Įkraunama...
Įkraunama...

IVF rūpesčiai ir džiaugsmai

QUOTE(meiles_kibirkstele @ 2011 03 22, 15:21)
O rimtai mergaites, pagal ka dozes dydi skiria? Juk as pvz IVF neturejus niekada. Tik 2 stimuliacijas paprastas. Tai tada po 5 clost ir 4x75 gonal leisdavausi, tai po 4 folius turedavau... Dabar jauciu zymiai didesnes dozes reikes... Kad butu ka uzsisaldyti  ax.gif


įprastai pirmas IVF būna pagal kiaušidžių vaizdą ir dar kiti pažiūri hormonus, sekantys - jau pagal kiaušidžių atsaką į vaistus ir pan. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Šarūniukė @ 2011 03 22, 04:18)
o pagal ką jis tau dozę skyrė ir manė, kad didelė g.gif Tai ne pirmas IVF blush2.gif  4u.gif

Pirmas 4u.gif Apziuros metu pasake, kad esu linkusi i policistines ar kaip ten blink.gif Nes paskaiciavom desinej kiausidej net 8 mazuliukus folius... Tai uztai sake, kad man ilgos schemos neskirs ir svarste dar kokia doze duoti nuo 2 cd, ar 150 ar 127...Ai, ir as dar turejau is JAV atsivezus toki specialu tyrima, kuris parodo, ar geras mano "derlius" butu (JAV dazniausiai ji daro, kai donora renkasi, pasiziureti, ar rezultate priaugins daug. Tai as savanoriskai ji pasidariau ir pas mane labai aukstas skaicius gavosi... )
4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Zubriuka @ 2011 03 22, 15:16)
Oi ne, as nelenktyniauju, as tiesiog starto laukiu!!  smile.gif
150 ir tai labai abejojo, sake, kad gali buti per didele doze..  blink.gif Tai greiciausiai mazins iki 127 berods 7cd smile.gif


doh.gif as jau apsipratau su savo 225vnt doze, daktarai nusprende, vadinasi taip reikia. Mano nors ir 3 ivf, bet sitie daktarai nezino apie 2 pirmus, nesakiau nes bijojau kad negausiu nemokamu 3-ju blush2.gif Tai vat jie nezinodami ir nieko nelygindami nusprende skirti 225, nors abu pirmus kartus dozes nevirsijo 150.

Nezinau pagal ka tai skiria, as aukstoka, virsvorio neturiu. Gal pagal amziu? man 33 4u.gif


Atsakyti
QUOTE(Citas @ 2011 03 22, 15:29)
doh.gif as jau apsipratau su savo 225vnt doze, daktarai nusprende, vadinasi taip reikia. Mano nors ir 3 ivf, bet sitie daktarai nezino apie 2 pirmus, nesakiau nes bijojau kad negausiu nemokamu 3-ju  blush2.gif Tai vat jie nezinodami ir nieko nelygindami nusprende skirti 225, nors abu pirmus kartus dozes nevirsijo 150.

Nezinau pagal ka tai skiria, as aukstoka, virsvorio neturiu. Gal pagal amziu? man 33  4u.gif


Taip manau ir amžius ir įtakoja, bei LH ir FSH rodikliai bei kiaušidžių būklė 4u.gif Viskas bus gerai, normali ta 225 biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Šarūniukė: 22 kovo 2011 - 14:48
QUOTE(Warwara @ 2011 03 22, 13:54)
bum
Sveika mano Švyturienė!  thumbup.gif

Jau vėl kažkas prisisapnavo lotuliukas.gif

QUOTE(Zubriuka @ 2011 03 22, 13:55)
ax.gif  4u.gif  4u.gif kaip jau ir rasiau - as jau priklaupus zemam starte ir laukiu kol issaus tas starto pistoletas  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif !!!!

