Įkraunama...
Įkraunama...

*****Angeliuku mamoms******


user posted image

Mačiau tavę trumpai,
Tačiau iškarto supratau,
Kad tu su angelo sparnais,
Į žemę atskridai...


Atsakyti
Labai grazus Angeliukas wub.gif
Registruojuos naujuose namuciuose 4u.gif
Atsakyti
Labas rytukas 4u.gif

console.gif Pamelo angeleliukams degu zvakute
user posted image


Naktis buvo tokia sunki man eina sau doh.gif puse nakties nemiegojau nes menulis sviete tiesiai i langus (pilnatis) sviesu namie buvo kaip reikiant , o dar vyras pradejo knarkt doh.gif isikisau kamstukus jau geriau , bet tas menulis doh.gif tai sakiau reik nusipirkt ta kur ant akiu uzsidet pamirsau pavadinima blush2.gif
Rase Laureanza jau stenta istrauke sake jokio skausmo 4u.gif sake jai viskas oki tai ryt jau keliaus namucio 4u.gif


Aciu tanler uz naujus namucius wub.gif angeliukas toks... wub.gif
Atsakyti
Aciu visoms uz zvakutes wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
Pamelo,tavo angeliukam...

user posted image
Atsakyti
Sveikos
Aciu Tanler uz naujus namucius 4u.gif

Pamelo zvakele tavo angeliukam verysad.gif
Atsakyti
Laba

Tanler... grazus namai...

Pamelo tavo liudeseliams user posted image


Vakar vakare pagaliau ryzausi viena filma paziuret.... jau keli metai tam ruosiaus... asaru vistiek nesulaikiau... Mano sesers globejas ziurejau...
Atsakyti
sveikos naujuose namučiuose.tanler 4u.gif

rencei ir jos dukrytei sveikinimai 4u.gif 4u.gif

Pamelo Angeliukams po žvakelę...

nasata, tikrai bus sunku...aš tą dieną ašarų išliejau turbūt daugiau nei per visus metus.bet atlaikysim...pasistengsim...
Atsakyti
tanler aciu uz namucius 4u.gif

pamelo tavo angeleliam console.gif

user posted image

Atsakyti
QUOTE(kumpiene @ 2011 03 18, 10:53)

Vakar vakare pagaliau ryzausi viena filma paziuret.... jau keli metai tam ruosiaus... asaru vistiek nesulaikiau... Mano sesers globejas ziurejau...

Aš perskaičiau šitą knygą....
mano mintis buvo : kodėl vienas turi išeiti,kad kitas pasliktų....
verkiau ir aš....
Atsakyti
Lauke orelis siaip sau , galvojau vejas mane nu nes biggrin.gif atrodo uz lango kaip ir grazus , geras oras saulute sildo 4u.gif , bet kai isejau i lauka na i sporto kluba fitness4.gif tai oi koks vejas didelis ir saltas. Namus apsitvarkysiu ir keliausiu pas neurologa kad pasirasytu man jis medicinke, juk ne uz kalnu i darba keliausiu tai viska susitvarkau med.kad poto nelakstyt po darbo 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(divėja @ 2011 03 18, 14:04)
Aš perskaičiau šitą knygą....
mano mintis buvo : kodėl vienas turi išeiti,kad kitas pasliktų....
verkiau ir aš....



man panasiai taip daktaras pasake kai atvaziavau i gymdymo... verysad.gif
Atsakyti
As skaiciau ir knyga ir filma ziurejau. Knyga nuo filmo visiskai skiriasi pabaiga. Taip ir nesupratau kodel ta pabaiga skirtinga padare g.gif
Atsakyti