Įkraunama...
Įkraunama...

Talismanas - amuletas

Juruze, ziuriu Tu specas tuose reikaluose smile.gif
Atsakyti
Gal jums ka sako pavarde Kaskelis Vytautas, jis astrologas, uz parinkima talismanui akmens ir angelo sargo vardo pasakymo, paprase 70 lt. kazin ar tai nera kokia apgaule, juk gali pasakyti ka tik nori, is kur tu zinosi kad tai tiesa...
Atsakyti
Ai merginos, ziuriu jus visai nedomina nei amuletai nei talismanai smile.gif
Atsakyti
Wow... moterytes, dekui uz tokia idomia ir profesionaliai vsytoma tema.Labai sudomino Juruzes atsakymai.Jauciu sirdimi, jog radau ko ilgai ieskojusi - zmogu, kuris zino ka raso.Dekui.Tikiuosi jog tema gyveuos... clap.gif
As turiu dvi dukras - viena jautis, kita liutas.Mano mazoji liute paskutiniu metu praradusi salyti su Dievu - mane tas labai neramina.Zinau, jog taip buna ir atsitinka, todel stengiuosi buti kantri, bet jei yra koks budas jai padeti, tikrai pasinaudociau info apie papuosalus... dekui
Atsakyti
Mama Lupa as nesu temu vedimo profesionale, tai pirma mano uzvesta tema, ir ja uzvedziau ne todel , kad seip uzvesti, o todel, kad mane labai domina amuletai ir talismanai, tikejausi , kad daugiau zmoniu pasisakys smile.gif
Atsakyti
MamaiLupai. Apie talismanus ir vaikus kalbėti pakankamai keblu. Bent jau man. Aš savo vaikasm turiu nupirkusi rožinio kvarco ir agato papuošalų. Gryno akmens, be metalo apsodo. Vis tik vaikams reikėtų labai atsargiai rinkti tiek metalą, tiek akmenį. Pvz. auksas tai JAN energija suaktyvinantis ugnies energijas. Gal super melancholiškam vaikui ir tiktų, bet aš vis tik būčiau labiau linkusi į sidabrą. Jis padeda atskleisti jausmus, paryškina emocijas. Ypač tinka esant prastiems santykiams su mama.

MamosLupos atveju, ką galėčiau patarti g.gif Santykis su Dievu siejamas su Neptūno planeta. Neptūnui stiprinti tinka ametistas, čeroitas, opalas, avantiurinas. Rėminti tik sidabre. Neptūno energijas labai stiprina platina ir titanas, bet čia jau super brangu. Aš ko gero rinkčiausi avantiurino apyrankę (paprasti akmens karoliukai suverti ant gumutės) nešioti ant kairės rankos norint šiaip aktyvinti planetą, ant dešinės - jei reikalinga korekcija.
Papildyta:
Nainai, ar radai širdžiai mielą papuošalą? smile.gif
Atsakyti
Juruze taip! smile.gif Norejau darytis, bet pamaciau zieda... sestadieni pasimatavau, tai visa savaitgali galvojau, noriu... vakar dar karta nuvaziavau,daug matavausi ziedu, bet tas labiausiai patiko... Tai didokas ametistas iremintas baltam ir geltonam aukse. Kadangi siek tiek domiuosi runomis, tai issirinkau runas, kuriu reiksmes mane domina, ir paprasiau juvelyro isgraviruoti, po pietu vaziuoju pasiimti:) Juruze, buk gera papasakok kaip man dabar isventinti ta amuleta. Busiu labai dekinga...
Papildyta:
Ir dar nusipirkau agato ir rozinio kvarco, agata nesiojuosi rankinuke, o rozinukas namie, ar gerai darau? smile.gif
Atsakyti
wau.. juruze paskaiciau ir apsidziaugiau,kiek jieskodavau tokiu temu ir knygu perskaityta niekur atsakymu neradau.tai buti labai gerai jei tu galetum ka patarti,as ir turiu toki ziedeli jis pats pas mane atejo kai man tikrai sunku buvo,turiu maza problemele su dukryte, ji svarstykle kaskokia labai issiblaskius pasidare nebesusikalbam gal cia brendimas,taip raminu save budavo pries miega visada maldele sukalba dabartes jau nieko nebereikia jai.galgalima ka nors jai pritaikyti.labai lauksiu tavo patarimo.
Atsakyti
Naiani, labai faina kad radai papuošalą. Ametistas man irgi labai patinka. Turiu auskarus iš smulkių ametistų, padarytus kaip vynuogių kekės.
Taigi dėl dėvėjimo. Moteriai laiminga ranka skaitoma - kairė. Prieš pradedant dėvėti reiktų nuplauti žiedą po tekančiu vandeniu ir padėti ant palangės ten kur ryte patekanti saulė "pažiūri". Taip žiedas pasikraus energijos. Tuomet gali pasipuošti prieš tai sukalbėjusi savo sugalvotą maldą-prašymą. Idealu būtų pamedituoti bet tam reikia turėti praktikos. Dėl savaitės dienos, tai aš rinkčiausi rytdieną. Visai nebloga dienelė, nors ir tarp užtemimų.
Atsakyti
Taip ir padarysiu, tik del rankos... ziedas didokas ir tinka tik ant desines rankos smiliaus, bet man taip ir patinka, gal nieko blogo?
Atsakyti
QUOTE(Nainai @ 2006 03 22, 12:13)
Juruze taip! smile.gif Norejau darytis, bet pamaciau zieda... sestadieni pasimatavau, tai visa savaitgali galvojau, noriu... vakar dar karta nuvaziavau,daug matavausi ziedu, bet tas labiausiai patiko... Tai didokas ametistas iremintas baltam ir geltonam aukse. Kadangi siek tiek domiuosi runomis, tai issirinkau runas, kuriu reiksmes mane domina, ir paprasiau juvelyro isgraviruoti, po pietu vaziuoju pasiimti:) Juruze, buk gera papasakok kaip man dabar isventinti ta amuleta. Busiu labai dekinga...
Papildyta:
Ir dar nusipirkau agato ir rozinio kvarco, agata nesiojuosi rankinuke, o rozinukas namie, ar gerai darau? smile.gif


