Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikų mėgiami stalo žaidimai

Domino ir juru musis thumbup.gif
Atsakyti
maniskes tai kauliukais barskina blink.gif
Atsakyti
mazutis patarimas,kas rimtai mokosi zaisti sachmatais,tiems negalima duoti zaisti saskemis.Aciu visoms,isvardinot labai daug, manau ,puikiu zaidimu,ne visus turim,bet jau zinau kokius pirksiu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(madre @ 2007 02 12, 17:04)
mazutis patarimas,kas rimtai mokosi zaisti sachmatais,tiems negalima duoti zaisti saskemis.


o kodel?
Atsakyti
[quote=Supermama Erika,2007 02 09, 23:44]
Jenga - jame reikia nuimineti kaladeles, nesugriaunant pastatyto boksto. Labai paprasta ir smagu biggrin.gif
Rekomenduoju ir aš, kas dar neturi tokio žaidimo.Labai smagu žaisti tiek vaikams tiek suaugusiems. smile.gif thumbup.gif
Atsakyti
Kortomis. Pokemonų, Duel Masters, Yu-Gi-Oh.
Atsakyti
Monopolis. Kol kas mylimiausias.
Labirintai. Labai mielas, bet jau atsižaidėm.
Kris kros. Kažkaip va,neužsikabino mano vaikai ant jo.
Alias. Turim abu. Tas sudėtingesnis tai nepakeičiama bet kokio didesnio susibūrimo dalis. Tik labai jau triukšmingas.
Tik tak bum. Atrodo, šitaip jis vadinasi. kažkuo panašus ir į Aliasą, ir į Kris krosą. Smagu. Irgi toks triukšmingesnis.

Dabar mažasis gavo dovanų Riską. Dar neišbandėm, nes vis neprisiruošiu prisėst išsiaiškint taisykles, tai pats nemėgiamiausias mano darbas,kuris kažkodėl , būtent, man ir užkrautas. Buvau užmetus akį, atrodo, taisyklės ten sudėtingos...
Atsakyti
Monopolis,Bingo, Ramusis vandenynas.
Atsakyti
O gal yra vilnieciu, norinciu pasidalinti stalo zaidimais, apsikeisti jais trumpam? Jie ne tokie pigus, o nuolat gi nezaidi, kad ir kokie idomus butu.
Pas mane yra Cluedo The Simpsons, tinka labiau gal nuo 10 metu vaikams sakyciau, maniskiams biskeli per gudrus, taip pat yra Monopoly The Simpsons, ji daznai smagiai su seima pazaidziame, dar turime 300 Games is Zaidimu Pasaulio, ten visko daug, kartais idomu po ta deze pasikrapstyti. Gaila, kad daug zaidimu, lietuvisku ir anglisku, del vietos stokos liko anglijoje persikraustant. Ypac gailiu zaidimo The Hotel, ten gal kazkiek panasus i Monopoli, tik perki zeme, statai viesbucius, tada "fasilicius" visokius susipirkineji, ir taip kyla zvaigzduciu kiekis, ir, aisku, kaina uz nakti, atsistojes ant laukelio zaidejas turi mesti kauliuka, kiek naktu tame viesbutyje miegos, nu ir siaip daug smagiu smulkmenu. Vis zadu sio zaidimo pasidairyti eBay, nes ir vaikai jo pasigenda, tik laiko nerandu. Isigijusi ir juo dalinsiuosi su visais wink.gif Broliene kartais atsinesa Alies- tikrai liuks zaidimas vaiku lavinimui
Is cia minetu man labai idomus pasirode Veliavos ir Lietuva, nemaciau ju, bet labai sudomino, butinai paieskosiu zaidimu parduotuveje, o dar mieliau isbandyciau juos su kokiu vilnieciu atlikusi abipusiai naudingus mainus wink.gif
Atsakyti
Savaitgali vaikstinejom po vaiku parduotuves, uztikom "Veliavas"- tikrai nebrangus zaidimukas, o vaikams tai jis buvo thumbup.gif
Ziurinejau ebay Hotel'io- apie 100 Lt iseina su parsisiuntimu- butinai jamsim. cool.gif Ir kitiems rekomenduoju- nerealus, tikrai thumbup.gif
Atsakyti
O mano panos labai mėgsta "Guess who?" - atspėk asmenį thumbup.gif Kai sesuo atsiuntė šį žaidimą, tai buvo konkurencija, kas žais su juo (vaikai ar tėvai blush2.gif ). Žaidimo esmė ta, kad kiekvienas išsitraukia po asmenį (paveikslėlis su veideliu žmogaus) ir uždavinėja vienas kitam klausimus: pvz., ar tavo asmuo vyras? ar tavo asmuo su akiniais ir t.t. užversdamas savo lentoje netinkančius asmenis. Tikslas - kuo greičiau išsiaiškinti, kokį asmenį išsitraukęs priešininkas. Laimi tas, kuris pirmas surenka penkias pergales smile.gif Žaidimas dviem žaidėjams. Mačiau tokio žaidimo mažesnį variantą "Zebro pievoje" - apie 35 lt kainavo ir šiandien Akropolyje Kaune kažkurioje žaislų parduotuvėje panašų variantą kaip mūsų - apie 55 Lt kainavo.
Atsakyti
Maniskiui tai pirmoje vietoje "Monopolis" ir "Yu-Gi-Oh!" thumbup.gif
Atsakyti