Įkraunama...
Įkraunama...

Ar ir vėl duotumėte tą patį vardą savo vaikui?

Taip!
Atsakyti
taip, manau duočiau wink.gif
Atsakyti
Zinoma! Abiem dukrytem tinka ju vardai,o ir jos vardus atitinka smile.gif Vyresnelei eina sesti,bet ne karto negalvojau,kad reikejo duoti kita varda smile.gif
Atsakyti
TAIP bigsmile.gif
Atsakyti
Tikrai taip, neisivaizduoju vaiko su kitu vardu wub.gif
Atsakyti
Nelabai kas įsivaizduoja savo vaikų kitais vardais, bet jei būtų galimybė laiką pasukti atgal, tai kažin kaip būtų smile.gif
Atsakyti
Mergaitei duociau kita varda, ne toki populiaru kaip buvo pries 6 metus, gal kokio stipresnio paieskociau,lengva sakyti kai matai ja dabar ir kas jai dabar tiktu, o mazytei tai ka ten pgl bruozus tinkanti ir sugalvosi
Atsakyti
Tikrai taip smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Erina @ 2006 02 23, 12:37)
Aš kai tik įregistravom savo mažulę tai net buvau pradėjus galvot, kad negerai padariau duodama tokį vardą vaikui. Ypač kai susitinki gatvėj kokią kaimynę ar bendradarbę tai tuoj klausia vardo, ir vieniems gražus, kitiems negirdėtas, bet nieko nesako, kiti pakomentuoja kas čia per vardas, nelietuviškas ir t.t. bet tas vardas prilipo ir kitaip savo mergicos neįsivaizduoju. Mano mergica vardu Vesta ir nenorėčiau, kad ji būtu kokiu nors kitu vardu.


Mano panele irgi Vesta,man vienas graziausiu vardu wub.gif

Sunaus taip pat labai patinka ir mums ir jam paciam,nors daug kas galvoja kad mes jam davem kitoki varda ir ji vadinam trumpiniu.

Laukia dar vienas atsakingas darbelis sugalvoti vardeli busimam leliukui wub.gif
Atsakyti
Net nebuvau pagalvojus apie tai kol neperskaičiau šitos temos pavadinimo. mastau.gif Vardas tobulai tinka mano vaikui.
Atsakyti
Oi ne, vardo nei už ką nekeisčiau, dėkoju Dievui, kad per didelį sutapimą iš viso šį vardą suradau. Mano dukrelei jis labai tinka smile.gif
Atsakyti
Vesta mano vyras taip pat labai norejo, bet davem Gretute, o berniuko vardu esu labai patenkinta,Oskaras, bet ir vel ju kaip grybu auga po lietus biggrin.gif
Atsakyti