Įkraunama...
Įkraunama...

Ar tariatės dėl vardų su ekstrasensais,

Apklausa: ar dėl vaiko vardo verta kreiptis pas ekstrasensus, parapsichologus; (210 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
QUOTE(MariDona @ 2010 08 16, 14:46)
Mano nuomone, nebūtina dėl to eiti pas ekstrasensus.. neseniai žurnale JI buvo straipnis apie vardus, galima sakyti, viską ir sužinai iš jo. Ką įsiminiau labiausiai, tai, kad skardi pirmoji vardo raidė nėra gerai, paskui, kad jei mergaitei duosi vyrišką vardą, ji bus berniukiška, ir atvirkščiai... Taip pat reikia pasistengt, kad skambesiu vardelis derintųsi su pavarde... daugiau nepamenu smile.gif  kiek tame tiesos ir tikrumo, kas ten žino g.gif


Mano pavardes pirmoji raide skardi, gal tai irgi nera gerai? g.gif Jei rimtai, netikiu tokiais dalykais. Va kad vardas su pavarde turi gerai skambeti, tai faktas. Man bene baisiausias neskambejimo atvejis yra Tauras Stumbrys biggrin.gif

O kas del ekstrasensu, tai as jais irgi netikiu. Girdejau apie kazkokia moteri, kuriai ekstrasensas pasake, kada jos vaikui geriausia gimti, ir nors buvo anksciau termino, ji sugebejo itikinti gydytoja, kad jai cp ta diena padarytu doh.gif Tai tas vardu rinkimas pas ekstrasensus yra toks pats nesamoningimo lygis doh.gif
Atsakyti
niekada gyvenime nesitarciau su jokiais astrologais ar dar ten kokiais del savo vaiku vardu, manau tik mamos sirdis ir nuojauta gali pasakyti, kad tas vardas butent sitam mazyliui, o beto juk pats zmogus renkasi savo gyvenimo kelia, o ne vardas
Atsakyti
ne, net nemąstėm apie tai.. schmoll.gif
Atsakyti
Nu jau ne schmoll.gif
Atsakyti
O kaip ekstrasensas gali nusprest, koks vaikui tinkamas vardas? Juk kazin, ar einama pas ekstrasensa po vaiko gimimo. Tarkim, pasako, kad dukra reikia pavadint Jurate, o sunu - Martynu. Nu bet jei negrazus tie vardai tevams, jei jie asocijujasi su nemaloniais dalykais?
Kazkoks absurdas.
Atsakyti
Tikrai nesitarėm ir manau, kad čia nesąmonė smile.gif
Atsakyti
QUOTE(*Hadija* @ 2010 09 08, 00:35)
niekada gyvenime nesitarciau su jokiais astrologais ar dar ten kokiais del savo vaiku vardu, manau tik mamos sirdis ir nuojauta gali pasakyti, kad tas vardas butent sitam mazyliui, o beto juk pats zmogus renkasi savo gyvenimo kelia, o ne vardas



thumbup.gif pritariu 100 proc>-
didžiasia nesąmonė, jei jūsų vaikui rinks vardą svetimas žmogus:-
Atsakyti
Joks ekstrasensass geriau nepazysta vaiko, nei patys tevai.Taip kad ir vardo niekas geresnio neisrinks nei tevai.
Atsakyti
QUOTE(lacham @ 2011 05 29, 12:36)
thumbup.gif pritariu 100 proc>-
didžiasia nesąmonė, jei jūsų vaikui rinks vardą svetimas žmogus:-

QUOTE(nerilesmama @ 2011 05 29, 13:19)
Joks ekstrasensass geriau nepazysta vaiko, nei patys tevai.Taip kad ir vardo niekas geresnio neisrinks nei tevai.


drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif o tos mamytės,kurios eis pas ekstrasensą dėl vardo patarčiau į gyvenimą žvelgti paprasčiau 4u.gif
Atsakyti
absurdas kažkoks.
su kuo patarčiau "tartis" tai su savo nuojauta. mano pirmas vaikas kai gimė, vardas buvo išrinktas iš anksto, tačiau pamačius vaiką, iškart supratau jo vardą (nors apie tokį tikrai nebuvau galvojusi). deja, nusileidau vyrui ir likau prie "iš anksto nuspręsto" varianto.
dabar vaikas paaugo ir kažkada man sako (nors prie jo ta tema niekada nesu kalbėjusi): mama, norėčiau kad mano vardas būtų TOKS (kokiu jį ir mačiau gimusį...) blink.gif viską tie vaikai žino, o mamos nuojauta vistik reikia pasikliauti... labai gailiuosi, kad kažkada jos nepaklausiau... bent jau pirmasis mano vaikas tikrai ATSINEŠĖ savo vardą, tik mama jo neįmatė doh.gif
Atsakyti
tikrai NE
Atsakyti
Ne nesitariau pati turiu nuomone ir nuojauta koki varda savo vaikui varda ,nes mama vaikui varda turi rinkti tongue.gif
Atsakyti