Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvinės šukuosenos

Šios šukuosenos kuodas tai man negražus, bet labai patiko padaryta banga bigsmile.gif
user posted image
Papildyta:
Šita neįtemą, bet negalėjau neparodyti user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(mmmune @ 2011 03 18, 20:42)

Šita neįtemą, bet negalėjau neparodyti user posted image
user posted image

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif nu dyvu dyvai lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
[quote=maye,2011 03 16, 20:47]
user posted image
user posted image

gražu 4u.gif
Atsakyti
Ši paprasta, bet tuo pačiu ir neįprasta. Visumoje, man ji žiūrisi tobulai user posted image
user posted image
Atsakyti
graziau veliumas, geles gyvas bent kokia proga gali isideti i plaukus, o veliuma tik per vestuves.
Atsakyti
QUOTE(nraminta @ 2011 03 18, 22:57)
graziau veliumas, geles gyvas bent kokia proga gali isideti i plaukus, o veliuma tik per vestuves.


Manau, kad kas gražiau, žino tik pati nuotaka ir niekas kitas blush2.gif Juk kiekvienos skonio supratimas kitoks, o ir suknytė, kiti priedai kitokie...vienoms tinka nuometas, kitoms gėlės, trečioms išvis nieko nesinori g.gif

Aš visada esu "už" nuometą, nes jokią kitą progą jau jo nesidėsite būdamos su SB smile.gif Atrodo, kas čia tokio...bet jis tikrai kažką suteikia. Tai siūlau: jei tik leidžia galimybės - turėkite nuometą, juk jį galima nusisegti/nuimti bet kuriuo laiku drinks_cheers.gif Pvz. po ceremonijų bažnyčioje arba atvykus į šventimo vietą. Jeigu tinka ir yra noras, galima taip pat segtis gėlę, kuri po to liktų plaukučiuose smile.gif
Atsakyti

user posted image

gražu 4u.gif
[/quote]

labai gražu ir elegantiška didis.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo raseliukass: 19 kovo 2011 - 15:36
QUOTE(mmmune @ 2011 03 18, 22:55)
Ši paprasta, bet tuo pačiu ir neįprasta. Visumoje, man ji žiūrisi tobulai user posted image
user posted image

man ji nepatinka.. g.gif

QUOTE(raseliukass @ 2011 03 19, 16:35)

labai gražu ir elegantiška didis.gif

man taip pat gražu smile.gif
Atsakyti
Gražu ir man, tik gaila, kad visoms reikia laaabai ilgų plaukučių, o reta tokius turi verysad.gif Bet gelbėja prisegami plaukai bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Benice: 20 kovo 2011 - 23:14
QUOTE(Benice @ 2011 03 19, 10:30)
Manau, kad kas gražiau, žino tik pati nuotaka ir niekas kitas  blush2.gif Juk kiekvienos skonio supratimas kitoks, o ir suknytė, kiti priedai kitokie...vienoms tinka nuometas, kitoms gėlės, trečioms išvis nieko nesinori  g.gif

Aš visada esu "už" nuometą, nes jokią kitą progą jau jo nesidėsite būdamos su SB  smile.gif  Atrodo, kas čia tokio...bet jis tikrai kažką suteikia. Tai siūlau: jei tik leidžia galimybės - turėkite nuometą, juk jį galima nusisegti/nuimti bet kuriuo laiku drinks_cheers.gif Pvz. po ceremonijų bažnyčioje arba atvykus į šventimo vietą. Jeigu tinka ir yra noras, galima taip pat segtis gėlę, kuri po to liktų plaukučiuose  smile.gif


drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif as irgi isivaizdavau, kad man netinka prie suknytes nuometas, bet kai nusinesiau suknele i nuomos salono ir pridejom nuometa pasiziuret kaip atrodo, net nebekilo minciu ar reikia jo.... bigsmile.gif bigsmile.gif tik va dabar jau reikia ieskot sukuosenos prie ilgo nuometo g.gif
Atsakyti
QUOTE(nuodingoji_gebene @ 2011 03 21, 08:36)
drinks_cheers.gif  drinks_cheers.gif  as irgi isivaizdavau, kad man netinka prie suknytes nuometas, bet kai nusinesiau suknele i nuomos salono ir pridejom nuometa pasiziuret kaip atrodo, net nebekilo minciu ar reikia jo.... bigsmile.gif  bigsmile.gif  tik va dabar jau reikia ieskot sukuosenos prie ilgo nuometo g.gif


Tai bet kokiu atveju jį reikės segti viršugalvyje, todėl nėra didelio skirtumo, kokia bus šukuosena. Aišku, geriau, kad priekyje būtų kas nors įdomesnio, nes įsegus viršugalvyje pačios šukuosenos nelabai ir matosi, tai kad neatrodytų kaip "be" šukuosenos išvis blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Benice @ 2011 03 21, 00:13)
Gražu ir man, tik gaila, kad visoms reikia laaabai ilgų plaukučių, o reta tokius turi  verysad.gif  Bet gelbėja prisegami plaukai  bigsmile.gif



pritariu thumbup.gif
Atsakyti