Įkraunama...
Įkraunama...

IVF rūpesčiai ir džiaugsmai

QUOTE(zaliuze @ 2011 03 22, 18:02)
Na man irgi tik teplioja truputuka bet skauda tai stiprokai, darbas irgi sedimas tai nepersidirbu, bet atrodo tikrai viska padarytum kad tik pagerint rezultatus smile.gif O kaip per pacia ikelimo procedura ar tas skausmas leidzia atsipalaiduot? Nes siandien gydytojas sake, kad reik labai atsipalaidavus but tada i geresne vietele pavyksta padet smile.gif

Na bent jau man tai buvo blogai tik pora dienų (vos ne iki alpimo), o kai reikėjo važiuot žirniukų susirinkt jau net išsitiesus galėjau vaikščioti biggrin.gif O atsipalaiduoti tai kažkaip išeina, reikia mintimis tik nuteikti organizmą biggrin.gif

QUOTE(ingulll @ 2011 03 22, 18:08)
del NT net nezinau , bijau to I ...  blush2.gif  gal sulauksiu penktadienio HCG darysiuos, pojuciu lyg ir nekokiu, tik , kad temperatura 37 laikos ,kuri laika , nezinau ar cia gerai ar blogai  g.gif

Temperatūra apie 37 visada būna po ovuliacijos (šiuo atveju punkcijos), čia natūralu, viskas gerai mirksiukas.gif Aišku kad darykis kada pačiai norisi, čia toks dalykas kad nepaskubinsi rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Citas @ 2011 03 22, 18:19)
Kiek skaicius tai labai geras zenklas, nes nestukiu temperatura (BT) buna pakilusi  drinks_cheers.gif  drinks_cheers.gif  Oi dieve kokia tu stipri  smile.gif


stengiuos tokia, buti mirksiukas.gif , bet jai kartais sugadinsiu NT tai pranesiu rezultatus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ingulll @ 2011 03 22, 16:21)
stengiuos tokia, buti  mirksiukas.gif  , bet jai kartais sugadinsiu NT tai pranesiu rezultatus  smile.gif


Laukiam laukiam tavo teigiamo rezultato,na jau ketvirtadieni galesi apsisioti nt wink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Reginiukas.uk: 22 kovo 2011 - 18:47
QUOTE(zaliuze @ 2011 03 22, 18:33)
Sveikos mergaites, skaitineju jusu namuciuose galvoju reikia ir man prisijungti su savo istorija smile.gif Gal atnesit sekme su savo palaikymu smile.gif Kelias pas mane jau nemenkas nueitas, stimuliacijos nemoksiskos, laparaskopijos...ir 5 metai ilgo laukimo... pagaliau ryzomes ir jau link finiso tiesiosios keliaujam su IVF. Apturejom ilga schema viso sito dziaugsmo ryt isodinimas su nerimu ir viltim laukiu, gal netycia si karta pasiseks smile.gif


Sveika prisijungus ! Zinoma pasiseks , viskas bus gerai ,o jei bus lemta ,tai ir dvinukai !!!! O temperatura tai normalu . Man pilvuka praskaudejo turbut iki 20 dpi , dabar jau aprimo ..
Bet kaip man sake ,tai kad skausmas yra normalu .jei labai skauda , tai gali tylenolio isgerti n tai vienintelis vaistas kuti gali gerti nuo skausmo . Sekmes !
Atsakyti
QUOTE(Kristuciuke @ 2011 03 22, 12:52)
Virusuoju naujuose namuciuose.. 2.gif  2.gif  2.gif  2.gif  2.gif  2.gif  nestuke.gif  nestuke.gif  nestuke.gif
Gaudykit virusiukus ir greitai bekit pas nestukes.. bigsmile.gif
Papildyta:
lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

gaudau virusiuka 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(aiste 35 @ 2011 03 22, 20:15)
Sveika prisijungus ! Zinoma pasiseks , viskas bus gerai ,o jei bus lemta ,tai ir dvinukai !!!! O temperatura tai normalu . Man pilvuka praskaudejo turbut iki 20 dpi , dabar jau aprimo ..
Bet kaip man sake ,tai kad skausmas yra normalu .jei labai skauda , tai gali tylenolio isgerti n tai vienintelis vaistas kuti gali gerti nuo skausmo . Sekmes !

Ai dar atsiminiau ,man daktaras liepe nekeisti rutinos ,po isdinimo liepe kai grysiu pusvalandi paguleti ,galiu gryzti I darba. As taip ir padariau .mano darbas stovimas ... Vyras sako tai gal neik ? Ai sakau esiu ,nes vistiek reiks gryzti I darba . Tai va , cia kaip kam iseina . Nu fizisko darbo nebuciau ejusi dirbti , bet kai jau kiekviena diena ant koju ,tai jau pripratau .
Atsakyti
QUOTE(aiste 35 @ 2011 03 22, 21:18)
Ai dar atsiminiau ,man daktaras liepe nekeisti rutinos ,po isdinimo liepe kai grysiu pusvalandi paguleti ,galiu gryzti I darba. As taip ir padariau .mano darbas stovimas ... Vyras sako tai gal neik ? Ai sakau esiu ,nes vistiek reiks gryzti I darba . Tai va , cia kaip kam iseina . Nu fizisko darbo nebuciau ejusi dirbti , bet kai jau kiekviena diena ant koju ,tai jau pripratau .


