Įkraunama...
Įkraunama...

Varškės patiekalai

Valgo tik keptus varskecius, daugiau nieko is varskes doh.gif Na dar mano pagaminta torta ar kepta pyraga su varske thumbup.gif
Atsakyti
Varskes virtinukau vienas megstamiausiu patiekaliuku (su uogytem arba grietinyte) thumbup.gif
Atsakyti
valgo varskes apkepa kai iskepu, siaip kai padarau paprastai varske su grietine ar tai uogiene nelabai skaniai valgo ax.gif
Atsakyti
Kepam varskes apkepa su braskiu uogiene. Virtus varsketukus. Keptus varsketukus. Lietinius su varske ax.gif
Atsakyti
Mėgstam labiausiai varškėtukus keptus ir virtus, varškės apkepą ir sūrelius thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Kaip iškepti varškės apkepą be kiaušinio. Gal kas turite receptą.
Atsakyti
Mano tik keptus varskecius valgo ir dar piene juos patusiniu labai trumpai,oi kerta bigsmile.gif
Atsakyti
kepam varsketukus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(diva3 @ 2010 06 15, 12:40)
Kepam varskes apkepa su braskiu uogiene. Virtus varsketukus. Keptus varsketukus. Lietinius su varske ax.gif

drinks_cheers.gif ir mes ta pati slamsciam,mmm kaip skanu 4u.gif
Atsakyti
Verdu varsketukus, o varske su grietine, ar su uogom tai schmoll.gif
Atsakyti
Kepam varskes apkepa,blynukus su varske,verdam varsketukus,ir siaip varskyte su kokia uogiene thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kristeen: 07 lapkričio 2010 - 16:05
Mano sunui metukai, menuo ir truputis, Varskyte paprasta as ruosiu su grietines trupuciu, fruktoze na ir kokios uogienes kartais del spalvos idedu - kartais is ryto gali suvalgyti net visa pakeli thumbup.gif varskes sureliai - stengiames pirkti tokius kur maziau visokiu priedu - valgo labai gerai, nes skanu tongue.gif virtu varsketuku kiek esam anksciau dave - atsisako.. o varskes apkepo gali suvalgyti nemazai, net su razinkom tongue.gif
Atsakyti