Įkraunama...
Įkraunama...

Tema skirta šešėliams

Kalbant apie INGLOT as taip pat neatsidziaugiu smile.gif Uzvakar nusipirkau 10 spalvu seselius tik uz ~140 lt. Beje, uz ta pacia kaina isejo ir ju pagrindas drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(-Jzh- @ 2011 05 27, 10:40)
O dabar į temą, turiu INGLOT šešėlių paletę, esu labai patenkinta jų šešėliais. Turi jie ir matinių spalvų, gal kiek mažiau, bet tikrai yra labai gražių  wub.gif

o ar jie ryskus, kokybiski ? g.gif ir kur ju isigyti, tik oze yra? ar dar kur g.gif

Atsakyti
QUOTE(princesee @ 2011 05 28, 12:58)
o ar jie ryskus, kokybiski ? g.gif ir kur ju isigyti, tik oze yra? ar dar kur g.gif


Puikiai pigmentuoti ir tikrai kokybiški, jokių nusiskundimų neturiu. Labai lengvai išsišešėliuoja, puikiai laiko (nors dėl laikymosi negaliu būti objektyvi, nes man visi šešėliai gerai laikosi) mirksiukas.gif Lietuvoje yra tik Vilniuje, Ozo prekybos centre.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo -Jzh-: 28 gegužės 2011 - 14:09
QUOTE(amber123 @ 2011 05 29, 16:55)
Gali but, bet as tik norejau pasakyt, kad man Inglot ir Urban decay skirias kokybe.. nors nei vienu nebandziau.. bet Urban decay jau senai uztarnautas vardas, del to ir kaina tokia, o Inglot man atrdoo ner labai sena firma 4u.gif bet gal ir klystu..


Labai klysti - Inglot jau virs 25 metu, o Urban Decay kazkur 15, tad Inglot senesne. 4u.gif O kaina tikrai ne nuo to vardo priklauso - firma pasirenka kaip eit i rinka, kokias kainas inest, kokiai klienturai skirta ir pan. Abi firmos ilgai gyvuoja, tad matyt abi ir uzsitarnave savo varda, bet vel kas vienam patinka ir tinka, nebutinai tiks kitam - skoniai ir poreikiai skiriasi, o brangesni produktai nereiskia kad jie ir geresni. Pati rasei rutuliniu pudru temoj, kad Guerlain 'gold temptation' meteoritai tau efekta suteikia kaip Essence shimmer'is, o kainu skirtumas tarp ju daugiau nei 10 kartu. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(-Jzh- @ 2011 05 29, 18:04)
Aš tai savotiškai pritariu amber123. Kad ir kaip bebūtų jei reiktų rinktis tarp Inglot ir Urban Decay, o kainos būtų panašios, nors ir kiekis gramais vieno šešėlio mažesnis Urban Decay, matyt vistiek rinkčiausi pastarąjį vien dėl to, kad atsiliepimai visgi geresni apie Urban Decay, o ir išbandyt norėtųsi  4u.gif Šešėlio kiekis man kažkaip įtakos pasirinkimui mažai turi, retai kada iki pat paskutinio potėpio išnaudoju  biggrin.gif  Labai sąlyginis dalykas tie brand' ai ir kiekvienas renkasi pagal poreikius, norus, galimybes  mirksiukas.gif  Peace  victory.gif



Aciu tau labai.. bo jau cia mane nukryziavo lotuliukas.gif vat butent ir as taip, jei reiktu rinktis, imciau UD.. nors esu girdejus kad Inglot lygina su Mac, ir kad sitos linijos tikrai gera kokybe.. gal tik taip sutapo, bet as apie sita firma nesenai isgirdau, nors domiuosi kosmetika ir t.t jau senai.. gal del to man atrodo uzkelta kaina sios linijos, nors palyginus tikrai ne viskas brangu, turiu galvoj tik seselius..bet jei gera kokybe, tai koks skirtumas, uz gera daikti negaila tiek moket. Bet as atsargaii ziuriu i tokia kaina seseliam.. turiu Too faced uz 100lt ir ruby rose uz 20lt.. sorry, laiko jie man taip pat. ir spalvos panasios.. kol kas nematau tikslo daug moket uz seselius ir tiek smile.gif isimtis turbut UD Naked palete, kuria naktim sapnuoju biggrin.gif
Atsakyti
Kas nori daugiau nei 5 spalvų tai pirkit CS paletę, ir pigiau gausis, ir kokybė nenuvils smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Povila$ @ 2011 06 01, 20:23)
Kas nori daugiau nei 5 spalvų tai pirkit CS paletę, ir pigiau gausis, ir kokybė nenuvils smile.gif

