Įkraunama...
Įkraunama...

Įveriami auskarai

QUOTE(MELDA @ 2006 03 05, 00:13)
O gal žinote, kur veria auskariukus į  akupunktūrinius taškus.
Ar būtinai po gydomųjų reikia nešioti rinkutes, kad nekitų prie rūbų ir pan. smile.gif

mano nuomone nelabai ten ir pataiko i tuos taskus,nes duriausi pries 20 metu,aisku gal jau viskas tobuliau,bet i akiu taskus man taip ir nepataike,o su laiku rega silpneja,nu nezinau cia jums spresti,as duriau grozio salone ir visai patenkinta,o auskariukus gali vert ne butinai rinkutes,mums nkibo tik paprasciausiai pradejo krapstineti ir nukrisdavo galiukas uztat ir pakeitem,gal jum viskas bus gerai.Man asmeniskai buvo graziau mano mergytei kai buvo su gydomaisiais,nes jie tamsiai bordo o jos akytes rudos,bet ka padarysi jei krapsto,bet tai nereiskia kad ir jums gali kas nors panasiai but,bet jei nori tai siuliciau kuo anksciau verti,nes kai bus 2 ar 3 metu tai jau bus sunkiau
Atsakyti
QUOTE(MELDA @ 2006 03 05, 01:13)
O gal žinote, kur veria auskariukus į  akupunktūrinius taškus.
Ar būtinai po gydomųjų reikia nešioti rinkutes, kad nekitų prie rūbų ir pan. smile.gif

Mes ir gi duremes ausytes grozio salone.
Man ir auskariukai gydomieji labai grazus.
Buna auskariuku gi visokiu ,svarbu kad vaikas nepamestu.
Atsakyti
O nakčiai auskariukus išimat? Kokia pradurtų ausyčių priežiūra? Ir kokiu metų laiku kažin geriau durti? Norėčiau dabar, bet, galvoju, gal negerai bus kai kepurytę vis dėsiu, vis dirginsiu skylutes g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo fleita: 07 kovo 2006 - 10:39
QUOTE(fleita @ 2006 03 07, 12:22)
O nakčiai auskariukus išimat? Kokia pradurtų ausyčių priežiūra? Ir kokiu metų laiku kažin geriau durti? Norėčiau dabar, bet, galvoju, gal negerai bus kai kepurytę vis dėsiu, vis dirginsiu skylutes g.gif

mes dukriukui valentino dienos proga pradureme ausytes,nors norejome pavasari galvojau atsils nereiks kepurytes deti.O priziureti tai labai paprasta pora kartu pravalyti su spiritu,nelabai cia sudetinga.O auskariuku mes neisimame.Ji labai megsta miegoti ant sonelio galvojau bus tragedija,bet gerai nakti ismiegojo.
Atsakyti
Man labai grazu auskariukai mazoms panelytems wub.gif

Bet savo dukrytei nedursiu, nes turiu keleta priezasciu, kodel manau kad nereik. Pasidalinsiu ir su jumis savo pamastymais:

- vaikai yra neatsargus. Labai bijau, kad kada kur besikarstydama neuzkabintu savo auskariuko ir neissiluptu, ypac jei tai rinkute. Mergaites irgi buna geros "pajodzergos" biggrin.gif , turbut ne viena is musu neuzaugo nesikarstydama po medzius, tvoras ir pan. biggrin.gif

- vaikai buna ziaurus. Turbut irgi ne paslaptis, kad jaunos panelytes, na kad ir tokios jau mokyklinio amziaus, musasi. ax.gif Pati prisismenu, kad su sese ar draugem kartais prieidavom iki mustyniu, kaip kibdavom i plaukus ir pan. Tokia minute galima ir i auskara isikibt ( tycia ar netycia). Be to, esu maciusi kaip atrodo ausis, is kurios buvo isluptas auskaras wink.gif


