Įkraunama...
Įkraunama...

Spektakliai

Helianta, taip, tikrai as tuo spektakliu (belaukiant Godo) is anksto nesidomejau, bet ta pagrindine minti butent taip ir supratau "Lauki lauki - nesulauki". Ta mintis gana aiski net ir is anksto nepasirengus spektakliui, bet vis vien del to neverta buvo taip kankint ziurovus. biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif Nemanau, kad si mintis originali ar nauja. Bet gal kazkam ir kitaip. smile.gif

Skeriai - maciau, ir man patiko, nors ir nesukrete. Bet siaip liuks, stipri drama. smile.gif Ieskosiu NEMATYTOS dramos toliau.
Atsakyti
Tikriausiai be reikalo "užmečiau" Jaunimo teatro repertuarą blush2.gif Gal kas nors ką nors gero galėtų parekomenduoti? Pvz. įdomios nuomonės apie Tennessee Williams KATĖ ANT ĮKAITUSIO SKARDINIO STOGO ir IVONA, BURGUNDO KUNIGAIKŠTYTĖ 4u.gif Ir kas dar gero - verto dėmesio? Gal kas dar tokio gero paaugliams? (vaikai matė "Ronja, plėšiko duktė")

Mačiau: "Kapinių klubas", "Striptizo ereliai".
Atsakyti
QUOTE(Subjektyvi @ 2012 09 12, 17:40)
Tikriausiai be reikalo "užmečiau" Jaunimo teatro repertuarą blush2.gif Gal kas nors ką nors gero galėtų parekomenduoti? Pvz. įdomios nuomonės apie Tennessee Williams KATĖ ANT ĮKAITUSIO SKARDINIO STOGO ir  IVONA, BURGUNDO KUNIGAIKŠTYTĖ 4u.gif

Geras,nuotaikingas,su jumoro doze.
Atsakyti
QUOTE(Atlantida @ 2012 09 12, 14:43)
- Helianta, taip, tikrai as tuo spektakliu (belaukiant Godo) is anksto nesidomejau, bet ta pagrindine minti butent taip ir supratau "Lauki lauki - nesulauki". Ta mintis gana aiski net ir is anksto nepasirengus spektakliui, bet vis vien del to neverta buvo taip kankint ziurovus.  biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif Nemanau, kad si mintis originali ar nauja. Bet gal kazkam ir kitaip.  smile.gif
- Skeriai - maciau, ir man patiko, nors ir nesukrete. Bet siaip liuks, stipri drama. smile.gif Ieskosiu NEMATYTOS dramos toliau.

- Na, prieš maždaug 60 metų, kai buvo rašoma ši pjesė, ta mintis teatre turbūt buvo ir nauja, ir originali mirksiukas.gif
- "Palatą" turbūt irgi būsi mačiusi jau? g.gif
Jei tinka monospektakliai, tai gal kas iš Kauno kamerinio teatro repertuaro tiktų? "Neūžauga" palieka įspūdį, net ir pati erdvė netradicinė - spektaklis teatro rūsyje vyksta, vos keliolika žiūrovų. Dar "Koba" irgi iš tų, kuriuos rekomenduočiau.
Atsakyti
QUOTE(Helianta @ 2012 09 12, 22:46)
- Na, prieš maždaug 60 metų, kai buvo rašoma ši pjesė, ta mintis teatre turbūt buvo ir nauja, ir originali mirksiukas.gif
- "Palatą" turbūt irgi būsi mačiusi jau? g.gif
Jei tinka monospektakliai, tai gal kas iš Kauno kamerinio teatro repertuaro tiktų? "Neūžauga" palieka įspūdį, net ir pati erdvė netradicinė - spektaklis teatro rūsyje vyksta, vos keliolika žiūrovų. Dar "Koba" irgi iš tų, kuriuos rekomenduočiau.


Taip, i Palata vis ruosiuos nueiti... Bet kol kas repertuare nemaciau...

O uz kitas rekomendacijas irgi aciu, butinai pasidomesiu.
Atsakyti

Sveikos, teatralės!
Labai rekomenduoju B.Mar monospektaklį "Unė". Labai tinkamas pradėti naują sezoną ir šiaip labai mielas.
QUOTE(Subjektyvi @ 2012 09 12, 17:40)
IVONA, BURGUNDO KUNIGAIKŠTYTĖ

Man patiko.
Atsakyti
Dėkui už nuomones 4u.gif Seksiu kada bus ir eisiu. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Atlantida @ 2012 09 13, 11:45)
Taip, i Palata vis ruosiuos nueiti... Bet kol kas repertuare nemaciau...

O uz kitas rekomendacijas irgi aciu, butinai pasidomesiu.


O, jau patalpino Palata i repertuara. Norejau paklausti merginos, ar nejauciat komplekso, diskomforto eit vienos i spektakli? Nes si spektakli visos drauges jau maciusios, kazin ar eit man vienai...
Atsakyti
QUOTE(Atlantida @ 2012 09 14, 07:54)
Norejau paklausti merginos, ar nejauciat komplekso, diskomforto eit vienos i spektakli? Nes si spektakli visos drauges jau maciusios, kazin ar eit man vienai...

Dažnai einu viena ir man net tai patinka. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Subjektyvi @ 2012 09 12, 16:40)
Tikriausiai be reikalo "užmečiau" Jaunimo teatro repertuarą blush2.gif Gal kas nors ką nors gero galėtų parekomenduoti? Pvz. įdomios nuomonės apie Tennessee Williams KATĖ ANT ĮKAITUSIO SKARDINIO STOGO ir  IVONA, BURGUNDO KUNIGAIKŠTYTĖ 4u.gif Ir kas dar gero - verto dėmesio? Gal kas dar tokio gero paaugliams? (vaikai matė "Ronja, plėšiko duktė")

Mačiau: "Kapinių klubas", "Striptizo ereliai".


mano mylimiausi: Skrydis virs gegutes lizdo ir Pagalvinis.
Ivona... - siaip sau. tustokas. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Atlantida @ 2012 09 14, 08:54)
/.../ Norejau paklausti merginos, ar nejauciat komplekso, diskomforto eit vienos i spektakli? Nes si spektakli visos drauges jau maciusios, kazin ar eit man vienai...

Nejaučiu. Netgi labiau patinka, nes jei pasikvieti draugę, o jai spektaklis nelabai, kažkaip kalta jaučiuosi,kad nemokėjau išrinkti mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Atlantida @ 2012 09 14, 07:54)
O, jau patalpino Palata i repertuara. Norejau paklausti merginos, ar nejauciat komplekso, diskomforto eit vienos i spektakli? Nes si spektakli visos drauges jau maciusios, kazin ar eit man vienai...

Drąsiai eik viena, jei nėra tinkamos kompanijos - juolab čia vieno veiksmo spektaklis, tai net nebus kada jaustis nepatogiai, gi pertraukų nebus mirksiukas.gif
Atsakyti