PYKŠT!!!
Ups, fals start.. hihihi.gif

QUOTE(Zubriuka @ 2011 03 22, 14:16)
150 ir tai labai abejojo, sake, kad gali buti per didele doze..  blink.gif Tai greiciausiai mazins iki 127 berods 7cd smile.gif

Matai kai pirmą kartą stimuliuoja tai manau dėl to mažesnę dozę skiria. Po mano 8 IUI ginei kažkaip nekilo klausimų kiek man skirti biggrin.gif Man taip atrodo kuo toliau tuo didesnių dozių reik g.gif
Atsakyti
QUOTE(bum @ 2011 03 22, 14:32)
Sveika prisijungus mirksiukas.gif
Na mano supratimu jei kiaušintakis priaugęs tai labai sunku juo judėti tiek kiaušialąstei tiek spermiukams, gal dėl to ir sako kad labai mažai šansų natūraliai mastau.gif Nes ten kažkaip turi padėti kiaušintakis keliauti g.gif


Ačiukas. Aš ir kažkaip panašiai galvoju, bet kuo daugiau galvoju, tuo daugiau nesuprantu biggrin.gif
Šiaip smagu, kad jūs čia visos tokios draugiškos ir taip viena kitą palaikot thumbup.gif Skaitau jūsų pokalbius ir suprantu, kad tik žmonės susidūrę su tomis pačiomis problemomis, taip gerai supranta vienas kitą. Linkiu sėkmės mums visoms biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(meiles_kibirkstele @ 2011 03 22, 15:21)
O rimtai mergaites, pagal ka dozes dydi skiria? Juk as pvz IVF neturejus niekada. Tik 2 stimuliacijas paprastas. Tai tada po 5 clost ir 4x75 gonal leisdavausi, tai po 4 folius turedavau... Dabar jauciu zymiai didesnes dozes reikes... Kad butu ka uzsisaldyti  ax.gif



QUOTE(Citas @ 2011 03 22, 15:29)
doh.gif as jau apsipratau su savo 225vnt doze, daktarai nusprende, vadinasi taip reikia. Mano nors ir 3 ivf, bet sitie daktarai nezino apie 2 pirmus, nesakiau nes bijojau kad negausiu nemokamu 3-ju  blush2.gif Tai vat jie nezinodami ir nieko nelygindami nusprende skirti 225, nors abu pirmus kartus dozes nevirsijo 150.

Nezinau pagal ka tai skiria, as aukstoka, virsvorio neturiu. Gal pagal amziu? man 33  4u.gif



QUOTE(bum @ 2011 03 22, 16:02)
Matai kai pirmą kartą stimuliuoja tai manau dėl to mažesnę dozę skiria. Po mano 8 IUI ginei kažkaip nekilo klausimų kiek man skirti biggrin.gif Man taip atrodo kuo toliau tuo didesnių dozių reik g.gif


Man irgi labai įdomu apie tas dozes g.gif
Man per IUI nuo tik paprasto closto, paskui closto su gonaliu užaugdavo po 3 folius. O per IVF nuo 225 gonalio užaugo tik 4 ir 5. Kodėl? Neaišku lotuliukas.gif
Gal sakau manęs neveikia gonalis? Vieną kart bandėm per IUI stimuliuot tik gonaliu, buvo visiškas fiasko...
Atsakyti
QUOTE(egk @ 2011 03 22, 16:09)
Man irgi labai įdomu apie tas dozes g.gif
Man per IUI nuo tik paprasto closto, paskui closto su gonaliu užaugdavo po 3 folius. O per IVF nuo 225 gonalio užaugo tik 4 ir 5. Kodėl? Neaišku lotuliukas.gif
Gal sakau manęs neveikia gonalis? Vieną kart bandėm per IUI stimuliuot tik gonaliu, buvo visiškas fiasko...


galio būti, kiek stebėjau, tai būdavo, kad kitom su puregonu geriau, kitom atvirkščiai ir pan., man pvz. 1/4 Closto puiikiai veikia, o va tie gonaliai ir puregonai kitaip. 4u.gif
Atsakyti
Šarūniukė
QUOTE
man pvz. 1/4 Closto puiikiai veikia, o va tie gonaliai ir puregonai kitaip. 4u.gif


egk
QUOTE
Gal sakau manęs neveikia gonalis?


