Įkraunama...
Įkraunama...

Sporto klubai Kaune-VII

gal kas nors gali pasakyti savo nuomonę apie sporto klubą KRONAS
Atsakyti
QUOTE(Sagittarius @ 2011 03 09, 19:51)
gal kas nors gali pasakyti savo nuomonę apie sporto klubą KRONAS



jei apie esantį Rasos gimnazijoj , tai teko palankyti mėnesiuką , bet ne itin patiko , nes vietos labai labai mažai unsure.gif o kai dar prisirinkdavo daugiau sportuojančių tai nei kuo kviepuot , nei prasilenkt , o ką jau kalbėti apie eiles prie treniruoklių.... blink.gif tvarka persirengimo kambaryje siaubinga , dušas ne kokio kvapo , švaros jokios.... kadangi šalia gyvenau , tai po treniruotės krosiukas namo į dušiuką thumbup.gif
Papildyta:
gal kuri žinote ar penktadienį - kovo 11 d. - dirbs Dainavos sporto klubas ?
Atsakyti
Sveikos mirksiukas.gif 4u.gif o kaip sporto klube "Didysis grifas" su turimais treniruokliais? Iš jų puslapio, tai nelabai didelis pasirinkimas unsure.gif Aišku, už tokią kainą nereikia norėti...Bet kiek žiūriu nuotraukose pagrinde štangutės, svarmenys, prisitraukimams daryti turnikai biggrin.gif Kokių dviračių nei nėra tikriausiai g.gif O man reikia pagrinde orientuotis į apatinę dalį, šlaunų, užpakaliuko tobulinimą blush2.gif
Papildyta:
Ir dar domina sporto klubas XXL, esantis,jei gerai pamenu, Taikos pr. 32 ax.gif Nei puslapio neturi jie, nieko, tai nei kainų rast įmanoma, nei pan. O gal ten šiaip tik vyriokai renkasi, pasikačialinti rimtai biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Caramele: 09 kovo 2011 - 20:07
QUOTE(__fittnessiukas__ @ 2011 03 09, 19:27)
gal kuri žinote ar penktadienį - kovo 11 d. - dirbs Dainavos sporto klubas ?


Dirbs šeštadienio grafiku. Nuo 9 iki 16 val. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(gummy bear @ 2011 03 09, 21:37)
Dirbs šeštadienio grafiku. Nuo 9 iki 16 val. mirksiukas.gif



valio thumbup.gif treniruotės nenukentės smile.gif

beje , kaip pačiai sekasi ruoštis bikini sezonui?
man tai svoriukas sustojo kritęs.... verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Caramele @ 2011 03 09, 20:15)
man reikia pagrinde orientuotis į apatinę dalį, šlaunų, užpakaliuko tobulinimą blush2.gif

Tam nebūtinai reikalingi treniruokliai mirksiukas.gif
Nuo fitnes-jogos kuo puikiausiai tvarkosi šlaunys ir užpakaliukas. Tik dabar bėda - vėl neturiu ką rengtis doh.gif

__fittnessiukas__ tau gal jau nebėr kam krist? Pagal entuziazmą tai tu man tokia uch atrodai. Sakau, gal jau nukrito ko nereik ir dabar raumenai auga tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Caramele @ 2011 03 09, 21:15)
Sveikos mirksiukas.gif 4u.gif  o kaip sporto klube "Didysis grifas" su turimais treniruokliais? Iš jų puslapio, tai nelabai didelis pasirinkimas unsure.gif  Aišku, už tokią kainą nereikia norėti...Bet kiek žiūriu nuotraukose pagrinde štangutės, svarmenys, prisitraukimams daryti turnikai biggrin.gif Kokių dviračių nei nėra tikriausiai g.gif  O man reikia pagrinde orientuotis į apatinę dalį, šlaunų,

kiek atsimenu tai grife yra tik du dviraciai, kazkada buvo ir slides, bet tie dviratukai naudojami tik apsilimui, niekas prie neuzsisedi smile.gif o siaip yra treniruokliai, aisku vietos neperdaugiausia, bet sportuot tikrai galima, daug pratimu duoda treneris, kuriuos darai pati, o ne trenirukliu pagalba ir pan.