Dėl to nešiojimosi g.gif Aš labiau linkusi manyti, kad liesdamasis su oda akmuo daro tikresnę įtaką. Bet pvz.rožinis kvarcas labai tinkamas padėti namie, jis gerina pačios aplinkos būseną. Aš pati po slenščiu laikau labradoritą. Aplamai jei tu pati manai elgiesi teisingai, tai vadinasi taip ir yra. Pasąmonė pirmaiusia pasako teisingiausią sprendimą, tik kad tas mūsų "durnas" protas visada užgožia. biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Nainai @ 2006 03 22, 13:36)
Taip ir padarysiu, tik del rankos... ziedas didokas ir tinka tik ant desines rankos smiliaus, bet man taip ir patinka, gal nieko blogo?


Manoma, kad dėvint ant dešinės rankos stipriau koreguojama ta planeta, kuriai atstovauja akmuo. Tavo atveju, be Neptūno, ametistas dar stiprina ir Marsą. O marso pirštas, kaip tik rodomasis mirksiukas.gif Taigi pasirinkai labai tinkamai. Tik dėl dėvėjimo dienos. Marsui priskiriamas antradienis. O ateinantį antrd. bus Mėnulio kvadratūra su Marsu - toks nekoks aspektas. ir Mėnulio diena prasta. Aš asmeniškai vis tiek likčiau prie ketvirtadienio.
Atsakyti
Dekui Juruze, ieskosiu. Tiek kiek man pasitaike proga skaityti apie ruzavaji kvarca, jei teisingai prisimenu,tai jis saugo, valo ir stiprina.Bet ka?Ir nuo ko?Uzsivedziau apie tai daugiau suzinoti, gal gali padeti? 4u.gif Tiesa del vaiku- vyresnele labai tevo iskaudinta, o mazoji tai jo nelaiko tevu - svetimas, kaip eilinis gatveje sutiktasis...jauna dar, nesuvokia, jog pati save skriaudzia, bet jei jau yra akmuo kuris padeda mamai, tai gal yra ir kas gali padeti suarteti jai ir tevu...?Nes mergaites, o ypac su nuoskaudomis renkasi vyruka, panasu i teva... doh.gif pati bedos prasosi... blush2.gif ,
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo MamaLupa: 22 kovo 2006 - 14:15