Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip puošti tortus pyragus ir kitus skanėstus

Pintike - visi tortukai labai grazus bigsmile.gif o tas surys tai isvis thumbup.gif

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo irmulia: 23 kovo 2011 - 10:31
sveikos,
gal kuri galit imest savo koki tortuka ar nuoroda su boruzem. Bet man reikia tokios didesnes, sustresnes, nu ta prasme su veiduku...
aciu, jei kas padesit...
Atsakyti
QUOTE(Auksiuke @ 2011 03 22, 14:24)
sveikos,
gal kuri galit imest savo koki tortuka ar nuoroda su boruzem. Bet man reikia tokios didesnes, sustresnes, nu ta prasme su veiduku...
aciu, jei kas padesit...


Va SM nares neli darytas http://www.google.lt.../...152&bih=581 Asseni tortas boruzele http://www.google.lt...=1t:429,r:7,s:0
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo michele: 22 kovo 2011 - 13:43
Pirma karta dukrytes gimtadieniui bandziau kepti torta blush2.gif Viduje Cipciuko medutis ir internete rastas rafaelo, isore dengta cukraus mase, o gelytes is saldainiu mases smile.gif user posted image
Atsakyti
MINORDIJOS MASĖ

Šitos masytės nėraįvairių spalvų , tik balta ...BALTA ..... jei jums įsiūlys spalvotą , tai ne ta masė , ji daug brangesnė nei masytė , buvo atvejų , kai pradėtas dėžes moterys gražinti norėjo , nes nieko nesugebėjo iš jos padaryti , deje atgal praplėštos jie nebepriima .
Atsakyti
QUOTE(Ziu Ziu @ 2011 03 21, 23:29)
Super Super wub.gif
is ko rozes? nu tikrai labai labai grazus, siaip man su kvietkais nepatinka tortai, nu bet sitas wub.gif

ir tikrai ziuriu tas 'slapias bezas' jau visas valdo, reiktu ir man pabandyti g.gif


ačiu, ačiu mergaites 4u.gif kaip visada kai darau greituka visoms patinka o kai darai valandu valandas vis kažko truksta g.gif , dar apie šlape beze aš ja pamilau iš pirmo karto ir turbut dar ilgai kol..... hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(Cipciukas @ 2011 03 22, 12:46)
------------------------------------------------------------------------------------------------

Napoleonas su džiovintais vaisiais , pastilažas ..3.100 g. .



Kokios rozytes fainulkos wub.gif Ir visas torciukas toks mielai Cipciukiskas biggrin.gif Man tokie visi jusu su gelytem tai pasaka wub.gif O kaspineliai su formeles daryti tikriausiai? Nes labai ideliai lygus visi atrodo.
Atsakyti
rafaelo tortukas ," greitukas" ryte kepiau, po piet pasiima blink.gif uz tai ir lapai pavytę ir lelija prasižiojus doh.gif biggrin.gif dengta cipciuko pastilazu ir aisingu ..... ax.gif nemoku bezė nei sausos nei šlapios rolleyes.gif o dar dukriukas lūpą prasikirto verysad.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(pasta222 @ 2011 03 22, 15:25)

tamstos az perpildytas,tai rasau cia-aciu 4u.gif
Atsakyti
Cipciuk, gal po 50 g. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(wingaile @ 2011 03 22, 15:43)
rafaelo tortukas ," greitukas" ryte kepiau, po piet pasiima blink.gif

nu jei man taip an smugio paprasytu torto,tai as turbut jokio neislipdyciau,o is streso wc tupeciau lotuliukas.gif
sauniai viskas pavyko mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Jugita25 @ 2011 03 22, 14:48)
Cipciuk, gal po 50 g.  4u.gif


Pilk , bet 100 g. alc.gif

Bantukai su silikono įspaudu daryti .
Atsakyti