*ikritau i panika*


bum
QUOTE
Jau vėl kažkas prisisapnavo

Nu tu gi dama?! Dama, ne kavalerius. Kavalerius - Svyturys, dama - Svyturiene. Ne?! Nu galim siolaikiskai - Svyture smile.gif O, grazu! thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(egk @ 2011 03 22, 15:09)
Man irgi labai įdomu apie tas dozes g.gif
Man per IUI nuo tik paprasto closto, paskui closto su gonaliu užaugdavo po 3 folius. O per IVF nuo 225 gonalio užaugo tik 4 ir 5. Kodėl? Neaišku lotuliukas.gif
Gal sakau manęs neveikia gonalis? Vieną kart bandėm per IUI stimuliuot tik gonaliu, buvo visiškas fiasko...

Man tai irgi kai vien su puregonu artais gonaliu bandė per IUI tik vienas užaugo, nu bet ir dozės buvo tada 4k mažesnės. O dabar kai va padidino tai gavosi neblogas derlius biggrin.gif O šiaip tai nežinia kodėl pas vienas gaunasi vos keli o pas kitas >10 folikulų kad ir su didelėm dozėm g.gif Matyt jau organizmas toks lankstus/nelankstus g.gif
Papildyta:
QUOTE(Warwara @ 2011 03 22, 15:17)
Nu tu gi dama?! Dama, ne kavalerius. Kavalerius - Svyturys, dama - Svyturiene. Ne?! Nu galim siolaikiskai - Svyture smile.gif O, grazu!  thumbup.gif

Kažkodėl prisiminiau alų kurį vakar MB gurkšnojo, o man net paragaut nenorėjo duot lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Šarūniukė @ 2011 03 22, 16:11)
galio būti, kiek stebėjau, tai būdavo, kad kitom su puregonu geriau, kitom atvirkščiai ir pan., man pvz. 1/4 Closto puiikiai veikia, o va tie gonaliai ir puregonai kitaip. 4u.gif

Aš savo gyd ir juokavau, kad gal mane kitam IVF stimuliuokim tik clostu, bet didelėm dozėm nu ir užaugtų koks 10 ax.gif

QUOTE(Warwara @ 2011 03 22, 16:17)

egk
*ikritau i panika*

Nu ko dabar? Į paniką nereikia lotuliukas.gif Žinok, aš visą gyvenimą buvau išimtis bet kokiose taisyklėse, tai ve gaila nepraslydau ir čia blush2.gif
O tau bus gerai, pav kaip bum thumbup.gif

QUOTE(bum @ 2011 03 22, 16:22)
Man tai irgi kai vien su puregonu artais gonaliu bandė per IUI tik vienas užaugo, nu bet ir dozės buvo tada 4k mažesnės. O dabar kai va padidino tai gavosi neblogas derlius biggrin.gif O šiaip tai nežinia kodėl pas vienas gaunasi vos keli o pas kitas >10 folikulų kad ir su didelėm dozėm g.gif Matyt jau organizmas toks lankstus/nelankstus g.gif

Kaip tu dabar jautiesi? Ar jau labai nestuke.gif ? Viską kol perskaičiau, man pasirodė kad tu visur taip ramiai ir užtikrintai thumbup.gif be tryzniojimų thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(egk @ 2011 03 22, 15:33)
Kaip tu dabar jautiesi? Ar jau labai nestuke.gif ? Viską kol perskaičiau, man pasirodė kad tu visur taip ramiai ir užtikrintai thumbup.gif  be tryzniojimų thumbup.gif

Gerai kad tau taip atrodo hihihi.gif Išties tai stengiuosi tiesiog negalvoti apie tai biggrin.gif Po savaitės eisiu į echo ir labai tikiuosi pamatyti jau širdelę - man čia kritinis momentas, be to net mamai nesakau biggrin.gif Prisiėmiau tokią taktiką kad negalvoju labai į priekį, nepalnuoju, tiesiog laukiu rolleyes.gif O požymių tai labai mažai, neką daugiau nei nuo punkcijos iki testo doh.gif Bet raminu save kad anksti dar ax.gif
Atsakyti