Įkraunama...
Įkraunama...

Ar tariatės dėl vardų su ekstrasensais,

Apklausa: ar dėl vaiko vardo verta kreiptis pas ekstrasensus, parapsichologus; (210 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
QUOTE (kivi @ 2004 06 16, 11:43)
Aplamai negeras, bet nesakysiu kodel, nes daug mamu tuo netiki, ir busiu nesuprasta. O man dar papildomai negeras. Jei idomu, gal parasyti asmenine rolleyes.gif ?

Visu pirma, tai A.Zalotoriene - ne ekstrasense wink.gif .
O man tai irgi parashyk, kodelgi tas vardas negeras g.gif . Lauksiu smile.gif .
Atsakyti
QUOTE (ChikuRaku @ 2004 06 16, 14:47)
Visu pirma, tai A.Zalotoriene - ne ekstrasense wink.gif .
O man tai irgi parashyk, kodelgi tas vardas negeras g.gif . Lauksiu smile.gif .

Neuzvedinesiu ,gi, kitos temos "Ar Tarėtės Dėl Vaikų Vardų Su Astrologais", ar ne?
tongue.gif
Gerai, rasau tau
Atsakyti
O as tikiu , kad vardas zmogui reiskia daugiau , negu kazkoks pavadinimas , kad butu kaip kreiptis i ji... Ir tikiu , kad varda vaikeliui turi duoti jo mama , kai dar laukiasi . Ir zinau , kad vardo pakeitimas gali pakeisti ir likima. Ir zinau , kad vardo negalima trumpinti , nes taip gali prisaukti zmogui ligas . O jei iskiltu klausimu , renkant vaikui varda , tai pasikonsultuociau su nusimananciais zmonemis , kuriais pasitikiu , bet nuspresciau pati . Isvis gyvenime dazniau vadovaujuosi nuojauta ir vidiniu balsu.
Sekmes visoms ir isminties . smile.gif
Atsakyti
na man tikrai neatrodo, kad del vardo verta tartis su ekstrasensu, nors kas labai tiki tokiais dalykais gali nueiti ir paklausti su kokiu vardu jo vaikas butu laimingiausias smile.gif
Atsakyti
Man darosi įdomu, kad gal jau ir renkantis sauskelnes pradėsime tartis su ekstrasensais, nes juk sauskelnių tokia gausa, o kaip žinoti, kurios jūsų vaikui pačios geriausios? O gal taip mados dalykas, ateinantis iš "viršūnių", kai dėl kiekvieno žingsnio tariamasi su ekstrasensais, nes nebepasitikima savo jėgomis? Įdomu, kas mūsų tautos basanavičiams, kudirkoms, čiurlioniams ieškojo ekstrasensų, kokius darželius ir prestižines mokyklas jie lankė? Gimė žmogus - atsinešė savo lemtį, gabumus, charakterį...
Atsakyti
vyro giminaitė tarėsi su ekstrasense dėl vaikelio vardo wink.gif
nu ką aš žinau unsure.gif ekstrasensė tik pasakė koks skiemuo turėtų būti ,pvz "go"
toliau priklauso nuo tėvų fantasy biggrin.gif Gogo arba Godo-ai nu čia juokauju , visai gražų vardą parinko Goda thumbup.gif dar buvo variantas Agota
Atsakyti
mano mama lanko kazkoki tai kluba pas zalatoriene,todel kai gime pats pirmasis anukas ji snekejosi su ja ar gerai duoti vaikui varda "kajus" (nes visi juokesi is tokio vardo,kuri as isrinkau ir tik tokio vardo norejau savo sunui) wink.gif kai ji pasake,kad geras ir grazus vardas ir kad vaikui gimusiam tokia diena jis labai tinka, naujai iskepta bobute stojo i mano puse,taip mano vaikas ir turi savo varda (kuris beje man "sove i galva" gulint su vaiku ant krutines ant gimdymo stalo laugh.gif )

kai laukiausi dukrytes,galvojau,kad ji bus adrija...bet gimusi ji buvo nepanasi i ja wink.gif todel namie vel vartem vardu zodynus ir as isrinkau varda "elija",vyras "mija" ir dar pridejom ta "adrija" ir mano mama vel ejo pasikalbeti pas zalatoriene.ji pasiule tokius vardus : "jurgile" (nes gime per jurgines),"venta","veja"(nes pagal gimimo data ir visoki ten kazkokiu planetu isidestyma mergyte turetu buti kaip vejas,t.y. labai judri ir nesedinti vietoje) ir manaji "elija".vyrui aisku tai nelabai patiko,tuo labiau pats faktas,kad kazkokia zalatoriene rinks vaikui varda biggrin.gif kazkiek dar mastem ir apsisprendem,kad ji bus "elija".ir dabar aisku labai dziaugemes wub.gif beje ji tikrai kaip vejas,todel ir vardas "veja" butu labai jai tikes...

