Va kaip fainai Meduolia
Va kaip fainai Meduolia
oi, meduolia, kokie grazus sveikinimai
QUOTE(meduolia @ 2011 03 27, 12:38)
ačiū ačiū
ne tik liniuotė
dar kaip tik žadėjau prisisųt pakečiukų ant dienų
tipo atsinaujint
daba man labai aktualu mažos sauskelnytės
dar kaip tik žadėjau prisisųt pakečiukų ant dienų
daba man labai aktualu mažos sauskelnytės
kaip smagu
QUOTE(meduolia @ 2011 03 27, 13:38)
Sveikinu
Ar tikrai ?
Paskaiciuokim:
1.4 x 0.7 = 0.98 kvadratinio metro, kurie kainuoja 26 lt. Isvedam kvadratinio metro kaina: 26 / 0.98 = 26.53 lt.
Dabar paskaiciuokim kvadratinio metro vienspalvio PUL kaina:
plotis 1.5 m x 1 m ilgis = 1.5 kv.m. Metro kaina 38.5 lt dalinam is 1.5 ir gaunam 25.66 lt. Taigi spaudes.ten.lt vienspalvio PUL kvadratinio metro kaina gaunasi apie lita pigiau nei laminuota paklode
O kur dar privalumai audinio, pagaminto specialiai sitiem poreikiam
Taip, PUL originaliai buvo sukurtas pakloteliams, bet kai sauskelnininkai ji placiai pradejo naudot sauskelnem, tai dabar yra gamyklos, kurios specializuojasi butent PUL sauskelnems.
pasirodo ten dirba mano pusbrolio žmona...mokėjau už paklotą 26 lt. dydis 140*70...gaunas truputį pigiau nei vienspalvis pulas...
1.4 x 0.7 = 0.98 kvadratinio metro, kurie kainuoja 26 lt. Isvedam kvadratinio metro kaina: 26 / 0.98 = 26.53 lt.
Dabar paskaiciuokim kvadratinio metro vienspalvio PUL kaina:
plotis 1.5 m x 1 m ilgis = 1.5 kv.m. Metro kaina 38.5 lt dalinam is 1.5 ir gaunam 25.66 lt. Taigi spaudes.ten.lt vienspalvio PUL kvadratinio metro kaina gaunasi apie lita pigiau nei laminuota paklode
QUOTE(mamalora @ 2011 03 26, 17:43)
QUOTE(pamišusidėlaudinių @ 2011 03 28, 23:59)
Ar tikrai ?
Paskaiciuokim:
1.4 x 0.7 = 0.98 kvadratinio metro, kurie kainuoja 26 lt. Isvedam kvadratinio metro kaina: 26 / 0.98 = 26.53 lt.
Dabar paskaiciuokim kvadratinio metro vienspalvio PUL kaina:
plotis 1.5 m x 1 m ilgis = 1.5 kv.m. Metro kaina 38.5 lt dalinam is 1.5 ir gaunam 25.66 lt. Taigi spaudes.ten.lt vienspalvio PUL kvadratinio metro kaina gaunasi apie lita pigiau nei laminuota paklode
O kur dar privalumai audinio, pagaminto specialiai sitiem poreikiam
Taip, PUL originaliai buvo sukurtas pakloteliams, bet kai sauskelnininkai ji placiai pradejo naudot sauskelnem, tai dabar yra gamyklos, kurios specializuojasi butent PUL sauskelnems.
1.4 x 0.7 = 0.98 kvadratinio metro, kurie kainuoja 26 lt. Isvedam kvadratinio metro kaina: 26 / 0.98 = 26.53 lt.
Dabar paskaiciuokim kvadratinio metro vienspalvio PUL kaina:
plotis 1.5 m x 1 m ilgis = 1.5 kv.m. Metro kaina 38.5 lt dalinam is 1.5 ir gaunam 25.66 lt. Taigi spaudes.ten.lt vienspalvio PUL kvadratinio metro kaina gaunasi apie lita pigiau nei laminuota paklode
tai siuti nereikia
Meduolia sveikinimai!!!
o dalyvausi vystyklu dienose?
dalyvausim
Labutis visoms,
ar rasciau info jūsų temukėse apie perfold ar pan. vystyklų pasiuvimą?
ar rasciau info jūsų temukėse apie perfold ar pan. vystyklų pasiuvimą?
as apie ta atveji, kai karpoma sauskelnems
QUOTE(juraciuxzx @ 2011 03 29, 10:18)









