Įkraunama...
Įkraunama...

Ar ir vėl duotumėte tą patį vardą savo vaikui?

O va as pirmagimei keisciau... Kamile ji... doh.gif Vyras isrinko... lotuliukas.gif jai tinka, nes ji sviesi, melynake, bet man kazkaip, nelabai.

Vadinu ja MILE. O ir jai labiau patinka. Manau, ji bus is tu, kuri nores paaugusi pasikeisti varda... verysad.gif
Atsakyti
O AS LABAI DZIAUGUOSI SAVO VAIKU VARDAIS thumbup.gif thumbup.gif -NIKAS-
Atsakyti
Man mano vaiku vardai patys paciausi ir niekada nekeisciau ju i jokius kitus blush2.gif
Atsakyti
Taip taip taip milijoną kartų duočiau tą patį vardą, nes dukrytei jis labai tinka. Kas pamato sako "nu tikra saulytė" smile.gif . Labai linksma mergytė mūsų ir vardas Saulė labai tinka thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(angelface @ 2013 07 23, 10:31)
Taip taip taip milijoną kartų duočiau tą patį vardą, nes dukrytei jis labai tinka. Kas pamato sako "nu tikra saulytė" smile.gif . Labai linksma mergytė mūsų ir vardas Saulė labai tinka thumbup.gif


Kur jai tą vardą uždėjot? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jealousa: 25 liepos 2013 - 08:06
QUOTE(Jealousa @ 2013 07 25, 09:06)
Kur jai tą vardą uždėjot?  g.gif

Niekur nedėjo, davė smile.gif O duoti vardą yra gerai, kaip ir suteikti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(HappyAngel @ 2013 07 25, 09:42)
Niekur nedėjo, davė smile.gif O duoti vardą yra gerai, kaip ir suteikti smile.gif


Aha, pataisė, nes buvo uždėjau lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Jealousa @ 2013 07 26, 09:57)
Aha, pataisė, nes buvo uždėjau  lotuliukas.gif

Tai kad neredaguota žinutė ir Jūsų citatoje matosi, kad parašyta duočiau, ne dėčiau smile.gif Pataisyti taip, kad neliktų žinutės redagavimo žymos neįmanoma nariams. Turbūt ne taip perskaitėte "ant greitųjų" smile.gif
Atsakyti
Savo vaikus pavadinčiau tik taips pačiais vardais, labai jiems tinka ir kitų neįsivaizduoju. Mergaitei vardą išrinkom dar kai buvo nėštumo pradžia, o berniukui buvo sunkiau gerokai, kai jau gimė-pavadinom vienu, nu bet niekaip nelipo tas vardas vaikui, neapsiversdavo liežuvis juo vadinti. Tai kai buvo mėnuo su viršum susėdom ir nusprendėm, kad reikia kitą galvot. Ir uždėjom tokį, kuris iškart prilipo vaikui wub.gif . O va turim pažįstamus, kurie savo vaikui uždėjo tokį vardą, na... pretenzingą, ir netinka jis, net pagal išvaizdą netinka. O geriausia, kad net tėvai jos vardu tuo nevadina. verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo __snowflake: 12 rugsėjo 2013 - 09:53
Aš taip pat nekeisčiau, kažkaip prilipo, sunkiai įsivaizduoju dabar su kitais vardais ax.gif
Atsakyti
Deja, bet mano nuomonė pasikeitė, jau rinkčiau gal ir kitus vardus g.gif
Atsakyti
Dukrai jau 5 metai tikrai nekeisčiau jos vardo i kita. 6 metus iki jos gimimo zinojau kad jei bus dukra tai tikrai duosiu ta varda. 4u.gif
Atsakyti