Įkraunama...
Įkraunama...

Ar tariatės dėl vardų su ekstrasensais,

Apklausa: ar dėl vaiko vardo verta kreiptis pas ekstrasensus, parapsichologus; (210 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
sakyčiau, jei labai nori, tai gal su astrologu pasitark laugh.gif bus įdomiau, kokį vardą Tavo mažiukui žvaigždės lemia thumbup.gif
Atsakyti
jo cia tai geras- su ekstrasensais tartis laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif nu prisizvengiau, o gal rimtai cia buvo klausiama blink.gif


P.S. o jeigu rimtai - tai jau geriau su supermamkomis pasitarti thumbup.gif jeigu jau iskilo koks klausimas, i kuri pati nesurandi atsakymo wink.gif


Atsakyti
Asmeniskai nematau cia nieko juokingo.
Atsakyti
Siaip tai yra teorija, kad vardas turi reiksmes zmogaus charakteriui (vardas cia yra vardas ir pavarde bendrai). Toki dalyka nagrineja numerologija, o ne ekstrasensai.
Jei idomu, yra vienas puslapiukas lietuviu kalba, kuriame galima butu pasiieskoti, kokias savybes vaikui duotu vienas ar kitas vardas su turima pavarde:
http://www.powerstre...agija/index.htm
Ten yra ir daugiau dalyku, susijusiu ne tik su vardu, bet ir su gimimo data.

Siaip kazkur skaiciau, kad motina intuityviai jaucia, koks turetu buti vaiko vardas, nes tik jos rysys su kudikiu yra pats artimiausias.
Atsakyti
Na jau ko ko negalima,tai kad kazkoks svetimas zmogus nulemtu tavo vaiko varda.Juk kas yra ekstrasensas?Ar yra nors vienas tikras?Visi cia apsisaukeliai tik,kurie savo tokiu"geranoriskumu'gali tik blogiau padaryt sad.gif Duodama varda kito zmogaus pasiulyta,tiesiog va kaip ekstrasianso,tu mazini savo vaiko aura,tu jau nuo jo,dar net negimusio,nuimi apsauga ikisdama i ja svetima zmogu.Vardas turi ateit pats,juk buna kad nusprendi duot varda vienoki,o kai gimsta duodi toki,apie kuri net negalejai pagalvot,kuris tau net gal atrode nemielas,o kai gime lelius,tas vardas tiesiog pats prikibo prie jo biggrin.gif Jau kai leliukas uzsimezga,jis turi sau skirta varda,va tep rolleyes.gif
Atsakyti
Man tai net minčių tokių nekilo huh.gif
Jei tau taip norisi, tai nieko blogo nematau. Aš kai tokiais dalykais nelabai tikiu, tai klausiau vyro wink.gif tongue.gif
Atsakyti
Marazmas: niekad net tokia mintis i nebuvo kilus blink.gif
Atsakyti
Na, pabusiu as balta varna

Buvau pas A.Zolotoriene, kas ka apie ja galvoja, kiekvieno reikalas.
Bet apie vyra, apie mane, apie vyresnele, skaite kaip is knygos blink.gif
O apie mazele paklause, kodel toki varda daviau "Martyna"
- susapnavau, sakau.
- negeras ,sako,vardas.Ir pasake kodel.
Zadu keisti, va
Gal ir nubludau
Atsakyti
Kivi, o kodel vardas negeras? Aplamai negeras, ar tavp dukrai netinka?
Atsakyti
Aplamai negeras, bet nesakysiu kodel, nes daug mamu tuo netiki, ir busiu nesuprasta. O man dar papildomai negeras. Jei idomu, gal parasyti asmenine rolleyes.gif ?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kivi: 16 birželio 2004 - 11:43
QUOTE (zanet @ 2004 06 13, 13:31)
Siaip tai yra teorija, kad vardas turi reiksmes zmogaus charakteriui (vardas cia yra vardas ir pavarde bendrai). Toki dalyka nagrineja numerologija, o ne ekstrasensai.
Jei idomu, yra vienas puslapiukas lietuviu kalba, kuriame galima butu pasiieskoti, kokias savybes vaikui duotu vienas ar kitas vardas su turima pavarde:
http://www.powerstre...agija/index.htm
Ten yra ir daugiau dalyku, susijusiu ne tik su vardu, bet ir su gimimo data.

Siaip kazkur skaiciau, kad motina intuityviai jaucia, koks turetu buti vaiko vardas, nes tik jos rysys su kudikiu yra pats artimiausias.

As savo pirma dukrele 3men. nu nekaip negalejau pavadint,nei vienas vardas nelipo,paskiau vyras nuejo ir uzregistravo ja kaip Rima,nes jo vardas Rimantas,tai sake tiegul kaip tevo buna.
Nu ir panasus abu , pasiute ir nepaiso svetimos nuomones.Net isvaizda ju panasi kaip du vandiens lasai.
Sunu pavadino to vardumkuris jau buvo sugalvotas dar kaip draugavom ir svajojom apie sunu.
O treciai lialkai,daviau varda kuris tiko labiausiai,nes taip pat trys menesius vaikas neturejo vardo,o viena ryta atsikeliau ir sau pasakiau-mano mergaite bus Anzelika!Nu ir galiu pasakyt jai tinka,net labai!
Atsakyti
unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zapuks: 16 birželio 2004 - 12:17