Įkraunama...
Įkraunama...

2004 pavasarinukai

Ačiū, už sveikinimus smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ezra: 25 kovo 2011 - 18:28
4u.gif Sveikutes mirksiukas.gif
Na koks gi cia pavasaris be pavasarinuku g.gif
Mergytes, ka septyniu metu paneles renkasi dovanu?? pakviesti i gimtadieni-kazi ka pirkti??
Atsakyti
QUOTE(vzilma @ 2011 03 31, 08:41)
4u.gif  Sveikutes  mirksiukas.gif
Na koks gi cia pavasaris be pavasarinuku  g.gif
Mergytes, ka septyniu metu paneles renkasi dovanu?? pakviesti i gimtadieni-kazi ka pirkti??

Little pet shop gyvūnėliai, auskarai, riedučiai, mp3 grotuvas.
Atsakyti
Tai sveikinam visus jubiliatus su praėjusiais, esančiais ir ateinančiais gimtadieniais ir linkim daug gerų draugų ir dovanų 4u.gif
user posted image

Slapux...aūūū...ar ne su tavim mes šiandien KOC prasilenkėm blush2.gif Man mergytė labai jau į taviškę panaši pasirodė, bet pabijojau kalbinti, nes tavęs dar neesu realiai mačiusi ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ~Artemidė ~: 31 kovo 2011 - 14:45
labux mirksiukas.gif buvau šian Kaune, su Tafi ir Tafiukais pasimatėm, paplepsėjom wub.gif Nu gražūs tie mūsų pavasariukai išaugo galiu pasakyt biggrin.gif

Artemide, buvau šian bigsmile.gif Su dukra bigsmile.gif Tai turbūt mane ir matei bigsmile.gif Nus reikėjo šūktelt tyliai slapuuuxxx bigsmile.gif biggrin.gif Gaila, kad neišdrįsai doh.gif Kur sėdėjai? Aš kaip tyčia šian į laukiančius dėmesio neatkreipiau doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Slapux @ 2011 03 31, 19:11)
labux  mirksiukas.gif  buvau šian Kaune, su Tafi ir Tafiukais pasimatėm, paplepsėjom  wub.gif  Nu gražūs tie mūsų pavasariukai išaugo galiu pasakyt biggrin.gif

Artemide, buvau šian  bigsmile.gif  Su dukra  bigsmile.gif  Tai turbūt mane ir matei  bigsmile.gif  Nus reikėjo šūktelt tyliai slapuuuxxx  bigsmile.gif  biggrin.gif  Gaila, kad neišdrįsai  doh.gif Kur sėdėjai? Aš kaip tyčia šian į laukiančius dėmesio neatkreipiau  doh.gif

lotuliukas.gif taip ir ketinau padaryti - pamaniau jei apsirikčiau, nors nesuprastų ką turėjau mintyse ir pagalvotų kad gal sūnui sakiau ax.gif
Tu išėjai iš Latkauskienės, o mergaitė sėdėjo minkštasuolyje - aš stovėjau ant tako blush2.gif (tokia stora boba) sūnus mano didelis toks pacanas sėdėjo krėsle prie manęs. Jei ne mergaitė, tai net nebūtų mintis tokia apie tave šovusi blush2.gif bet aš taip į ją žiūrėjau, kad ji porą kart į mane įtartinai šnairavo lotuliukas.gif , matyt galvojo ko čia ta tiotka spokso ax.gif
Atsakyti
Artemide, o kai mes atvažiavom - jūs jau buvot? g.gif Nes paauglį tai tik vieną mačiau g.gif Dar atsistojo damai vietą užleist bigsmile.gif tavasis?
Atsakyti
Sveikinu visus jubiliatus

user posted image




Slapux, smagu buvo susitikt, as beje namo parsiradau tik beveik 21val biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Slapux @ 2011 03 31, 21:35)
Artemide, o kai mes atvažiavom - jūs jau buvot?  g.gif  Nes paauglį tai tik vieną mačiau  g.gif  Dar atsistojo damai vietą užleist  bigsmile.gif  tavasis?

ax.gif dabar mąstau - jo dantukai buvo jau sutvarkyti, aš dar laukiau eilės saviems: kada jūs įėjot nemačiau, gal tuo metu buvome kabinete pas Damušienę g.gif Nes kai išėjom, mergaitė tavo viena sėdėjo - tu po keletos minučių tik išėjai iš priešingo kabineto, pasiėmei mergaitę ir nulėkėt koridoriukų ten "kur damos vaikšto" ax.gif
Žodžiu prasilenkėm, nes neišdrįsau pakalbinti 4u.gif
Atsakyti
Reiškia aš tavęs nemačiau doh.gif gaila... Būtume pasikavinę tuo pačiu su Tafi ax.gif

Tafi, ohooo bigsmile.gif Aš biškelį anksčiau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Slapux @ 2011 03 31, 22:06)
Reiškia aš tavęs nemačiau  doh.gif  gaila... Būtume pasikavinę tuo pačiu su Tafi  ax.gif

Tafi, ohooo  bigsmile.gif  Aš biškelį anksčiau biggrin.gif

tau reiskias pasiseke 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Slapux @ 2011 03 31, 22:06)
Reiškia aš tavęs nemačiau  doh.gif  gaila... Būtume pasikavinę tuo pačiu su Tafi  ax.gif

ax.gif tai jau post factum, nors būt buvę smagu 4u.gif
Tavo sekantis vizitas girdėjau gegužės pabaigai, o aš viduryje važiuosiu - tai nesusitiksim ax.gif
Atsakyti