Va va as vis dar mastau ar planuoti kazkiek atostogu, kazkaip po abieju pirmu kartu iskart fiziskai aktyvi buvau, nors ir atostogavau, bet prie ezero, tai ir palapine staciau ir pan. Sakiau sikart dvieju savaiciu tikrai neimsiu bet jei neispuls koki penktadieni isodinimas tai bent pora dienu pagulinesiu ax.gif Kaip manot?
jezau dar neturiu embrioniuku uzauginus o jau planuoju kaip lauksiu 2 savaites smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Citas @ 2011 03 22, 10:27)
jezau dar neturiu embrioniuku uzauginus o jau planuoju kaip lauksiu 2 savaites smile.gif

thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif tu ne viena tokia! 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Citas @ 2011 03 22, 21:27)
Va va as vis dar mastau ar planuoti kazkiek atostogu, kazkaip po abieju pirmu kartu iskart fiziskai aktyvi buvau, nors ir atostogavau, bet prie ezero, tai ir palapine staciau ir pan. Sakiau sikart dvieju savaiciu tikrai neimsiu bet jei neispuls koki penktadieni isodinimas tai bent pora dienu pagulinesiu  ax.gif  Kaip manot?
jezau dar neturiu embrioniuku uzauginus o jau planuoju kaip lauksiu 2 savaites smile.gif


Sakyčiau, jeigu yra galimybė, ramiai praleisti kažkiek dienų namuose, užsiimti miela veikla - knygą skaityt, megzt ar pan. 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(bum @ 2011 03 22, 16:42)
Gerai kad tau taip atrodo hihihi.gif Išties tai stengiuosi tiesiog negalvoti apie tai biggrin.gif Po savaitės eisiu į echo ir labai tikiuosi pamatyti jau širdelę - man čia kritinis momentas, be to net mamai nesakau biggrin.gif Prisiėmiau tokią taktiką kad negalvoju labai į priekį, nepalnuoju, tiesiog laukiu rolleyes.gif O požymių tai labai mažai, neką daugiau nei nuo punkcijos iki testo doh.gif Bet raminu save kad anksti dar ax.gif


Pas mane viskas analogiškai drinks_cheers.gif Tik prie tų požymių kaip po punkcijos atsirado padidejęs mieguistumas, tai dabar vis progresuoja tongue.gif Aš jau šeštadienį šį echo turėsiu, laaaabai bijau blush2.gif
Papildyta:
QUOTE(zaliuze @ 2011 03 22, 18:33)
Sveikos mergaites, skaitineju jusu namuciuose galvoju reikia ir man prisijungti su savo istorija smile.gif Gal atnesit sekme su savo palaikymu smile.gif Kelias pas mane jau nemenkas nueitas, stimuliacijos nemoksiskos, laparaskopijos...ir 5 metai ilgo laukimo... pagaliau ryzomes ir jau link finiso tiesiosios keliaujam su IVF. Apturejom ilga schema viso sito dziaugsmo ryt isodinimas su nerimu ir viltim laukiu, gal netycia si karta pasiseks smile.gif


Laikom kumščius, didžiausios sėkmės 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(ingulll @ 2011 03 22, 18:42)
sveika prisijungus  4u.gif  kartu lengviau, dabar ir uz tave laikysim kumstelius  smile.gif  as vis dar laukime siandien 9 DPI  smile.gif  stengiuosi buti rami  ax.gif


Labai nedaug liko iki nestuke.gif bigsmile.gif Kantrybės mirksiukas.gif 4u.gif
Atsakyti
zaliuze dideles tau sekmes rytoj! Ir po atitinkamo laiko - geru rezultatu!

Damos, tai ir as grizau is planavimo. Ilga schema, nuo 21 dienos po viena ampule slopinamuju. Viskas atrodo gerai, sake dozes bus nedideles. Tai gi po dveju savaiciu startas smile.gif Ir kita cilka IVF thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Warwara @ 2011 03 22, 22:15)
Damos, tai ir as grizau is planavimo. Ilga schema, nuo 21 dienos po viena ampule slopinamuju. Viskas atrodo gerai, sake dozes bus nedideles. Tai gi po dveju savaiciu startas smile.gif Ir kita cilka IVF  thumbup.gif


Valio thumbup.gif sirgaliu komanda pasiruosus sirgti uz tavo sekme drinks_cheers.gif Man irgi ilgoji programa, tik slopinimas uzsitese iki 4 savaiciu blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Citas @ 2011 03 22, 13:53)
Nu dar nesapnavau, bet manau kad neuzilgo ir mane aplankys koks idomesnis sapnas lotuliukas.gif  Bet va tie slopinamieji tiek uzmuse imuniteta kad emiau ir apsirgau ir jauciu kad tai labai blogai gali buti. Tikiuosi cia ne gripas, bet labai koseju ir krutine skauda. Geriu daug arbatu su citrina ir medum, kazkaip nesinori vaistu daug vartoti ir tikiuosi nugaleti iki stimuliaciju pradzios penktadieni.  AAAAAAAAAAA AS JAU PENKTADIENI PRADEDU  thumbup.gif  drinks_cheers.gif  lotuliukas.gif  drinks_cheers.gif  thumbup.gif

Zubriuka - mes vienoj kompanijoj, panasiu laiku pradedam stimuliacijas, skirtumas tik tas kad as jau menuo kaip ant vaistu gyva  lotuliukas.gif

sekmes,zinok,kad ir is taves neigiamu rezultatu nepriimsim lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti