Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikų mėgiami stalo žaidimai

musu seimyte kortom losia.smagu!!!!!!!!!!!!
Atsakyti
thumbup.gif labai gerų patarimų,pavadinimų radau,nes iki šiol mano,,atgyventus,, žaidimus tokius paprastus žaidžia,,cirka,, ,, rusų laikų su rusiškaos kortelėm ,,monopoliį,,. ir daugybe paprastų žaidimų iš žurnalo,,penki,,.reiks būtinai pasieškoti jūsų išvardintus žaidimus ir nupirkti,gi nebemaži,7,6 ir beveik 5 m jau turbūt tinkamas laikas tokiems žaidimams?
Atsakyti
QUOTE(dooovile @ 2007 02 06, 10:43)
Laisve, ta nuoroda i panasia tema tik dalinai tinka, nes ten mamos dalinasi mintim apie zaidimus vaikam nuo 4 metuku, o cia apie tuos kuriem jau virs septyniu.

Nu, labas mirksiukas.gif Nuo kada kortos, domino, šaškės ar šachmatai bei kai kurie kiti dabar visame pasulyje populiarūs žaidimai turi amžiaus apribojimus? Be to, daugelis mūsų turimų žaidimų yra nuo 4 (ar 5) metų iki 99. Būtent taip parašyta ant dėželių biggrin.gif O kadangi šeimose auga įvairiaus amžiaus vaikų, tai manau, jog mano nuoroda reikalo negadina ax.gif
Atsakyti
Mes žaidžiam:
1. "Be panikos"- kortelės su įvairaus lygio ir sričių klausimais. Atsakyti kuo geičiau, nes yra taimeris. Na pvz. išvardink 7 futbolo vartininkus, poetus, prezidentus, nuodingus grybus ir t.t. O tėveliai pasirenka sunkiausią lygį ir vardina naminių kačių rūšis, baleto šokėjus, operos dainininkus ir t.t. Labai užvežantis žaidimas netgi ir be vaikų žaidžiant thumbup.gif .
2. Monopolis
3. Domino
4. Šachmatai
5. Šaškės
6. Pasaulio stebuklai
7. Laivų mūšis
8. Jenga medinių kaladėlių traukimas, kad bokštas nusugriūtų.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Soul: 22 gegužės 2007 - 13:20
LABAI IDOMUS ZAIDIMAS- MEMORY-.
Atsakyti
Laba diena.

Parduodu nauja (neispakuota) pries pora savaiciu prekyboje pasirodziusi lietuviska stalo zaidima - MONOPOLY "Cia Ir Dabar".


Naujasis Monopoly ypatingas ne vien tuo, kad jame galima „įsigyti" žymius lietuviškus objektus. Didžiausia naujovė šiame žaidime yra ta, kad nėra popierinių pinigų!!! Kaip atsiskaitome? Paprasčiau nei galima įsivaizduoti - šiam tikslui bankininkas turi specialų Monopoly kortelių skaitytuvą, o žaidėjas - Monopoly VISA kortelę.

Šis Monopoly žaidimas yra toks, koks būtų sukurtas XXI-ame amžiuje: atsiskaitoma ne popieriniais pinigais, o magnetinėmis kortelėmis, sumos ne tūkstančiais, o milijonais, be to, žaidimo lentoje - žinomos lietuvos įmonės, kultūros objektai, švietimo įstaigos.

Kaina: 100lt
Palyginimui, kaina parduotuveje: 169lt

Nuoroda, kur galit pamatyt zaidimo nuotraukas: http://www.skelbiu.lt/3161063.html

Kontaktai:
El. paštas nepatink@gmail.com
Tel. nr.: +37060058970
Miestas: Kaunas
Atsakyti
Zaidziam Monopoli ir Juru musi thumbup.gif
Atsakyti
Dabar pradėjom žaisti ir kauliukais ax.gif , nes greitas žaidimas... o ilgesnius trukdo žaisti mažėlis.
Atsakyti
"Monopolis", šaškės, o mažiukei patinka "Memory".
Atsakyti
Sveikos mamos. Man reikalinga Jusu pagalba. As esu psichologe magistrante ir rasau siuo metu savo kursini darba, kuriame atlikineju tyrima kaip tevai itakoja vaiku mirties sampratos vystymasi. Ma labai reiketu kad mamos, turincios vaiku, o ypac tos, kuriu vaikai susidure su artimo zmogaus netektimi, uzpildytu anonimine anketa. Jei Jus galetumete man padeti ir uzpildyti mano anketa, parasykite man i AZ ir as jums atsiusiu ankteta. Buciau Jums labai labai dekinga.
Atsakyti
QUOTE(Agnute Bitute @ 2007 12 08, 15:30)
Sveikos mamos. Man reikalinga Jusu pagalba. As esu psichologe magistrante ir rasau siuo metu savo kursini darba, kuriame atlikineju tyrima kaip tevai itakoja vaiku mirties sampratos vystymasi. Ma labai reiketu kad mamos, turincios vaiku, o ypac tos, kuriu vaikai susidure su artimo zmogaus netektimi, uzpildytu anonimine anketa. Jei Jus galetumete man padeti ir uzpildyti mano anketa, parasykite man i AZ ir as jums atsiusiu ankteta. Buciau Jums labai labai dekinga.

Čia ne vieta tavo postui mirksiukas.gif Kurk naują temą, susirask kokią nors seną, ar susirask informacijos skyrelyje, kur ir dirba vaikų psichologas. Galų gale, pasinaudok paieška 4u.gif Juk yra tema, apie vaikų susidūrimą su netektimis, laidotuvėmis. Pasieškok. ax.gif
Mano mėgstamiausi tai monopolis, Alias, dar seniau Scotlantiard'ą labai mėgau rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo -=migle=-: 09 gruodžio 2007 - 20:08
maniskei monopolis,ir popierines lels biggrin.gif
Atsakyti