Įkraunama...
Įkraunama...

2004 pavasarinukai

labas.as esu mama Egle,turiu 2004 metu balandzio23d gimusia dukrele Gineta noriu prie jusu prisijungti ir kartu padiskutuot
Atsakyti
QUOTE(landlunes @ 2011 04 02, 11:55)
labas.as esu mama Egle,turiu 2004 metu balandzio23d gimusia dukrele Gineta noriu prie jusu prisijungti ir kartu padiskutuot

Sveika, smagu, kad pavasarinuku tik daugeja 4u.gif Labai jau negirdetas mazyles vardas, bet grazus wub.gif
Atsakyti
na gal kiek neiprastas,bet mes zinom dar viena Gineta ,Airijoj gyvena,is ten ir mes savo varduka parsivezem.
Atsakyti
QUOTE(landlunes @ 2011 04 02, 11:55)
labas.as esu mama Egle,turiu 2004 metu balandzio23d gimusia dukrele Gineta noriu prie jusu prisijungti ir kartu padiskutuot

4u.gif sveika prisijungus 4u.gif
Atsakyti
bigsmile.gif ramu čia - visos į gimtadienių rūpesčius įnikę turbūt ax.gif

4u.gif Sveika prisijungusi, Landlunes - Ginetą mes irgi žinom vieną savo rate, bet vardas tikrai retas ir gražus bigsmile.gif
Atsakyti
Sveikinam Ievute su 7-uoju tortadieniu ( viena diena paveluotai)

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Tafi @ 2011 04 07, 10:06)
Sveikinam Ievute su 7-uoju tortadieniu   ( viena diena paveluotai)

user posted image


Prisidedam prie sveikinimu IEVUTEI!!!!!
Atsakyti
SVEIKINAME IR MES IEVUTE 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
noreciau mamyciu paklausti,kaip organizuojamos pas jusu vaikucius isleistuves darzelyje?kiek pinigeliu renkate?ka aukletoms dovanu perkat?ir siaip kokios pramogos bus vaikams?nes pas mus jau antrasyk neiseina bendros kalbos rast
Atsakyti
Ir mes pavėluotai sveikinam Ievutę.

O dėl išleistuvių, tai pas mus viskas dar tik tarimosi procese. Švęsim tikrai ne darželyje, ko gero važiuosim kažkur, mąstom samdytis animatorių, kad būtų linksma. Žinom vieną gerą. Dėl dovanų auklėtojoms dar nenusprendėm. vaikams galvojam kokius marškinėlius ar kepurėles su užrašais, gal dar diplomus. Irgi dar esam kūrybiniame procese. Pakolkas renkam po 100 Lt, jei reiks, dar primesim.
Atsakyti
QUOTE(ezra @ 2011 04 07, 12:20)
Ir mes pavėluotai sveikinam Ievutę.

O dėl išleistuvių, tai pas mus viskas dar tik tarimosi procese. Švęsim tikrai ne darželyje, ko gero važiuosim kažkur, mąstom samdytis animatorių, kad būtų linksma. Žinom vieną gerą. Dėl dovanų auklėtojoms dar nenusprendėm. vaikams galvojam kokius marškinėlius ar kepurėles su užrašais, gal dar diplomus. Irgi dar esam kūrybiniame procese. Pakolkas renkam po 100 Lt, jei reiks, dar primesim.

Kiek zinau musu grupeje anais metais tevai pirko aukletojoms viena bendra skrynele ir ten sudejo vaiku linkejimus, bei vazonine gelyte, daugiau jokiu materialiu dovanu nebuvo biggrin.gif Svente vyko grupeje, sumustukai, tortas, sultys, pora valandziukiu ir namo 4u.gif Tad rinko po kelis litus ant geles ir skryneles biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos mergaitės 4u.gif

Labai dėkoju už sveikinimus mano panelei smile.gif Aš taip pat sveikinu visus mūsų pavasarinukus su praėjusiais ir dar ateinančiais gimtadieniais 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti