Įkraunama...
Įkraunama...

Ar tariatės dėl vardų su ekstrasensais,

Apklausa: ar dėl vaiko vardo verta kreiptis pas ekstrasensus, parapsichologus; (210 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
Galvoju g.gif , gal vertėtų, kaip manot, kas turit tame nors kokios patirties ?
Ar tikit, kad vardas nulemia žmogaus likimą g.gif ?
Atsakyti
QUOTE (lengvute @ 2004 06 11, 10:33)
Galvoju  g.gif , gal vertėtų, kaip manot, kas turit tame nors kokios patirties ?
Ar tikit, kad vardas nulemia žmogaus likimą  g.gif ?

Zinai,as patirties tame neturiu,nes nesitariau wink.gif ,bet siulyciau ir tau nesitarti. g.gif Sugalvok vaikeliui varda pati smile.gif ,aisku gali pasiziureti,ka tas vardas reiskia tongue.gif ,bet manau to ir uztektu smile.gif
Atsakyti
tu ką blink.gif
Atsakyti
na jei nuo to kam nors bus geriau, ramiau ir t.t.- tai ka gi....nors man- mazu maziausiai juokinga rolleyes.gif
Atsakyti
MAN TAI VISISKAI NESUPRANTAMA..... g.gif O KODEL TURECIAU TARTIS, JUK TAI MANO VARDAS, O LIKIMAS IRGI TOKS DALYKAS, KAD KAIP PASIKLOSI TAIP ISSIMIEGOSI, JUK TAI IR NUO TAVES PACIO PRIKLAUSO, NE TIK NUO AUKSCIAUSIO... wink.gif
Atsakyti
o kaip zinoti, kad ekstrasensas yra ekstrasensas, ne koks savo neeilinemis galiomis itikejes psichas? Del sios priezasties man net atsitiktinai mintis nebuvo kilusi kreiptis i ekstrasensa, nes labai didele tikimybe, kad papulciau pas koki sarlatana.

o jei vardas nulemia zmogaus likima, tai tureciau pasakyti, kad sunus mano turetu buti ko gero garsus dviratininkas (Gintautas Umaras), krepsininkas ir politikas viename asmenyje (Gintautas Sivickas), krutas muzikantas (Gintautas Abarius).... galetu buti ir eilinis vyriokas, nes tokiu vardu po Lietuva vaiksto tukstanciai vyru.

O va Juneta manoji isvis turetu buti isskirtine rolleyes.gif

bet kai gerai pagalvoji, bredas visa tai. Varda vaikui duodame tam ,kad tiesiog turetume kaip i ji kreiptis.
Atsakyti
Mano nuomone tai absoliuti nesąmonė blink.gif Man tie ekstraseansininkai tikri šarlatanai ir kelia siaubą bei pasipiktinimą ant tų žmonių kurie jais aklai tiki mad.gif .Kaip gali kaži koks žmogus numatyti ateitį ir tas pats su tais vardais.Kaži kažkokia nesąmonių nesamonė blink.gif Mamka nedurniuok ir duok vaikui tokį vardą kuris jums patinka,o ne kuris kažiką reiškia dry.gif
Atsakyti
blink.gif blink.gif blink.gif pirma kart girdziu, tokius dalykus????? blink.gif blink.gif blink.gif
Atsakyti
vaikui varda rinkti tai jau tevu reikalas, o ne sarlatanu
Atsakyti
Kad sarlatanai varda rinktu mano vaikui? Bredas kazkoks--Resize_Images_Alt_Text--.
Atsakyti
Tai gal su ekstrasensu tarsies ir del auklejimo? Absurdas ohmy.gif
Atsakyti
Skaitau ir netikiu savo akim ,kad ekstraseansas turi patart varda rinktis blink.gif tai gal ir kaip vaika darytis irgi turi jis patart doh.gif
Atsakyti