Na, įkišiu ir aš savo trigrąšį. Turbūt kiekvienam pagal skonį, bet mane tai dar ir kaip CS kokybė nuvylė. Bandžiau original (matinę) paletę, tai kažkaip net pinigų išleistų gaila pasidarė. Tepasi netolygiai, dienos eigoj išblunka, trupa, miltuoti... Daugiau niekada. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Povila$ @ 2011 06 02, 19:02)
verysad.gif Na iš 88 spalvų aš randu bent 20 tikrai neblogų smile.gif

Na, taip, 20 ir aš rasčiau. biggrin.gif Gal iš tokios pozicijos žvelgiant ir apsimoka, bet, kad ir kaip ten bebūtų, moku tai už 88, todėl noriu, kad jie visi būtų tokios pat kokybės.

Truputį, off-topic, bet dar turiu ir CS skaistalus (tuos 10 MAC dublikatų), tai irgi ta pati istorija su jais - miltiniai, trupa, neišsilaiko ant veido nė pusės dienos... Žodžiu, dabar truputį pataupau, bet nusiperku kokybiškesnį daiktą.
Atsakyti
QUOTE(Fuwari @ 2011 06 02, 19:56)
Na, taip, 20 ir aš rasčiau.  biggrin.gif Gal iš tokios pozicijos žvelgiant ir apsimoka, bet, kad ir kaip ten bebūtų, moku tai už 88, todėl noriu, kad jie visi būtų tokios pat kokybės.

Truputį, off-topic, bet dar turiu ir CS skaistalus (tuos 10 MAC dublikatų), tai irgi ta pati istorija su jais - miltiniai, trupa, neišsilaiko ant veido nė pusės dienos... Žodžiu, dabar truputį pataupau, bet nusiperku kokybiškesnį daiktą.

Šie CS 10 blush palette? Na nežinau, man tai superinė paletė ši, galima praktiškai bet kokią spalvą išgauti juos sumaišius. Ir išsilaiko tikrai ilgai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Povila$ @ 2011 06 02, 20:24)
Šie? Na nežinau, man tai superinė paletė ši, galima praktiškai bet kokią spalvą išgauti juos sumaišius. Ir išsilaiko tikrai ilgai biggrin.gif

Tikiuosi moderatorė nesupyks už OT, bet atsakysiu. biggrin.gif

Jo, šitie. Na, šiandien ryte taip pogausiai pasidažiau, bet net pusės dienos neištraukė. Pirmą valandą grįžau iš paskaitų, pažiūrėjau į veidrodį ir jau nieko nebesimatė. schmoll.gif Juolab, kad mano oda sausa ir labai šviesi, tai įprastai viskas labai gerai įsikabina. Veido dienos eigoj tikrai netrinu, tai daugiau pateisinimų nerandu. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Fuwari @ 2011 06 02, 18:42)
Na, įkišiu ir aš savo trigrąšį. Turbūt kiekvienam pagal skonį, bet mane tai dar ir kaip CS kokybė nuvylė. Bandžiau original (matinę) paletę, tai kažkaip net pinigų išleistų gaila pasidarė. Tepasi netolygiai, dienos eigoj išblunka, trupa, miltuoti... Daugiau niekada.  doh.gif

Bandziau ir as pas drauge 88 spalvu palete, baisiau buti negali. doh.gif Spalvos neissilaiko nei valandos, subega i raukles, trupa, tepa paakius, tikrai nevertos nei 10LT, o ir kaina ne 10LT. Ziauru. Tikrai niekada nepirkciau blush2.gif ir dovanu gavusi- uzpykciau biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Roxetė: 02 birželio 2011 - 21:15
QUOTE(Roxetė @ 2011 06 02, 22:15)
Bandziau ir as pas drauge 88 spalvu palete, baisiau buti negali.  doh.gif  Spalvos neissilaiko nei valandos, subega i raukles, trupa, tepa paakius,....


As turejau ta palete (nude spalvu), tai spalvos tikrai grazios, bet man alergizavo, visai nejo ryskumo ant akiu isgaut, o pasidazius po poros minuciu jau nieko nebesimate, seseliu visai nelike, uztai akys skaudamos ir asarojancios liko visai dienai verysad.gif Nors tepesi gerai ir graziai tuo momentu, nebyrejo.

Uztai birus CS seseliai man puikus ir akiu nejautrina - turejau megineliu, tai ir pilnas pakuotes keliu spalvu esu uzsisakius. 4u.gif

Atsakyti