Įkraunama...
Įkraunama...

Varškės patiekalai

Ar vaikui varškė labai svarbi? Su varške maniškė valgo tik varškėčius, kiek siūliau sutrintos su uogiene, šaldytomis uogomis ar tyrele (anksčiau), atsisako.... verysad.gif Pasiūliau šiandien pirmą kartą Magijos sūrelį, nuėmiau šokoladą, tai sukirto kaip skaniausią saldainį biggrin.gif Bet kažkodėl atrodo, kad varškė geriau už sūrelį...
Atsakyti
o pas mus situacija tokia: valgom tik paprastą varškę,o jei jau ji būna perdirbta (varškės apkepas, virtinukai) iš burnos spaujana schmoll.gif
Atsakyti
Seip varskes nelabai megsta, valgo tik varsketukus smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mamamia*: 17 kovo 2011 - 21:58
QUOTE(krisliuke @ 2011 03 16, 18:43)
Ar vaikui varškė labai svarbi? Su varške maniškė valgo tik varškėčius, kiek siūliau sutrintos su uogiene, šaldytomis uogomis ar tyrele (anksčiau), atsisako.... verysad.gif Pasiūliau šiandien pirmą kartą Magijos sūrelį, nuėmiau šokoladą, tai sukirto kaip skaniausią saldainį biggrin.gif Bet kažkodėl atrodo, kad varškė geriau už sūrelį...


o jūs paimkit tą pačia varškę,pertrinkit per sietelį,ar permalkit porą kartu,sumaišykit su grietinėle,dar geriau išplakta ax.gif ,pasaldinkit šiek tiek ir suformuokit tą sūrelį lėkštutėj bigsmile.gif mirksiukas.gif ir pigiau,ir sveikiau 4u.gif
Atsakyti
Visgi įsiūliau šiandien savo vaikui varškės: varškę, natūralų jogurtą (vietoj grietinėlės, kad nebūtų taip riebu) ir bananų džemą sutryniau tam inde, kur būna su blenderiu kartu (nežinau, kaip jis vadinasi). Susitrynė į vientisą masę ir mažoji valgė nesustodama thumbup.gif Nors prieš porą savaičių pasiūliau paragauti taip pat saldžios trintos varškės ir tada ji nevalgė. Kas čia tuos vaikus supaistys rolleyes.gif
Atsakyti
Pati varškė niekad nebuvo mėgstamiausias maistas, nebent Magijos varškytės – jas smaguriavom nuo mažens. smile.gif Valgom varškės apkepą, blynus su varške. Labai patinka varškės sūreliai. smile.gif
Atsakyti
Sveikos, mano dukrele varskes is vis nevalgo, nei su grietine, nei su jogurtu, nei su uogomis. As kepu blynus su varske, varskes apkepa, varskecius, verdu virtinukus ( bet ju nelabai megsta ) smile.gif
Atsakyti
Labai megsta namie kepta apkepa,aisku varskyte namine,kiausiniai irgi
Atsakyti
QUOTE(kitule5 @ 2011 03 30, 19:15)
Labai megsta namie kepta apkepa,aisku varskyte namine...

Pritariu...dar labai mėgstamas maistas "varškėtukai" drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(0rchideja @ 2011 04 03, 14:54)
Pritariu...dar labai mėgstamas maistas "varškėtukai"  drinks_cheers.gif

musu meniu varsketukai irgi labai megstami
Atsakyti
Sveikos, kažin eitų išvirti varškėtukus be kiaušinių, mano sūnus jiems alergiškas?
Atsakyti
Mano mažylė irgi alergiška kiaušiniui, tai aš darydama varškėtukus įdedu krakmolo ir gaunasi.
Atsakyti