AR YRA PANU LANKANCIU SP BALTUS? klausimukas, girdejau kad labai giria Nijoles treniruotes, kuo jos ypatingos? ir sake kal labai stiprios treniruotes, ar teisybe, is savaitgaliu rytais kas ten buna per " smagusis savaitgalis", ir dar vienas klausimas penktadieninio treniruote "the mix"?kas ten vyksta?aciu
Atsakyti
QUOTE(__fittnessiukas__ @ 2011 03 09, 21:40)
beje , kaip pačiai sekasi ruoštis bikini sezonui?
man tai svoriukas sustojo kritęs....  verysad.gif


Tą patį, kaip ir Irunia pagalvojau. Gal tikrai nebėra kam kristi? bigsmile.gif

O tu laikaisi tų mitybos taisyklių, kur trenerė rekomendavo?

Man iki bikinio sezono dar toli doh.gif Gerai, kad LT vasara vėlyva lotuliukas.gif O šiaip tai šį kartą stengiuos į svarstykles per daug nežiūrėti, daugiau į veidrodį. Galėtų svarstyklės ir 100 kg rodyti, svarbu, ką veidrodis rodo ax.gif
Atsakyti
QUOTE(gummy bear @ 2011 03 10, 14:56)
Tą patį, kaip ir Irunia pagalvojau. Gal tikrai nebėra kam kristi? bigsmile.gif

O tu laikaisi tų mitybos taisyklių, kur trenerė rekomendavo?

Man iki bikinio sezono dar toli doh.gif Gerai, kad LT vasara vėlyva lotuliukas.gif O šiaip tai šį kartą stengiuos į svarstykles per daug nežiūrėti, daugiau į veidrodį. Galėtų svarstyklės ir 100 kg rodyti, svarbu, ką veidrodis rodo ax.gif



aš visada surasiu nuo kur reikia numesti lotuliukas.gif
bet iš tiesų tai dar tikrai yra riebaliukų..... verysad.gif laikausi trenerės mitybos taisyklių , o savaitgaliais pasilepinu kaip ir leidžiama smile.gif
tai jau tikrai , gerai , kad LT vasara vėlyva , dar daaaug laiko susitvarkyti figūrytę thumbup.gif o pati prisižiūri maistuką ar tik sportuoji? pagal programą ar pati? beje , kiek kartų per savaitę sportuoji? smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Irunia @ 2011 03 10, 12:55)
Tam nebūtinai reikalingi treniruokliai  mirksiukas.gif
Nuo fitnes-jogos kuo puikiausiai tvarkosi šlaunys ir užpakaliukas. Tik dabar bėda - vėl neturiu ką rengtis  doh.gif

__fittnessiukas__ tau gal jau nebėr kam krist? Pagal entuziazmą tai tu man tokia uch atrodai. Sakau, gal jau nukrito ko nereik ir dabar raumenai auga  tongue.gif



na užsispyrus tai tikrai esu , ir nepasiduodu kol nepasiekiu savo mirksiukas.gif
tik , kad tikrai yra ką mesti , o raumenų auginti tai tikrai nesinori , į kultūrizmą nepretenduoju lotuliukas.gif smile.gif
Atsakyti
Sveikutės ax.gif Atėjo laikas ir man jau prisiruošti eiti į sporto klubą, tik didžiausia bėda išsirinkti.. Esu iš Šilainių, tai noriu kad klubas būtų prie namų smile.gif Kokį galite pasiulyti? Noriu sutvirtinti pilvuką, nes pati esu labai lieknutė, bet pilvukas labai jau ištižęs, ta prasme lašinukų yra ir toks ne savo formoj biggrin.gif Mastau apie impuls sporto klubą.
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif Planuoju eiti i Boxing blast sporto klube "Fankas". Gal kuri nors lankote? Noriu paklaust, ar ten labai daug zmoniu susirenka i tas treniruotes? Nes norisi kazka ismokti, o jei minia zmoniu, tai nelabai ka ir matyciau.. g.gif
Atsakyti
Atsimenu tas treniruotes, fainos tikrai biggrin.gif Nebijok, matysi viską 4u.gif
Atsakyti