Labai linkiu jaunoms panelytems grazioms vaiksciot, ir nepakliut i mano aprasytas situacijas 4u.gif
Atsakyti
Aš gailiuosiu kad neįveriau mergaitėms auskariukų kai gimė, nes tada atrodytų joms kad taip turi būti. Dabar joms 1.4 metų , kažin jei dabar įverčiau jos neplėštų jų iš ausyčių, ar geriau palaukt iki kol supras kas tai per daiktas? Noriu pradūrti ir nesiryžtu.
Atsakyti
Mūsų dukrytei 1,3 m, tai preitą savaitę pradūrėm ausytes. Labai bijojau ar leisis ir kad nesidraskytų ir kad leistų prižiūrėti. Nei viena baimė nepasiteisino, nes praduriant beveik neverkė, pirmą vakarą čiupinėjo, bet netempė, valyti ausyčių neleido tik pirmą vakarą, o dabar jau pati buteliuką su vandenilio peroksidu atneša smile.gif . Tikuosi, kad visas traumas, susijusis su auskariukais aplenksim, nors ji pas mus ir labai judri yahoo.gif
Atsakyti
As praduriau savo panai ausytes,ir jokios cia baimes aisku kaip dure tai ziaurei reke,bet labai greitai ir pamirso.Labai graziai uzgijo ir greitai.Taip kad drasiau thumbup.gif
Atsakyti
As savo dukriukui auskariukus yveriau 10men. Ausytes uzgijo labai lengvai ir greitai. Jau beveik 3m. kaip su auskariukais ir kolkas tfiu tfiu tfiu, kad neprisisnekejus jokiu traumu su auskarais neturejom schmoll.gif Gydomuosius auskariukus pakeitem y rinkutes po poros menesiu po iverimo.
Atsakyti
aš net nebuvau apie tai pagalvojus ax.gif , gal dėl to, kad mano dukrytė dar labai maža 2.gif
bet vistiek manau, kad nedursiu nes pavyzdžiui aš ausis prasidūriau jau suaugus, bet vistiek buvo didelis dziaugsmas - prisimenu ta dieną ir aplinkybes, kuriomis ryžausi bigsmile.gif - tai buvo tarsi kažkoks ypatingas įvykis po kurio negalėjau kurį laiką nuo veidrodžio atsitraukt ir savim atsidžiaugt blush-anim-cl.gif ...ai, gal neatimsiu iš mažylės to malonumo, pačiai spręsti kada ir kaip tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Gidrute @ 2006 03 21, 00:04)
aš net nebuvau apie tai pagalvojus ax.gif  , gal dėl to, kad mano dukrytė dar labai maža 2.gif
bet vistiek manau, kad nedursiu nes pavyzdžiui aš ausis prasidūriau jau suaugus, bet vistiek buvo didelis dziaugsmas - prisimenu ta dieną ir aplinkybes, kuriomis ryžausi  bigsmile.gif - tai buvo tarsi kažkoks ypatingas įvykis po kurio negalėjau kurį laiką nuo veidrodžio atsitraukt ir savim atsidžiaugt blush-anim-cl.gif ...ai, gal neatimsiu iš mažylės to malonumo, pačiai spręsti kada ir kaip tongue.gif

O aš kai dūriausi ausis labai bijojau ir tuo pačiu norėjau ir pavydėjau toms mergairėms, kurioms ausis išdūrė mažoms ir jos to skausmo net neprisimena. Savo dukrytei ausytes greitai dursime, dabar laukiame kol baigs sloguoti. O kaip darėte su maudymu po išdurimo, po kiek laiko šlapinote ausytes? Ir kokius auskariukus veriate po gydomųjų - auksinius? Nes aš kažkaip pagalvojau, kad galėtų juos pakeisti ir į sidabrinius, man visai gražu
Atsakyti
Sveikutės mamytės. 4u.gif
mano dukrytei 6 metai ir ji pati paprašė pradurti ausytes ax.gif
visą temą perskaičiau, tačiau kur geriausia durti ausytes neradau doh.gif
gal galėtumėt pasidalinti patirtimi ir pasakytumėt kur dūrėt ausytes? blink.gif
dar labai norėčiau sužinoti kokius auskariukus geriausia pirkti ir ar tuos gydomuosius pirkti reikia ten kur duria? wub.gif

Tiesa doh.gif kalbu apie Vilnių..
ir iš anksto labai jums ačiū biggrin.gif
Atsakyti