daug kas tuo netiki ar nekreipia demesio i tokius dalykus wink.gif bet man kazkaip tai svarbu,kad vardas deretu su pavarde,kad atitiktu pati zmogu (juk astrologai ziuri i planetas,i ju isidestyma tuo metu ir zino koks bus tas vaikas)

beje dabar laukiuosi trecio ir del vardo irgi eisiu konsultuotis pas ja.na nebent tik gimus vaikui i galva ateis kazkoks vardas rolleyes.gif nes gimus vaikui mamos intuicija pasako koks vardas geriausiais jos vaikui wink.gif

va kaip heart.gif
Atsakyti
Sveikos, mamytes!
O as galvojau, kad as viena tokia isprotejus blink.gif , nes as irgi tariausi del savo dukrytes vardo. Buvau sugalvojus tris vardus savo zuikui - Dominyka, Klaudija ir Aleksandra. Ir pasirodo jie visiskai jai netinka. Tai liepe pasidaryt nauja sarasa vardu ir ateit dar karta. Ir is 12 vardu tiko tik 2 - Ausrine arba Saule. Man aiskino, kad mano dukrytes vardas turi asociuotis su "sviesa". Tai apsistojom ties Ausrine, nors dar neuzregistravom! Labai norejau sustresnio vardo, bet...
As tikiu tokiais dalykais, todel ir nuejau pasikonsultuoti. Daug kam juokinga, bet kiekvienas pasirenka kuo tiketi. Juo labiau, kad konsultuojantis del kitu dalyku - niekad neprasaudavo. As buvau pas tokia Genute Rotusej, labai faina moteriske!
Atsakyti
sad.gif sakyciau ne vardas nulemia zmogaus likima, o zmogus nulemia vardo likima...

karta maciau tokia situacija... viesoj vietoj moteriske sauke 3 metu pypli "Ei, Adolfai!" Aplinkiniai kazkaip peciais traukyt pradejo. Net ir mano mama man sako... nu cia dabar... sugalvok tu man toki varda duoti... kaip Hitleris... aisku, mazas vaikas ir Hitleris visai ne prie ko... bet wa zmonems asocijacijos kazkaip neigiamos kyla... unsure.gif

o del ekstrasensu ir visokiu tenais abejoju ar verta... svarbiausia kad tevai pasikliautu sveika nuovoka ir pagalvotu kaip vaikui bus su tam tikru vardu gyvent...
Atsakyti
Ne, o ir kam to reikia?
Atsakyti
QUOTE(*MAGIC* @ 2004 06 16, 14:58)
O as tikiu , kad vardas zmogui reiskia daugiau , negu kazkoks pavadinimas , kad butu kaip kreiptis i ji... Ir tikiu , kad varda vaikeliui turi duoti jo mama , kai dar laukiasi . Ir zinau , kad vardo pakeitimas gali pakeisti ir likima. Ir zinau , kad vardo negalima trumpinti , nes taip gali prisaukti zmogui ligas . O jei iskiltu klausimu , renkant vaikui varda , tai pasikonsultuociau su nusimananciais zmonemis , kuriais pasitikiu , bet nuspresciau pati . Isvis gyvenime dazniau vadovaujuosi nuojauta ir vidiniu balsu.
Sekmes visoms ir isminties . smile.gif


Visiskai su tavim sutinku,todel ir mastau varda ir butinai reksme pasiziuriu. drinks_cheers.gif O del ekstraseanses net nepagalvojau,bet manau kad varda butinai turi isrinkti tik tevai.O ypac mamoms duota intuicija,kuri padeda vaikuti apsaugoti.Neveltui yra eilerastis,kad mama tai angelas sargas 4u.gif
Atsakyti
tariausi su vyru ir vyresniais vaikais... 4u.gif
su ekstrasensais net minties nebuvo schmoll.gif
Atsakyti