Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvinės šukuosenos

Sveiki 4u.gif o as apskritai jau nebezinau ko noriu verysad.gif doh.gif visada ejau is proto del garbanu, o maniskis sako, kad dirbtinai sussuktos taip negraziai atrodo sad.gif man norisi tokiu angelisko lengvumo wub.gif bet kaip jas suorganizuot? g.gif taip pat uzsisakiau veliuma is kinijos blush2.gif ir noreciau seget geltonos spalvos gelyte kokia ax.gif dabar klausimas: kaip visa tai sudet kartu? doh.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Niushka @ 2011 03 16, 19:46)
4u.gif  Sveikos nuotakos,

Merginos gal zinote kur galėčiau gauti ar rasti gražių baltų gėlių į plaukučius?  g.gif
As apie medžiagines  ax.gif


cia gali uzsisakyti: Du ziedeliai
Atsakyti
As tai jau nebezinau ka sugalvoti ka daryti su tais plaukais, labai noriu kuoduko, bet problema ta kad esu auksta ir nenoriu dar aukstesne buti, gal kas turi kokiu nuotrauku su kuodukais kurie yra zemiau padaryti. Aciu
Atsakyti
Veliumas + gėlės.

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
QUOTE(skiedralka @ 2011 03 18, 15:43)
o koki veliuma galvojat i plaukus? ilga ar trumpa? ax.gif

per ceremonija busiu su ilgu veliumu,o paskui zadu ji issisegti.... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Blyksteli @ 2011 03 21, 11:20)
Sveiki  4u.gif o as apskritai jau nebezinau ko noriu  verysad.gif  doh.gif visada ejau is proto del garbanu, o maniskis sako, kad dirbtinai sussuktos taip negraziai atrodo sad.gif man norisi tokiu angelisko lengvumo  wub.gif bet kaip jas suorganizuot?  g.gif taip pat uzsisakiau veliuma is kinijos  blush2.gif ir noreciau seget geltonos spalvos gelyte kokia  ax.gif dabar klausimas: kaip visa tai sudet kartu?  doh.gif  blush2.gif


Lengvas garbanas nesudėtinga padaryti su žnyplėmis ax.gif
Dėl gėlės ir nuometo - gėlę geriau segti iš šono, tuomet ji matosi ir yra nekliudoma ax.gif
Atsakyti
QUOTE(skiedralka @ 2011 03 18, 17:43)
o koki veliuma galvojat i plaukus? ilga ar trumpa? ax.gif


mano veliumas labai ilgas, ilgesnis už šleifą, ir puoštas mažytėm gėlytėm, tai kaip kažkas sakė pirmiausia žiūrėsiu, kad veliumas gražiai įsisegtų, o gėles galėsiu įsisegti ir per kitą šventę smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Benice @ 2011 03 22, 00:28)
Lengvas garbanas nesudėtinga padaryti su žnyplėmis  ax.gif
Dėl gėlės ir nuometo - gėlę geriau segti iš šono, tuomet ji matosi ir yra nekliudoma  ax.gif

4u.gif

Na man kai padaro su bigudukais, tai kaip malvina atrodau doh.gif o znyplem suktos nesilaiko paprasciausiai verysad.gif

user posted image
Atsakyti
temutes pagvinimui ax.gif

user posted image
user posted image
user posted image


user posted image
user posted image

biggrin.gif biggrin.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo nuodingoji_gebene: 22 kovo 2011 - 08:48
DAR DIDESNIU foto neisejo idet?
Atsakyti
uj puslapi, kad istampe, bet neina sumazint g.gif

user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image

Papildyta:
QUOTE(SummerXXX @ 2011 03 22, 09:44)
DAR DIDESNIU foto neisejo idet?



svarbiausia nesinervinti, viskas yra pataisoma mirksiukas.gif
Papildyta:
user posted image
user posted image
Atsakyti
oi kaip sunku man niekas nepatinka, http://www.google.lt.../...tx=62&ty=99 kaip jums si?
Atsakyti