas blogas jei virsutiniai uzdengia apatinius, bet breketu pagalba imanoma viska sutvarkyt, del tarpu taip pat. Bet zinoma turetum nueit pas ortodonta ir jis viska tau paaiskins kokios galimybes. Tai sekmes tau smile.gif
Atsakyti