Įkraunama...
Įkraunama...

Tema skirta šešėliams

QUOTE(Vasaroti @ 2015 11 08, 12:16)
Užsisakiau galiausiai Kat Von D paletę, vietoj tų visų naked biggrin.gif smile.gif Lauksiu dabar kol atsiųs  wub.gif

user posted image

Tai čia visos matinės spalvos. Vakarui su blizgesiu turiu Make Up Forever tokią: (irgi tooobulas reikalas smile.gif ) smile.gif

user posted image




o is kur pirma matiniu seseliu palete pirkos, spalvos wub.gif
Atsakyti
Help!!!

Kur dar be Artdeco 89a ieskoti bordo seselio?

http://cosmodream.ne...eup-collection/
Atsakyti
QUOTE(Vasaroti @ 2015 11 08, 13:16)
Užsisakiau galiausiai Kat Von D paletę, vietoj tų visų naked biggrin30x30.png smile30x30.png Lauksiu dabar kol atsiųs  wub30x30.png

user posted image

Tai čia visos matinės spalvos. Vakarui su blizgesiu turiu Make Up Forever tokią: (irgi tooobulas reikalas smile30x30.png ) smile30x30.png

user posted image

O kur pirkti ta tobula varianta 2??? smile30x30.png
Atsakyti
QUOTE(Vasaroti @ 2016 02 10, 14:27)
Mano vakar gauta  wub30x30.png  wub30x30.png  wub30x30.png Tobulas rinkinukas  bigsmile.png

user posted image

Iš kur šį gėrį gauti? 4u.png
Atsakyti
Ar pas mus yra pirkti Maxfactor palečių?
user posted image
Atsakyti
Sveikos, ar kas pastebėjot skirtumą tarp akių vokų šešėlių ir antakių šešėlių? Nes šiuo metu antakius paryškinu rudu akių šešėliu, tai mąstau, gal nusipirkti skirtą antakiams g.gif Tik įdomu koks skirtumas tarp jų.
Atsakyti
QUOTE(liepsnelee @ 2016 09 07, 13:48)
Sveikos, ar kas pastebėjot skirtumą tarp akių vokų šešėlių ir antakių šešėlių? Nes šiuo metu antakius paryškinu rudu akių šešėliu, tai mąstau, gal nusipirkti skirtą antakiams  g.gif Tik įdomu koks skirtumas tarp jų.



Sveiki,

Jei Jusu seseliu pigmentacija yra labai gerai, sodri - nebutina pirkti specialiu seseliu antakiams. Patikekit, skirtumas gali buti tik pigmentacijoj. Ir aisku spava turi buti matine ax.gif

jei norit ryskesniu antakiu, labiau formuotu - tada patarciau vietoj seseliu imti antakiu geli.
Atsakyti
mano mylimiausia paletė.
puiki, jei kas ieško matinių šešėlių thumbup.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Atsiliepimų erdvė @ 2016 09 27, 22:09)
mano mylimiausia paletė.
puiki, jei kas ieško matinių šešėlių  thumbup.gif


Kur tokią gauti? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Hiver @ 2015 11 08, 13:05)
O gal kuri nors jau isigijot naujaja Urban Decay Naked Smoky palete? Butu idomu isgirst atsiliepimus. smile.gif
vartotojo įkelta nuotrauka


kadangi cia neradau atsiliepimu, parasysiu as.
Yra (is kaires i desine) 4 blizgios, 4 satinines ir 4 matines spalvos.
Is kaires i desine:
HIGH - blizgi, svelni smelio spalva. Gerai tepasi, man patiko.
DIRTY SWEET - blizgi, ne auksine, kazkas panasaus i bronzine, bet tokia svelnesne, irgi lengvai tepasi.
RADAR - ruda, blizgi, imant sausu sepetuku prasta pigmentacija. Toks labiau blizgutis nei seselis, padazius patrupa po akimis. Taciau jeigu juos tepi dregnu sepeteliu, tai gaunasi labai grazus, "metalinis" blizgus seselis. Seselis vakariniam makiazui.
ARMOR - pilka, visa savo konsistencija 1:1 panasus i RADAR.
SLANTED - pilka satinine, gera pigmentacija.
DAGGER- satinine, tamsiai pilka, tokia "dumine", man patiko.
BLACK MARKET-kazkas panasaus i DAGGER, tik juodesne.
SMOLDER - tokia pilkai violetine, gera pigmentacija.
PASWORD - matine "taupe" ruda, gera pigmentacija.
WHISKEY - tamsi ruda, matine, gerai pigmentuota..
COMBUST - smelio spalvos, matine, gerai pigmentuota.
THIRTEEN - balta su siek tiek "beige" atspalviu, netgi labai pigmentuota, siek tiek turi kreidiskumo.
Palete skirta toms, kas megsta dumini makiaza. Reikia labai atsargiai zaisti, kad neprisijuodinti akis 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo -Alice-: 01 gruodžio 2016 - 10:25
Geras, radau dabar, kad tai naujausia tendencija http://www.delfi.lt/...a.d?id=73120156 o aš kaip tik aną savaitgalį intuityviai taip pasidažiau akis - raudonai tongue.gif
Atsakyti
Isejo naujas Urban Decay palete Heat.. kazkaip nesuzavejo, kol nepamaciau swathu...au mai gaaaad koks ghrzis!!! Kelios spalvos kaip Huda beuaty.. traukia mane ant tokiu blizgalu dabar.. biggrin.gif
http://www.crystalca...w-swatches.html
Atsakyti